płynnie działający telewizor 49 cali

Wróciłem do pierwotnego założenia i kupiłem samsunga Qled 49 q70R. Dostałem super cenę i 5 lat gwarancji producenta w gratisie.
Dziękuję za udzielanie się w moim wątku i pomoc.
 

jasiq

New member
CZy cos się zmieniło w temacie?:) poszukuj etv 43-49 cali do 3 tys ewentulanie 3500 jeśli naprawdę warto chociaż jeśli sensowny tv kosztuje 2 tys to śmiało się skusze:) tv do sypialni
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra nowy LG 49Nano 863 .
Masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja dziś byłem w MM i w Euro , bo chciałem zobaczyć na żywo tego LG , ale dopiero będzie w poniedziałek - wtorek wystawiony. Chciałem TCL 50C715 , ale sporo uwag jest co do upłynniacza a w zasadzie jego brak i są przycięcia, zależy mi na tym z uwagi na sport i filmy z efektami. LG naprawdę mnie zainteresował mimo że budżet trzeba zwiększyć , ale myślałem że podświetlenie Direct a tu niespodzianka dalej Edge , czyli z modelem zeszłorocznym to samo a kasy 1000 zł więcej. Teraz w tym temacie wyskoczył Sony XG9005 i to by było to , 100Hz + Direct Led + dobre oceny , brak Atmos , to bym przebolał, warto w Sony iść ?
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ano tak , cały czas miałem na myśli NANO813 , a chodzi mi o NANO863 i tu już jest cena ok, nawet sklepowa , nie wiem czy u Ciebie jest podobna. Powiem więcej , ten model ma wszystko czego oczekuję , a nawet więcej. Jeszcze do tego jakaś gwarancja producenta do 5 lat i byłby super idealny :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten model masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
Jak będziesz niebieski masz jeszcze dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
@kiki program mi już wysłałeś ze 2 tygodnie temu, bo na 99% byłem nastawiony na TCL50C715 , ale w związku z opiniami na temat kilku drobnych wad , urabiam małżonkę żeby nadszarpnąć budżet i brać LG 49NANO863 , więc możesz podesłać tylko cenę na masterjam77@gmail.com
 
Do góry