Podłaczenie komputera pod TV - problem !

broda1725

New member
Bez reklam
A co to za różnica czy podepnę najpierw przejściówka DVI-HDMI i później kabel HDMI-HDMI niż z tego co mam kabla DVI-HDMI czy jest jakaś różnica w tym. Bo tego nie pojmuję.
 

ecto

New member
Hey,
Mam podobny problem. Chce podlaczyc pc do tv tak zeby sluzyl jako odtwrzacz mutlimediow. komp: c2d z grafika 8800gt i karta muzyczna sb live! 5.1 i podlaczone glosniki 5.1 creative, a tv to Sony KDL46W4500. tv i komp sa w roznych pokojach.

Jakie kable mam poprzeciagac zebym mial obraz i dzwiek z kompa na tv. Zalezy mi tez na tym ze jak siedze przy kompie to bez zadnego przelaczania dzwiek leci na glosniki 5.1. A jak puszczam film to leci na tv i ewentualnie tez na glosniki 5.1 jak sie nie da inaczej.

Co musze kupic zeby to dzialalo?
nowa grafike, muzyczna karte? Jakie kable?

pozdrawiam,
 

marekdbr

New member
Nie wiem czemu tak nie dziala, ja mam dedykowana przejsciowke ktora dostalem razem z karta i mam kabel hdmi i wszystko dziala:)

Sent from my HTC HD2
 

broda1725

New member
Bez reklam
Jaką przejściówkę masz, ja mam jeden kabel dvi-hdmi i też nie mam dzwięku i nic nie mogę zrobić. Ja juz sobie darowałem z laptopa na tym wejściu w tv poprzez kabel hdmi-hdmi jest wszystko ok a ze stacjonarnego nie.
 
Do góry