Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

radioaktywny

New member
3. Będzie miało możliwość mirrorowania tego co na iPadzie oraz iPhonie na ekranie TV. I nie chodzi mi tutaj o zwykły streaming niektórych apek, ale o możliwość klonowania obrazu z urządzeń z iOS.

Dwa pierwsze punkty nie ma problemu.
Do trzeciego pewną protezą może być zastosowanie TeamViewer. Do celów niekomercyjnych jest darmowy na iOS, Androida i PC.
 

Kondziukowal

New member
Niestety na Alibaba.com nie kupisz detalicznie, tylko hurtowo

"Na stronie nie ma ‘koszyka’. Warunki zamówienia są negocjowane i potwierdzane poprzez email lub wbudowany chat
Alibaba.com nie pobiera opłat ani prowizji. Główny zysk to opłata za członkostwo ‘Gold Supplier’ płacone przez dostawców produktów. Alibaba weryfikuje każdego z takich sprzedawców, czy naprawdę istnieją, lecz nie daje to gwarancji produktów wysokiej jakości."

Zresztą transport z Chin + zło - ciekawe, czy by się opłaciło, czy nie lepiej zakupić od polskiego dystrybutora. Zawsze też jest pomoc na miejscu w przypadku awarii i szybsza dostawa
 

Kondziukowal

New member
znalazłem chyba moje rozwiązanie - patrz link.
https://hdcvt.en.alibaba.com/product/60673474776-209867047/HDMI_18Gbps_HD_Audio_Extractor.html
cena do przełknięcia :)

czy ktoś wie jak można robić zakupy na alibaba.com?

Niestety na Alibaba.com nie kupisz detalicznie, tylko hurtowo

"Na stronie nie ma ‘koszyka’. Warunki zamówienia są negocjowane i potwierdzane poprzez email lub wbudowany chat
Alibaba.com nie pobiera opłat ani prowizji. Główny zysk to opłata za członkostwo ‘Gold Supplier’ płacone przez dostawców produktów. Alibaba weryfikuje każdego z takich sprzedawców, czy naprawdę istnieją, lecz nie daje to gwarancji produktów wysokiej jakości."

Zresztą transport z Chin + cło - ciekawe, czy by się opłaciło, czy nie lepiej zakupić od polskiego dystrybutora. Zawsze też jest pomoc na miejscu w przypadku awarii i szybsza dostawa
 

castel

Member
Koledzy proszę pomóżcie.
Kupiłem odtwarzacz Mede8er 1000x3d siostrze,ja mam w domu 800x3d.
Mam taki problem ,okładki i opoisy filmów pobieram sobie z ThumbGen w formacie jpg 1280x720.
U mnie wszystko pięknie wyświetla ,a u niej czarne tła.
Nie rozumiem co jeszcze mógłbym przestawić w ustawieniach wydaje mi się ,że wszystko jest identycznie poustawiane.
Proszę pomóżcie bo nie wiem jak wybrnąć z tej sytuacji tymbardziej ,że szwagier patrzy i robi miny ,że u mnie jest ,a u niego nie.
Rozumiecie mnie ja kupowałem dlatego muszę to jakoś ogarnąć .
Z góry dziękuje za pomoc.
 

suprnowa

New member
Witam
Potrzebuje kupić jakiś odtwarzacz sieciowy.Glownie będą to filmy w FHD i 4k.
Będą udostępniane z NAS Synology.Wazne aby się nie zacinały.Obecnie mam Philipsa z Android Tv i filmy się zacinają.
Budżet do 700.
Na oku mam Xiaomi Mi Box 4k.Wart jest swojej ceny?
Myśle jeszcze nad Zidoo X8 lub X9s bądź Nvidia Shield ale konsola mi nie potrzebna bo mam PS4
 
Ostatnia edycja:

talgo

New member
TV BOX porada odnośnie urządzenia

witajcie
chciałbym się was poradzić odnośnie zakupu urządzenia potocznie zwanego tv box
nie posiadam telewizora typu smart a starszawego LCD LG3000 ale działa
po HDMI nie ma co prawda dźwięku tylko obraz bo w serwisie coś sknocili ale mniejsza o to

głównie chodzi mi o oglądanie filmów z serwisów typu CDA.pl itp do tej pory używałem do tego celu
laptopa ale póki co nie mam tej możliwej przyjemności i muszę znaleźć jakieś zastępstwo

znalazłem na allegro takie ustrojstwo jak
TV Box MXQ Pro 2/16 GB S905X + klawiatura7.1 kodi
i
TV BOX TX3 MINI 2/16GB ANDROID 7.1 KODI 4K + KLAW

oby dwa podłączę po hdmi i AV oraz posiadają np klawiaturę i pilota

i tu moje zapytanie czy któreś z tych urządzeń zda egzamin
czy warto kupić z tą klawiaturą czy może samo urządzenie czy może dokupić inną klawiaturę lepszej firmy jeżeli tak to jaką
oraz czy może jest na rynku lepszej jakości urządzenie z lepszymi parametrami

a może NVIDIA Shield TV

proszę was o radę w tej kwestii :blagam:
 
Ostatnia edycja:

latonio

Member
Lepsze? Nvidia Shield. Ja wybrałbym dla siebie stick na W10. Jest wszechstronniejszy. Do tej pory też "jechałem" na laptopach i tablecie na W10. Od pewnego czasu mam tv z Andkiem.
 

talgo

New member
hmm może masz racje z tym stickiem
aczkolwiek jakoś do mnie nie przemawia muszę poczytac o nim
a może himedia h8
 
Ostatnia edycja:

maci

Member
Jaki odtwarzacz (sterowany przez sieć)?

