Plazmy Samsunga w 2011r.

zawsze na początku podatek od nowości wynosi około 2tys zl czyli daje to 6600-6700 zapewne to nas czeka i tym razem ale już chyba nie warto kupować serii c
 

bartas225

New member
Racja, z zakupem chyba się wstrzymam dopóki nie uzbieram tych 6500zł, chociaż może w lipcu już będzie bardziej osiągalne (np. 5500zł)?
 

redlum

New member
Bez reklam
do tego liczcie przelicznik 1$ = 1E - to wyjdzie całkiem sporo - pocieszyć może że jest to cena sugerowana przez producenta - więc pewnie będzie dało się je wyrwać taniej. Gdzieś czytałem - że ceny mają być na poziomie TV z poprzedniego roku - więc C8000 powinno kosztować 5-6k
 

tomekb19

Member
A pamięta ktoś może jakie były ceny modelu PS63C7000 w Polsce po premierze? Zastanawia mnie jaka będzie cena PS64D8000 ...
 

bartas225

New member
64" D8000 kosztuje chyba coś około 3400$, na Amerykańskiej stronie Samsunga jest cena.
EDIT: Hmm, już nie ma, mógłbym przysiąc, że jeszcze wczoraj było ;/
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
Sklepy internetowe podobno mają mieć nowe modele w drugiej połowie kwietnia.
Tylko ceny przez pierwszy miesiąc beda naciągniete w górę :(
 

pastooh

New member
zastanawia mnie jedna rzecz - może ktos podpowie jak było przy oczekiwaniu na modele w 2010

czy po wprowadzeniu nowych modeli samsung wycofuje starsze? czy raczej stosują akcję obniżek cen i szybkiej wyprzedaży? bo jesli tak to warto by było poczekać na ten moment i się wstrzelić jak obniża ceny np c550 (o ile obniżą) bo np panas g20 w niektórych miejscach po prostu niedostępny...

a może jest tak że cena c550 już jest niższa od ceny po premierze i nie należy liczyć na znaczne obniżki a tylko na kosmetykę

co do buczenia to mnie martwicie - planuję ten model; jeśli buczałby jak inny samsung moje znajomego ps50b650 to wchodzę w to ciemno
 
w zeszłym roku o ile dobrze pamietam na koniec wersj B była akcja jak kupisz to oddadzą Ci 500zl ale to chyba na wyzsze modele ale moge sie mylic , zwrot byl w formie bonu na zakupy ....
 

rojam

New member
nowość SAMSUNG PS43D450 --1799zł--cena spada z dniana dzień :)
no i 3D Samsung PS43D490---2399
 
Ostatnia edycja:

tomekb19

Member
W stanach można już nabyć model PN64D8000 z gratisowym starterem 2 par okularów i kilku filmów 3d na bluray za 3300$+ przesyłka czyli ~ 9500 zł. Mam nadzieje, że u nas też ceny będą oscylować w tych granicach :/
 
Do góry