Płyty cd w stereo

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnie zakupy

p1.jpg


Na Audio Show 2018 leciały kawałki z tej płyty Supertramp i jakoś za mną chodziły. Znalazłem na rynku wtórnym i przy okazji do paczki coś dorzuciłem.

Właśnie przesłuchałem Some Things Never Change i jak ktoś zwraca uwagę na jakość nagrań to jest naprawdę dobrze. Mnie osobiście muzycznie się płyta podoba. To będzie druga płyta u mnie tej kapeli.

Przy okazji z trochę innej beczki płyta Vangelisa. Własnie słucham :)

p2.jpg


Oczywiście znowu Mark i będzie pierwsza u mnie jego płyta do filmu.


p3.jpg


I przy okazji koncert P. Collinsa.

Płyty zakupione stare używane , ale w super stanie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak o tej właśnie płycie myślę, mam n amysli repertuarowo, jak lubisz Go to powinna podejść.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem kolejną płytkę z wytwórni Analogue Productions w sacd, tylko tym razem jest to płyta Norah Jones, to już druga jej płytka u mnie i tak samo jak z pierwszej tak i z drugiej jestem zadowolony, choć repertuarowo, chyba ta pierwsza dla mnie jest lepszą ... ale dopiero raz posłuchałem, więc na 100% jeszcze nie jestem tego pewny :)
Fajne płyty są z tej wytwórni minus taki to są to drogie płyty i chyba robią to z pełną premedytacją patrząc, na takie oferty tej właśnie płyty..

https://fr.shopping.rakuten.com/off...a1=tsid:65646|cid:48315|cgid:48315|crid:48315




 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I kolejna tak jak pisałem, że muszę mieć ją tak i się stało.. skoro film król rozrywki podszedł i muzyka to i płytka musiała się też znaleźć na półce.. szkoda tylko, że technicznie nie jest za wesoło, ale walić to piosenki są super.. :)

closest citibank atm near me
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem druga płytę Jessie Ware również wydanie deluxe z większa ilością piosenek i jestem zadowolony, bo zarówno pod względem repertuaru jak i jakości jest zadowalająco.


 

WiTT

New member
Bez reklam
Sam Smith i Jessie Ware - piękne albumy jeśli chodzi o repertuar. [emoji846]

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Takie kupiłem płyty w robalu, całkiem sporo fajnych tytułów było.
c02a029a77f9e1d6971708f4a4422807.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Biedronka czasem z pomocą przychodzi... H.Z w biedronce ponad 50 zeta...bo rozumiem, że jest to ta wersja 2u płytowa.
 
Ostatnia edycja:

dmk84

New member
Dzisiaj odebrałem druga płytę Jessie Ware również wydanie deluxe z większa ilością piosenek i jestem zadowolony, bo zarówno pod względem repertuaru jak i jakości jest zadowalająco.



No ja na swoją płytkę jeszcze poczekam,jest już odebrana z MM i siostra przywiezie w przyszły weekend. Nie mam u siebie na miejscu MM i korzystam z pośredników he he
 
Do góry