Płyty cd w stereo

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam też tą płytę Panasa. Wydanie faktycznie specyficzne. To co mnie trochę wkurza w takich wydaniach, że mają inny format (są większe) i gorzej to wygląda na półce :) Ale to taki szczegół.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak jesteśmy przy dziwnych "oryginalnych" opakowaniach. Ostatnio będąc przelotem w MM kupiłem sobie nową płytę Paula Mccartneya. Takie papierowe wydanie "związane" gumką od majtek :) Płyta nawet nie przesłuchana. Kolumny stoją w sypialni. Odkąd mały chodzi za bardzo się mini interesuje. Przeszła mi przez myśl sprzedaż kolumny i to mnie przeraża :(

DSC02455.jpg


DSC02456.jpg
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Małe poślinione rączki i lakier piano to nie jest dobrze połączenie :)

Moja mama, która z Nim zostaje jak idziemy do pracy ma stresa i w sumie ja też. Dlatego wylądowały w sypialni. Do póki kolumny są w jednym kawałku to myślę czy by ich nie sprzedać (ostatnio jak to wymyśliłem to musiałem trochę wypić , żeby to przetrawić) sobie kupić coś za "tysiaka" i z rok nie pograć tak i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To tylko sprzet, a małe rączki za kilka tygodni lub m-cy przestaną się interesować. Zawsze możesz osłonić swoje zabawki lub zrobić coś jak Bipo :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam też tą płytę Panasa. Wydanie faktycznie specyficzne. To co mnie trochę wkurza w takich wydaniach, że mają inny format (są większe) i gorzej to wygląda na półce :) Ale to taki szczegół.

U mnie tego typu płyty nie mieszczą się w stojaku, mam je na półce.. jest taka płytka podwójne wydanie Lady pank z orkiestrą symfoniczną (z koncertu) , również ono nie mieści się w stojakach.. :) Polecam jak ktoś tych "dziadków" lubi.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Małe poślinione rączki i lakier piano to nie jest dobrze połączenie :)

Moja mama, która z Nim zostaje jak idziemy do pracy ma stresa i w sumie ja też. Dlatego wylądowały w sypialni. Do póki kolumny są w jednym kawałku to myślę czy by ich nie sprzedać (ostatnio jak to wymyśliłem to musiałem trochę wypić , żeby to przetrawić) sobie kupić coś za "tysiaka" i z rok nie pograć tak i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie...

Wszyscy się mnie pytali czemu nie kupie lepszych kolumn...teraz Paweł już wiesz czemu. Te są spisane na straty jak by zostały zniszczone przez młodego. Polecam Ci płotek on uratował mój sprzęt z 1000x....:eek:k:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szósta i na razie ostatnia płyta tego Mistrza i oczywiscie w maju koncercik :) Bo raz w życiu trzeba zobaczyć Go i usłyszeć ten głos na żywo.. I od x czasu trafiła mi się płyta praktycznie z czystym opakowaniem, minimalne ryski, może to zasługa , że z zagranicy płyta była sprawdzana :), ale mam tę wersję płyty którą chciałem. Bo takie rzeczy to tylko w płytach japońskich, że opakowania są czyściutkie niemalże prosto z taśmy.. Oni potrafią , w Europie nie chcą , nie umieją, albo mają to w tyłku...
Sama płyta podzielona jest na dwie części, pierwsza bardziej z motywami operowymi, druga już taka typowa dla A. Bocelliego..



 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego zmartwię Cie, nie ma płyt Manaamu, które to byłyby fajnie nagrane, mam znajomego, który ma 4 plus składankę i wszystkie są na porównywalnym poziomie, czyli szału nie ma.. Ja mam podwójną składankę i jest podobnie.. Ale wg mnie (moje zdanie) tego typu płyty nie kupuje się dla jakości nagrania, a dla tego, że to się lubi i chce się mieć coś od danego wykonawcy, ja przynajmniej tak podchodzę. Wiele zespołów rodzimych ma podobne jakościowo płyty, a pomimo tego się kupuje, patrz choćby Dżem.. a mam wszystkie ich studyjne płyty jak i dwie koncertowe.. i koncert na BR :) Nie wyobrażam sobie ich nie mieć podobnie jest z lady Pank, Budka suflera, Bajm i tp.. To jest moje młodzieńcze życie, to trzeba mieć... bez względu na wszystko.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy Maanam nie Manaam :)

W sumie to mam tylko składankę "Miłość jest cudowna".

Jakość płyt Dżemu mi nie przeszkadza w słuchaniu. Albo nie są tak źle nagrane, albo tak ich lubię , że nie widzę mankamentów :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Paweł, bo ty słuchasz muzyki, a nie płyt ;)
Osobiście nie wyobrażam sobie kolekcjonowania płyt zamiast albumów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Paweł, zauważyłem, ale już niemiałem możliwości edycji...Ale Korę uwielbiam pod każdą postacią to wybaczy :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Paweł, bo ty słuchasz muzyki, a nie płyt ;)
Osobiście nie wyobrażam sobie kolekcjonowania płyt zamiast albumów.

Każdy kupuje co mu pasuje, a myślę sobie, że każdy słucha muzyki, a nie płyt, ale nie zmienia to faktu, że jeśli to co lubisz jest w lepszej jakości i chcesz to sobie kupić to nie ma w tym nic dziwnego. To tak jak z innymi rzeczami każdy chcialby coś fajnego, ale nie każdy to może mieć . Ważne jest to aby to co się ma cieszyło, bo jeśli nie to taka osobie bez względu co będzie mieć to nigdy nie będzie zadowolona.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie tłumaczę, tylko swoje zdanie napisałem, a tutaj proszę :) Na potwierdzenie tego co napisałem.. jak się lubi to i nie żal..


Dzisiaj odebrałem płytkę w K2hd Kenny G - jak ktoś lubi , to polecam repertuarowo jak i pod względem technicznym, udało się kupić numerowaną, niby ma się to w tyłku, ale jak jest to gniewać się nie będę.. mam jego płytkę ala the best u Brata gdzieś leży to tamta masakra, ale stare wydanie, może nowsze składanki jego są lepsze... A tak dla ciekawości tę płytę jak i drugą Jego płytę The Moment (którą chce kupić , ale muszę lepszą okazję złapać) miałem okazję słuchać na Aidach i był znajomy właściciela tych kolumn, który zawodowo gra na saksie i mogliśmy porównać dwa utwory z tych płyt na żywo w kontrze do tego co Aidy pokazały .. świetne przeżycie .. kiedy po zagraniu utworu na żywo, człowiek może to porównać ten sam utwór na elektronice. Ja uwielbiam słuchać saksofon, skrzypce, gitarę czy też klarnet.. i perkusistę fajnego też nie odpuszczę :)
Ps. dodatkowo jest jeden więcej utwór co rzadkością jest dla tych wydań, bo generalnie takie rzeczy robią Japończycy w swoich płytach na Bluspec jak i SHM.



image host
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest jedna na pewno osoba co twierdzi, że tak, jest kilka osób tutaj jak i na innym forum co twierdzi inaczej... :) Kup przekonaj się sam.. nie dużo kosztuje, patrząc, że to trzy płyty.. W niektórych salonach audio wspominają o tym wydaniu.. :) jak je wyciągniesz do odsłuchu.. Plus jest taki, że teraz kosztują mało, bo kiedyś kosztowały nie pamiętam ale tak powiedzmy około 120 zł bodajże..
 
Ostatnia edycja:
Do góry