Podłączenie Jamo 606 do Pioneer'a vsx-919

korzi

Member
No w zestawie była tylko angielska wersja A przynajmniej tak mi się wydaje, że nie było polskiej (muszę poszukać). Dlaczego miałby mnie oszukać ?
 

marecki6

New member
Bez reklam
ja swoj sprzet kupowalem w euro rtv i tez nie bylo polskiej instrukcji ale zadzwonilem i mi ja doslali wiec spoko ... wiec zacznijcie od kontaktu ze sprzedawca a dopiero pozniej szukajcie na wlasna reke ... jezeli ktos naprawde bedzie w kropce to moge skserowac i podeslac :)
 

korzi

Member
Instrukcja sie znalazła. Okazało sie, że moja luba ja przestawiła i twierdziła, ze nic takiego nie było :D

Wczoraj ją odnalazłem :)
Koniec historii :D
Teraz sie cieszę udanym zestawem :)
 

rabarbar1

New member
Witam.

Jesli chodzi o instrukcje to mam podobny problem. W sklepie euro nie wydali mi takowej(tak w ogole to sprzet juz byl rozpakowywany widac to po rozerwanych workach z instrukcjami i kablami). Ma ktos wersje PDF?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dziwię się Tobie że zakupiłeś sprzęt który nie był ; fabrycznie; zapakowany. Po drugie ich OBOWIĄZKIEM jest dostarczenie Tobie Polskiej instrukcji , która jest jednocześnie gwarancją dla tego amplitunera .
 

rabarbar1

New member
Skorzystałem z porady jednego z forumowiczów i ruszyłem do sklepu po instrukcję. Dostałem bez problemu zatem moja prośba nie aktualna. Pozostaje jednak pewien niesmak po tym jak sprzedawca wprowadził mnie w błąd, twierdząc iż jest to sprzęt nowy. Gra wyśmienicie a nie podłączyłem jeszcze kolumn w trybie bi-amp aż się boję co to będzie po podłączeniu :).
Jest jednak jeden wielki minus. Uruchamiając muzykę z płytki na dvd dv420 zostałem przeniesiony do poprzedniej epoki. Interfejs graficzny przeglądarki plików na tv jest wręcz żenujący. Nie doszedłem do tego jeszcze jak na wyświetlaczu dvd ustawić wyświetlanie nazw utworów ale wygląda mi na to że tego też chyba nie ma - porażka.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Witaj!

Bardzo ważne abyś przełączył w amplitunerze na 6ohm. Z tego co pamieętam to w stanie czuwania przyciskasz przycisk ENTER na przednim panelu i ustawiasz odpowiednio 6 lub 8 Ohm.
(...)

W modelu 819 naciśniecię ENTER na panelu przednim nie wywołuje żadnej reakcji. W instrukcji na ten temat niczego nie znalazłem.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
W 919 jest tak - przy wyłączonym ampli.trzymając wciśnięty Enter naciskasz Standby/On. Wyświetli się Reset<No>
przyciskami Tune +/- przełączasz między 6-8 Ohm.
 

pandzik

Member
Bez reklam
W 819 wyświetla sie (po Enter-Standby/ON): MAIN:V 1,15
drugi Enter: SUB:V 083
trzeci Enter: DSP:0:8 3,11
czwarty Enter: miga wyświetlacz
piąty Enter: powrót do pierwszego

Żadne Tune +/- nie działają.


Reset? - pojawia sie po wcisnieciu BAND + STANDBY/ON
nastepnie wciskając AUTO SURROUND pojawia sie pytanie OK?
tego juz zmienic nie potrafie,
Powyzsze ma na celu zerowanie ustawien...
 
Ostatnia edycja:

michalos

New member
Chciałbym podłączyć się do tematu... - ma ktoś może z Was instrukcje PL w PDF?
Ja swój sprzęt kupiłem nie u siebie w mieście... - więc trochę mi nie po drodzę.

Byłbym wdzięczny za Waszą pomoc!

Z góry dziękuje!
 

korzi

Member
Panowie jedno pytanie; Mam Jamo 606+ pioneer 919, podłączenie na Bi apmping wg instrukcji. Gdy robie test głośników pokazuje mi się informacja że na przednich głośnikach mam : Reverse Phase.
Blaszki mam ściągnięte a wszędzie + do + i - do -.

Wie ktoś może co mam źle ?
 
Do góry