Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

themo

New member
To jakieś niepotwierdzone informacje i to sprzed roku. Jeśli chodzi o SoC Amlogica, to już teraz tylko produkuje się urządzenia na S912. Wyszło kilka poprawek oprogramowania, Kodi bardzo ładnie chodzi a i nawet Libreelec śmiga (na razie w wersji eksperymentalnej) chociaż co niektórzy twierdzili, że to nie będzie możliwe.
Moim zdaniem na H96 przy kodi 16.1 coś filmy mają problem :/
 

bobtong

Member
zakupilem juz ok 20 razy na aliex... i zawsze towar otrzymalem. Fakt, ostatni zakup prawie 3 miechy szedl (sticker do ps4 pro), ale to wyjatek. Zazwyczaj max.ok 3-4 tyg i towar w domu (oczywiscie wysylka poczta). Popatrz po liczbie zakupow, cenie i komentarzach zwrotnych. Nie poddawaj sie po jednym malo udanym zakupie :)
Musze przyznać że h96 jest mega tani na alie aż mnie kusi :p ale z 2 strony co do audio 0 pewnośći nie wiem czy w ogóle jakiś amlogic nie ma z tym problemu wyczytałem że na forum kodi że mi box 4k nie ma żadnego problemu z HD audio tylko ten jeden port usb mnie nie pasuje ...Ciekawe czy moge w euro rtv kupic tego mi 4k sprawdzic i oddać jakby była lipa lub po prostu się przekonać czy amlogic 905 radzi sobie z atmosem
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ciekawe tylko dlaczego oficjalna strona xiaomi przy produkcie mi box 4 x pisze tylko o obsludze dts i dolby digital (jak rozumiec to dolby digital: 2.0, true hd, atmos)?
 

themo

New member
Jednak H96 z kodi 17.1 dalej przycina filmy, więc ustawienia prawdopodobnie zobaczę jeszcze z innych dysków

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry