Płyty winylowe, co teraz słuchacie.....

Bipo

Active member
Bez reklam
Tak tak to Daft Punk Random access memories, mi bardzo przypadł ten album i słucham go bardzo często. Dodatkowo świetnie zrealizowany pod względem jakości... :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Bardzo ciekawa płytka.
20200320_230313.jpg
 

DrWredman

Active member
A Tron:Legacy kolega oglądał? Tam też jest muzyka Daft Punk. Właściwie od tego filmu zacząłem się interesować tym zespołem. Świetna kapela choć na winylu jeszcze jej nie mam.

4f789cf148ca83304425fb6ddd76.jpg


Tak tak to Daft Punk Random access memories, mi bardzo przypadł ten album i słucham go bardzo często. Dodatkowo świetnie zrealizowany pod względem jakości... :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj na talerzu kręci się Andreas Vollenweider -Caverna Magica (...under the tree- on the cave) 1 press
Moja pierwsza używana płytka z 1982, ma już 38 lat a gra przepięknie... :)
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Świetna płyta Bilińskiego, ta i Wolne Loty to jego najlepsze płyty.
A płyta Daft Punk Random.. co Bipo pokazał to naprawde majstersztyk, i muzyczny i graficzny :)
 

DrWredman

Active member
Wracając do Marka B.
Ostatnio chyba trwa jego reaktywacja bo zapowiada, że w ciągu 2 lat wyda w sumie 10 swoich krążków stare + nowe. A co ciekawe, nie korzysta z żadnych pośredników sprzedaży. Chyba trzeba coś zakupić bo wstyd nie mieć Marka we własnej kolekcji!
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Bardzo dobra wiadomość, Biliński nagrał wiele świetnych utworów, warto do nich wrócić lub poznać co jeszcze nowszego nagrał.
a co tam, wrzuce coś od niego mniej znanego
[youtube]TvCmmXUr36E[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym powiedział, że Jean-Michel Jarre, to francuski Biliński. W tej kolejności.
Ciekawe czy ktoś ma jeszcze kasety magnetofonowe? ; )
Tak czy inaczej, klasyka gatunku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jak sprzedawałem dom rodzinny jakiś czas temu pisałem to wyrzuciłem kilkaset kaset magnetofonowych w tym również J. M. J... A jak kupowałem niedawno od Gościa pewną płytę cd to powiedział mi, że 400 kaset magnetofonowych kupił, bo ludzie zaczynają się nimi interesować . :) Pomyślałem sobie, że może filmów na dvd nie będę wyrzucał :)...
Zresztą płyty winylowe też kilka dobrych lat temu już było z nimi bardzo cienko w sensie sprzedawalności, a teraz maja się całkiem dobrze i cieszą zmysły użytkowników gramofonów.
 

DrWredman

Active member
Nie lubimy gdy kurier wyrywa z łóżka o poranku.
Ale dziś mu wybaczam ;)
Dziecko słońca nr 364 więc śpieszcie się bo niewiele zostało

IMG-20200331-082704.jpg


IMG-20200331-082741.jpg


IMG-20200331-082934-01.jpg
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
I w takich korona-sytuacjach jak obecnie przydaje się druga strefa.
Żona pracuje w salonie a ja słucham winyla w gabinecie.
Niestety ale trzeba wstać i zmienić płytę na drugą stronę. Choć mam automat to moge posłuchać kilka razy jednej strony :) albo wysłać SMSa do żony "kochanie przełóż płytę na drugą stronę" ;)

IMG-20200331-101150.jpg
 
Do góry