Porada w sprawie stereo

rambo321

New member
Witam
Mam zamiar zlozyć sobie taki zestaw
Amplituner Yamaha Rx 797 i kolumny Mission M34i
Co myslicie o takim zestawieniu i czy dobre bedzie do pokoju 16mkw
 

BD

Member
Bez reklam
bedzie bardzo niedobrze- szukaj wzmaka nowego lub uzywanego- satysfakcja w jakosci dzwieku nieporownywalna ;]
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Spokojnie możesz być zadowolony. 797 akurat jest w porządku amplitunerem stereo, więc jeżeli chcesz mieć tuner i wzmacniacz w jednym to jest to dobry wybór. Jeżeli niekoniecznie musi to być jedna paczka to sobie rozdziel wzmacniacz i tuner radiowy. Posłuchaj sobie i oceń, czy Tobie odpowiada to połączenie. Alternatywą do posłuchania może być Marantz 5023. A ile chcesz przeznaczyć na całość i jakiej muzyki słuchasz?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie wiem jaki cel zakupu ampli do stereo?
Ale każdy wzmacniacz w stereo zagra lepiej niż ten ampli.
A w klasie tego ampli to już będzie wypas.
Posłuchaj różnicy - ampli vs wzmak . Nie będziesz miał żadnych wątpliwości co jest niebotycznie lepsze do stereo.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Może w takim celu, że to jest amplituner STEREO i nie każdy wzmacniacz jest w stanie zagrać lepiej. No ale są gusta i guściki. Jak dla mnie Denon 510 nie zagrał wcale lepiej.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
No a słuchałeś tego, że mówisz poważny człowieku z Kentaki? Jasne, że wzmak stereo w podobnej cenie zagra lepiej, ale nie wszystkie zagrają lepiej w niższej cenie. Poza tym powiedziałem, że dla mnie nie powalił wcale tej 797, a powiedział bym nawet, że zagrały bardzo podobnie.
 
Ostatnia edycja:

BD

Member
Bez reklam
no ba-jakby bylo inaczej dzon, to bym nie pisal ;]- ostra/metaliczna gora psuje niezly efekt dolu tego pseudo sprzetu do stereo...
 

Jok3r

New member
Bez reklam
To powiedz, że nie odpowiada Ci brzmienie Yamahy, a nie gadaj takie głupoty, bo jak chcesz, to Ci podeślę linki do testów i zobaczysz, że w testach wartości pomierzone a nie to co ktoś coś pisze nawet nie różnią się bardzo.
 

BD

Member
Bez reklam
no niech ci bedzie ;d;d szkoda sie uzerac, szkoda czasu.. - polecasz ja odwrotnie, zainteresowanemu kolejne wymadrzanie na pewno nie pomoze w podjeciu kolejnego kroku- niech inni sie wypowiadaja ;]
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Ale ja nigdzie nie powiedziałem, że nie. Sam osobiście mam wzmacniacz stereo Marantza i bym go nie zamienił na nic innego.
 

beginner_pl

New member
1.Denon, Denon`owi nie równy.
2.Zasada to za te same pieniądze masz lepszy wzmacniacz niż amplituner.
3.Akurat Mission`y lubią się z Yamach`ą bo Yamach`a dodaje to co zwykle w Mission`ach jest cienkie albo bardzo słabe czyli górę :p
 

wolsz

New member
witam koledzy jestem nowy na forum wiec w jesli popelnie jakies bledy to prosze o poprawe. nosze sie z zamiarem zmiany wzmacniacza posiadam kolumny KLIPSCH rf-82 kable KIMBER 4PR CD HK HD980 zastanawiam sie nad HK3490 i HK990 roznica cenowa jest znaczna pytanie moje czy jest ona adekwatna do dzwieku?chetnie poslucham waszych opini
pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
HK990 gra fajnie jeszce przed kalibracją, a później to już scena zyskuje na głębi. Przy muzyce jakiej słuchasz to HK3490m chyba, że masz zapędy audiofilskie to HK980.
 
Do góry