Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

maderos

Member
Bez reklam
jak tylko uda sie kupic, bo widze ze moze byc problem z dostepnoscia. Na 3 sklepy, wiwa jest tylko w jednym z nich...
P.S. pytanie do posiadaczy, czy wiwa spokojnie odtwarza "kopie" bd z katalogu stream?
 

mikas

Member
Szukam odtwarzacza z dyskiem 3,5 cala. Miałem xtremaer sidewider i sprawował się super. Podobało mi się w nim że był cichy i miał xjukebox dzięki czemu miałem okładki i opisy do filmów. Do tego był w miarę stabilny. Co możecie ciekawego polecić do 1000zł ?
 

maderos

Member
Bez reklam
No to tak na szybko. Wiwa hd5 :D...159 zeta, ostatnia sztuka w Euro agd...podłączyłem do ampli, setup dziecinnie prosty. I teraz najważniejsze...Dźwięk HD dts jak i dolby śmiga ze hej :)...Testuje jakies 15 minut, poki co czyta wszystko, od bd iso do mkv po 30GB+...
P.S. Szybkość działania w porównaniu z Philipsem 5000/3000..właściwie to nie ma co porównywać :D. Reakcja na naciśniecie przycisku na pilocie i efekt działania - błyskawiczny. Philips wkurzał mnie tym, ze miał straszne opóźnienie. Wracam na testy :D
 
Ostatnia edycja:

maderos

Member
Bez reklam
Wg mnie, nie ma różnicy. Albo ja jej nie widzę...Natomiast cala reszta jest zdecydowanie na + dla Wiwy. No, może poza wyglądem. To naprawdę jest maleństwo. A Philips sie pięknie prezentował obok telewizora. No cóż, Wiwa w skrzynce od Philipsa byłaby dla mnie w 100% najlepszym odtwarzaczem w te cenie
 
No właśnie to jest malutki sprzęt , jak się go okabluje to nie widać samego odtwarzacza czy jeśli np. będąc gdzieś wciśnięty na półce i jeszcze tymi kablami dobrze reaguje na pilota , czy też Wiwa i pilot muszą się "widzieć" żeby wszystko było ok.
 

maderos

Member
Bez reklam
Hm..u mnie i tak leży obok telewizora, wiec na pilota nie narzekam. Powiem, ze nawet HDMI, jak się dobrze ułoży, nie podnosi tego maleństwa :D...Aha, czujnik IR jest zaraz obok USB, wiec jak tylko nie zakryjesz go niczym, to powinno śmigać. Ogólnie całość lepiej reaguje na komendy pilota niż wspomniany Philips.
 

maderos

Member
Bez reklam
Roznica? Ale między wiwa a philipsem? No tego nie wiem, phila nie dalem rady podpiac do ampli.
Ok, zeby nie bylo za dobrze to dodam, ze w wiwie mam co jakiś czas, losowe zaniki dzwieku. Trwa to ułamek sekundy, ale jest slyszalne

Wysłane z mojego LT15i
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dzwięk na wiwie czy philipsie bedzie raczej taki sam tylko czy jest różnica między dzwiękiem np DTS a DTS HD?
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Ok, zeby nie bylo za dobrze to dodam, ze w wiwie mam co jakiś czas, losowe zaniki dzwieku. Trwa to ułamek sekundy, ale jest slyszalne

Wysłane z mojego LT15i

Ta Wiwa ma wyjście HDMI nie najlepiej wykonane, wiec spróbuj kilka razy
wyciągnąć i włożyć kabel HDMI dla lepszego styku kabli, możne to coś da.
 

biedrek

New member
Roznica? Ale między wiwa a philipsem? No tego nie wiem, phila nie dalem rady podpiac do ampli.
Ok, zeby nie bylo za dobrze to dodam, ze w wiwie mam co jakiś czas, losowe zaniki dzwieku. Trwa to ułamek sekundy, ale jest slyszalne

Wysłane z mojego LT15i

Po przywróceniu ustawień fabrycznych dalej to zjawisko występuje ? wtyczka hdmi w gniezdzie poluzowana ?
jeżeli to jest normalne w tym playerze to zaczynam się tego obawiać, bo na dniach i ja będę użytkownikiem tego playera.
 

maderos

Member
Bez reklam
Poki co zdazylo mi sie raz wiec to moze byc tez wina, no właśnie czego...oglądałem koncert dream theater live at budokan w dts hd ma, moze to ma zwiazek z duzym bitratem dzwieku...ale jak pisalem wczesniej, to mi nie przeszkadza tak bardzo. W porównaniu z philipsem to w ogole inna bajka jest

Wysłane z mojego LT15i
 

djtrebor

New member
Witam przeczytałem całe 34 strony wątków na temat odtwarzaczy i mam mętlik w głowie potrzebuje czegoś do odtwarzania filmów 3d z dysku . Zacznę od najtańszych-Egreat R6S czy ktoś testował ?
Następnie EVOLVE INFINITY tez brak kogoś kto testował jeżeli ktoś posiada dajcie informacje.
Extreamer Prodigi
najwiecej przeczytałem
HiMedia HD 900B wiec mam dylemat który player wybrać Posiadam projektor Optoma hd33 wiec filmy 3d jak najbardziej.
 

kostek333

New member
Panowie jaki odtwarzacz odpali serwis youtube ale w najwyższej rozdzielczości,oczywiści na tv po hdmi po lanie czy wi-fi to już obojętne.
 

zwierzak11

New member
właśnie kupiłem EGREAT R6S- filmy 3D iso odtwarza z dysku i przełącza telewizor (okulary aktywne) po hdmi, nie czyta pełnego menu płyt tylko bezpośredni film odtwarza, filmy sbs bezproblemowo chodzą
 
Do góry