Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

wohard

New member
Mam pytanko, czy znajde jakis dobry odtwarzacz w stylu Wiwy HD-5? Chcialem sie ostatnio na niego pokusic ale w tej chwili chyba juz go nie produkuja. Moj Tv(Sharp Aquos) nie radzi sobie z niektorymi plikami divx, szczegolnie jak maja wiekszy bitrate i mnie to trochu lagodnie rzecz ujmujac wpienia strasznie. A nie chce wydawac gory pieniedzy, nie mam kina domowego i nie planuje na najblizsze kilka lat kupic, wiec odtwarzacz taki mi jest potrzebny tylko do tego zeby lykal duzo formatow i ladnie obraz odtwarzal. Z szybka odpowiedz z gory dziekuje. Zaznaczam ze przezucilem sporo stron na tym forum ale i tak jestem w kropce... :(

Edit. dobrze zeby mial usb, zeby pena podlaczyc lub dysk zewnetrzny i hdmi oczywiscie
 
Ostatnia edycja:

Artur732

New member
Witam mam pytanie jaki odtwarzacz kupić
HiMedia HD600A i B czy 900A lub jakiś inny żeby odtwarzał flash filmy online
weeb tv oraz strony internetowe z przeglądarką proszę o odp.
 

animashi

New member
WD Essential 2TB używam już od prawie roku i śmiga aż miło, nie wyobrażam sobie teraz kopiować filmów bez 3.0 hehe

Twój dysk obsługuje przecież USB 2.0, a nie 3.0

Czy korzysta ktoś z Was z dysku z dodatkowym zasilaniem (nie po USB) - np. dysk w kieszeni/obudowie, który jest podłączony do TV i działa? Podajcie model dysku oraz telewizora.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
obsługuje 2.0 bo jest kompatybilny z 2.0 ale ja korzystam z możliwości 3.0 bez której nie wyobrażam sobie teraz kopiować dużych filmów

trochę czytania ze zrozumieniem;)
 

84markot

New member
Popcorn Hour C-300?

Witam, zamierzam zakupić swój pierwszy odtwarzacz HDD, chciałbym zakupić coś ciekawego na lata, wcześniej dużo zastanawiałem się nad Dune Duo, aż natrafiłem na zupełną nowość: Popcorn Hour C-300, tylko zszokowała mnie cena przekraczająca 1700zł. I mam pytanie dotyczącą tego sprzętu, czy ktoś miał z nim do czynienia? Czy wart jest swojej ceny. Czy lepiej odpuścić i zakupić coś tańszego?

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Też się do niego przymierzam , to najlepszy media player na rynku !!!! ale cena jego to 350$, czyli u nas jak zwykle o dużo za dużo !!!!!!!
 

zbyniu4

New member
W najbliższym czasie mam zamiar kupić odtwarzacz HDD-multiplayer. W oko wpadł mi niedrogi ale bardzo funkcjonalny jak dla mnie EGREAT R200S PRO i nowość od LG SP 820 (wchodzi na rynek ). Czy warto inwestować w ten sprzęt który docelowo ma służyć kilka lat 2-3 z tv LG LW 570S.
 

mbied1

New member
Polecam Xtreamer Sidewinder 3, czyta wszystko, jest szybki, Android uruchamiany oddzielne co ma wpływ na stabilność, pełne 3D z HDMI 1,4, jeśli ktoś nie potrzebuje DVB-T czy Wifi w standardzie to nie ma sensu przepłacać do prodigy.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
zna ktoś coś tak dobrego jak Xtreamer Sidewinder 3? w podobnej cenie tylko żeby miało chociaż jedno USB z tyłu bo dla mnie USB tylko z boku to porażka
 

Solos

New member
Witam,

Chciałbym się Was poradzić w sprawie zakupu odtwarzacza filmów. Chciałbym kupić urządzenie, które będzie służyło tylko i wyłącznie do odtwarzania filmów w różnych formatach (głównie mkv, divx, avi, mp4) z napisami. Nie zależy mi na żadnych funkcjach internetowych, YouTube itd. Po prostu mam telewizor Sony Bravia, a wiadomo jak to jest z odtwarzaniem filmów na Sony. Odtwarzacz chciałbym połączyć z TV przez HDMI i z komputerem przez kabel Ethernet. Zależy mi, żeby odtwarzacz - oprócz oczywiście płynnego i bezproblemowego odtwarzania filmów z napisami - miał ładne i funkcjonalne menu. Chcę wydać możliwie mało, więc odtwarzacz może być na razie bez dysku (będzie ciągnął filmy z włączonego kompa przez Ethernet), fajnie jakby miał możliwość np. podłączenia zewnętrznego dysku przez USB, na który mógłbym przez Ethernet przegrać filmy.

Co byście polecili?
 

84markot

New member
Witam, mam zamiar zakupić dobry odtwarzacz HDD, ale już się troszkę zamieszałem i nie wiem co wybrać. Najbardziej zależy mi na odtwarzaniu filmów HD wraz z ścieżką dźwiękową 5.1 z dysku. Zależny mi na płynnym i szybkim przesyłaniu plików za pomocą sieci. Pieniążki nie graja tu roli, aby był dobry i na parę dobrych lat. Mam na oku takie odtwarzacze:

-Dune HD Duo
-Popcorn hour C300 albo A300
-Xtreamer Prodigy Black
-Xtreamer Ultra 2 Delux

Który wybrać, proszę o Pomoc.
Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Harni

New member
HiMedia HD600B vs HD900A

Witam. Pytanie jak w temacie, który z tych dwóch wybrać, różnica w cenie 20 zł. HD900A, w zasadzie nowszy na nowszym chipsecie reszta w zasadzie to samo. Na 3D mi w zasadzie nie zależy ani na podobnych wodotryskach. Ma po prostu wszystko odtworzyć i tyle. Aha jeszcze jedno mój amplituner to już leciwy Onkyo 604, więc max to DTS i dlatego chciałbym aby format audio hd nie obcinało do stereo tylko właśnie do DTS lub DD
 

spider_kruk

New member
Jaki kupić odtwarzacz multimedialny HD

Witam

Proszę o pomoc w wyborze odtwarzacza multimedialnego.
Szukam takiego sprzętu który potrafi bez problemu odtwarzać między innymi pliki iso DVD i iso Bluray (z obsługą menu). I takiego który odczytywał by ścieżki dźwiękowe w formacie TrueHD i HD Master.

Zastanawiałem się nad:
Dune HD Smart H1
Dune HD TV-301AW
Asus O!Play HD HDP-R1
Asus O!Play HD2

Nie wiem który z tych wybrać, a może ktoś ma lepsze rozwiązanie

Proszę o pomoc w wyborze
 

spider_kruk

New member
zerknij jeszcze na egreat - ja mam najmniejszy model z 3d R6S i jestem bardzo zadowolony - zerknij na stronę egreatworld.com

Całkiem fajny sprzęcik ale czy odtwarza pliki iso Bluray wraz z menu czy uproszczone BD-Lite (bez menu, z możliwością zmiany ścieżki dźwiękowej i napisów, obsługa menu dla profilu 1.0 (bez java) )
Takie informacje znalazłem na jednej z aukcji na allegro.
 

fargo1980

New member
Witajcie.

Poszukuję odtwarzacza HD. Chodzi mi aby odtwarzał wszystko, pracował stabilnie, nie zawieszał się.

Po przeglądaniu wątków zastanawiam się nad:
Dune H1
X Sidewinder 3
X Prodigy Black
Himedia 900B/910B

ewentualnie inny jaki polecacie bo już mam mętlik w głowie ;)
pzdr
 
Do góry