Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj kupiłem M. Duska i powiem , że cena do tego co się otrzymuje (pod względem technicznym) naprawdę jest spoko, bo jeśli chodzi o repertuar to już kwestia , kto co lubi..



 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Faktyczne ładnie wygląda faktura na płytach , a jak do tego dołożymy atrakcyjną cenę to naprawdę postarał się wydawca..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Na sobotę posłuchajmy...
David Gilmour ,, Rattle that lock"
Przepiękny album wydany w formie książeczki...



Rewelacyjnie nagrany album Leonard Cohen ,,I'm your man'' a film by lian lunson.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na sobotę posłuchajmy...
David Gilmour ,, Rattle that lock"
Przepiękny album wydany w formie książeczki...

Świetna płyta. Często do niej wracam.

Rewelacyjnie nagrany album Leonard Cohen ,,I'm your man'' a film by lian lunson.

Wpisane na listę zakupów.

A masz Songs From The Road ?


U mnie dziś klasyka z ostatniej dostawy płyt.
Ciekawe dwu płytowe wydanie (deluxe) z 2016 Rhino Records. Dobrze brzmi ten remaster. Druga płyta to instrumentalne wersje i niektóre kawałki w alternatywnej wersji. Ładnie płyta wydana, cieszy oko.

bs.jpg


bs1.jpg


bs2.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
A masz Songs From The Road ?
Niestety nie mam.. :-(
Odnośnie tej płytki co wkleiłem to jedna z najlepiej nagranych płytek od Cohena w mojej kolekcji.

Mam Paranoid na CD w zwykłym wydaniu, średniej jakości brzmienie...
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam Paranoid na CD w zwykłym wydaniu, średniej jakości brzmienie...

Cudów nie co oczekiwać ze starego rocka. Lata 70 to inne czasy, inne źródła i nie kolumny typu słupki jak my mamy :) To wydanie co mam brzmi dobrze jak na rocka z tamtych lat. Wiele jest wersji tej płyty więc i pewnie są różnice.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Jeżeli chcecie zmienić zdanie na temat jakości płyty Black Sabbath - Paranoid to proponuję posłuchać tej płyty w wydaniu SACD.
 
Do góry