Polskie Menu (XMB) w PS3

ps_user

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Mogę wam zdradzić, że certyfikacja polonizacji XMB była 6 razy odrzucana przez SCEE w Londynie z uwagi na zastrzeżenia jakościowe, niekompatybilność z poszczególnymi usługami ktore już są lub mają dopiero być etc. etc. Nie było to więc takie wcale proste i tanie, dlatego takiego zaszytu dostąpiło tylko kilkanaście najbardziej się liczących nacji. Miło że się do nich w końcu zaliczamy :eek: .
Ale, czego nam nie możesz zdradzić? :rolleyes:

Do wspomnianych nacji zaliczymy się po ściągnięciu firmware i uruchomieniu konsoli w trybie "Witaj!"
 

Szczupaczek

New member
Możecie wejść do sklepu PSStore lub wejść w edycje konta z poziomu konsoli? Mam kod do bety BF2:BC i nie moge go wpisac bo wyskakuje mi error przy próbie połączenia się ze sklepem lub próba wpisania kodu...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Chyba coś modernizują bo na playstation.com się nie idzie zalogować. Ostatnio coś się psuło, np czasami nie mogłem wczytać trofeów. Może to naprawiają ;)
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Język polski

Witam,i mam pytanie czy już na dziś jest możliwość wpisania w PS3 menu po polsku?
Bo czytając ten wątek to nie bardzo rozumiem czy to dopiero taka zapowiedź czy już fakt.
Mi bardzo brakuje opcji w języku ojczystym a angielski cóż jakoś za leniwy jestem na naukę,wiem że anglikom też polskiego nie chce się uczyć ;)
By ten polski zaistniał w menu wystarczy ściągnąć nowy soft?
 

SOŁA

New member
Wraz z nadchodzącą aktualizacją oprogramowania dla konsol Sony PlayStation 3, producent przygotowało nieoczekiwaną niespodziankę dla swoich klientów. Jak czytamy na blogu PlayStation 3 jedną z nowości jaką przyniesie aktualizacja oprogramowania w konsoli do wersji 3.10 będzie wprowadzenie obsługi streamu programów AXN oraz Animax w polskiej wersji językowej. W tej chwili nie ma jeszcze dokładnych informacji jak nowa usługa będzie funkcjonowała.

Aktualizacji oprogramowania wprowadza również polską lokalizacje menu konsoli oraz wiele innych usprawnień - aktualizacja powinna zostać udostępniona jeszcze dziś.
 

pysio78

New member
Animax? A co to za cudo? Czyżby kanał z anime i mangą? Jak tak to Boże broń. Takiego badziewia nie zniosę. Jeśli już to chce Hentai :p
 

mpsk2

New member
Tak z anime, bez cenzury, ja się ciesze, długo już na to czekam, ale czy ktoś może mi dac odnośnik do tej informacji na tym blogu??
 
Ostatnia edycja:
Do góry