Pliki aktualizacji

iJohnny

New member
Tried to check for update.......
Network..... Boxes loading.... About 2 min....
Got message.... Service unavailable or no available space
Did that twice, and decided to restart TV.
Then when it went off it started updating by itself....

V526 is on....

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
 

tom500

Member
Na kwiecień był zapowiadany Android 9 (Pie) i czy ta OTA 526 to przygrywka przed? Zobaczymy ile warte są słowa TCL o zapowiedziach i terminach ;-)
 

firefl

Active member
Bez reklam
Na kwiecień był zapowiadany Android 9 (Pie) i czy ta OTA 526 to przygrywka przed? Zobaczymy ile warte są słowa TCL o zapowiedziach i terminach ;-)
Trudno powiedzieć ci masz na myśli jako przygrywka. Na pewno 526 nie jest to pie.
TCL dotychczas dotrzymywał słowa odnośnie kolejnych wersji, co do terminów to już gorzej. Szczególnie dla wersji udostępnianych przez ich stronę lub OTA.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Deggial

New member
526 u mnie:
1. Nie działa szybkie uruchamianie.
2. Brak opcji TV na ścianie.
3. Pojawiają się info o kanałach po lewej stronie ekranu.

Ogólnie nic lepiej, ewentualnie trochę gorzej.
 

piotrj74

New member
V 526 zaktuallizowalem do tej wersji i zginely problemy z szybkim uruchamianiem i pojawiajacym sie napisem w prawym górnym rogu.Tym razem nie zastosowałem sie do zalecen reset shop czy reset all poprostu zaktualizowałem i tyle .Aktualizacja nie usuneła żadnych ustawien . Wyboru pomiedzy stołowy a na scianie nie było juz we wczesniejszych wersjach .Nie wiem jak to mozliwe ale moze wlasnie reset robi balagan.Byłem zdziwiony ze komus nie dziala szybki start u mnie na v511 nie działał ,teraz po tygodniu na v526 te opcje sa ok
 

DLUGI321

New member
A co mamy zobaczyc tyle wersji co juz bylo i tylko numer sie zmienial nic nie naprawiali tylko pojawialy sie kolejne bledy wiec na jakies zmiany nie ma co liczyc

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry