Pliki aktualizacji

ronin78

New member
Dobra
Dla potrzebujących w miarę cywilizowany sposób zabijania aplikacji
Długo przytrzymujemy home, najeżdżamy na aplikację którą chcemy zabić, na niej przytrzymujemy długo ok, pojawi się okienko miedzy innymi na dole informacje wybieramy i znajdujemy w kolejnym oknie Wymuś zatrzymanie.
Ufff, nie zmienia to faktu że lipa w porównaniu z andkiem 7, aby to przywrócili i z mapowali z przyciskiem którymś wolnym na pilocie
Kiki może taki pomysł przekazać producentowi TCL?


W sklepie Play dostępna jest aplikacja
Button Mapper

dzięki niej możemy pod dowolny przycisk na piloce przypisać dowolną funkcje - otwarcia aplikacji jak również dostępna jest opcja zabijania procesów (i wiele innych)
 

pawel2020

New member
Ok
1) niestety jest to dodatkowa aplikacja która będzie działać w tle
2) potestowałem, może za krótko ale nie do końca spełnia oczekiwania, wybrałem klawisz niebieski, apka widzi jako żółty ale to nie problem, jednak funkcja zabij aplikacje w tle nie działa jak należy, potestuje jeszcze
3) sprawdziłem kilka task managerów i żaden nie zachowuje się tak jak to było w andku7
Pozdrawiam
 

Kraczykruk

New member
U mnie na v528 telewizor nie odtwarzał filmów z podpiętego dysku (widział ale nie odtwarzał) ani filmów z kompa przez sieć. Tak jakby nie miał kodeków.[emoji2] Po wgraniu najnowszego softu jest ok.
Czy w nowej wersji zewnętrzny dysk jest rozpoznawany przez inny odtwarzacz niż ten preinstalowany? Np. Kodi lub VLC?

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

Marek.G

New member
Jaki jest najnowszy soft do 65 X2 bo z ota krzyczy że nie trzeba aktualizować a nie chce mi normalnie działać HBO GO (samo restartuje telewizor).
Teraz mam wersję oprogramowania: V8-T658T01-LF1V499
wersja systemu: V8-1810111-MF1V500
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jaki jest najnowszy soft do 65 X2 bo z ota krzyczy że nie trzeba aktualizować a nie chce mi normalnie działać HBO GO (samo restartuje telewizor).
Teraz mam wersję oprogramowania: V8-T658T01-LF1V499
wersja systemu: V8-1810111-MF1V500

dla wszystkich androidów TCL na dzień dzisiejszy najnowszy dostępny jest v534
 
Do góry