Dzień dobry,

Potrzebuję odtwarzacz, który będzie podłączony do kilku telewizorów (poprzez rozdzielacz, ale to mniej istotne) oraz podłączony do Internetu ze stałym IP.
Chodzi o to, by można nim sterować z innego miejsca (przez stronę, lub oprogramowanie), wrzucać materiały filmowe i odtwarzać. Powinien posiadać możliwość zapętlenia filmów.

Co możecie polecić?
 

Abdel85

New member
Witam Panowie.
Zgodnie z poleceniem kupiłem Mede8era 600X3D.
Sprzęt rewelacja jak na moje potrzeby.
Nie ma 4k nie działa np. Youtube ale jest to dla mjie zbędne całkowicie.
Natomiast odtwarzanie filmów do 1080p w jakichkolwiek formatach działa idealnie.
Dźwięk bezproblemowo przerzuca do amplitunera. Ogromne możliwości konfiguracyjne i rewelacyjna funkcja Jukebox, która idealnie dodaje opisy i okładki do filmów i seriali posiadanych na nośniku.
Jeszcze raz dziękuje za polecenie bo jestem mega zadowolony
 

marek_rob

New member
odtwarzacz multimedialny vs funkcje smart w telewizorze (samsung/ LG)

Mam do wydania w mall.pl bon na 400 zł. Miałem kupić telewizor/amplituner, ale tych modeli, które by mnie interesowały w mall.pl nie ma,(amplituner kupiłem w salonie) a stracić 400 zł żal (bon ważny do końca grudnia).

Zastanawiam się nad google-chromecast-2 lub minix-neo-x6 lub mede8er-med600x3d ze wskazaniem na minix neo.
Nie znam tego sprzętu. Zastanawiam się głównie nad komfortem przeglądania internetu+ facebook+ youtube na tym sprzęcie podłączonym do zwykłego telewizora vs te same funkcje w nowym telewizorze "smart".

Będę wdzięczny za opinie. Pokombinowałem tak: odtwarzacz za bon, a telewizor nie musi/nie będzie musiał mieć funkcji smart (tańszy)

PS. Telewizor do oglądania z odległości 2 m (łóżko) lub 1.5 m (fotel). Jaka przekątna ? Źródło sygnału: satelita "N".

W rachubę wchodzi jeszcze br SONY BDP-S7200. (Jest tam podobno jakaś przeglądarka internetowa i miałbym odtwarzacz br + cd (to może dobrze grać jako cd ?)
 

castel

Member
Witam Panowie.
Zgodnie z poleceniem kupiłem Mede8era 600X3D.
Sprzęt rewelacja jak na moje potrzeby.
Nie ma 4k nie działa np. Youtube ale jest to dla mjie zbędne całkowicie.
Natomiast odtwarzanie filmów do 1080p w jakichkolwiek formatach działa idealnie.
Dźwięk bezproblemowo przerzuca do amplitunera. Ogromne możliwości konfiguracyjne i rewelacyjna funkcja Jukebox, która idealnie dodaje opisy i okładki do filmów i seriali posiadanych na nośniku.
Jeszcze raz dziękuje za polecenie bo jestem mega zadowolony

Witam kolego masz jakiś opis, instrukcje po polsku jak stworzyć tego jukeboxa. Pozdrawiam
 

muzyk219

New member
Witam kolego masz jakiś opis, instrukcje po polsku jak stworzyć tego jukeboxa. Pozdrawiam
Instrukcje znajdziesz w PDF-ie w sieci bez problemu a tak w dużym skrócie, by jukebox działał musisz go uaktywnić w menu setup a każdy film musi być umieszczony w folderze i co najważniejsze, nazwa pliku filmowego jak i nazwa folderu w którym film się znajduje, muszą być identyczne kropka w kropkę, co do każdej literki, cyfry i innego znaku.
 

sypus

Member
każdy film musi być umieszczony w folderze i co najważniejsze, nazwa pliku filmowego jak i nazwa folderu w którym film się znajduje, muszą być identyczne kropka w kropkę, co do każdej literki, cyfry i innego znaku.
A ja mam w nazwie folderu oryginalny tytuł, a plik ma nazwę polskiego tytułu. Przykładowo: folder->Die Hard (1988), a plik->Szklana pułapka i jukebox działa.
 

Egooo

New member
Witam szukam coś do mojego leda , materiał odtwarzany będzie FHD byle miało wifi i Kodi działało bez zacięć będę wdzięczny za poradę ...
 
Do góry