Plazma PS50C7000 3D

mtomi

New member
Pilot bardzo ladny, ale przyciski to jakby jedna warstwa wciskanego plastiku, przez co troche dziwnie sie go uzywa (zdjecia zrobie w weekend). Ma bardzo dobre konfigurowalne (brak,na jedno wcisniecie, ciagle) podswietlenie.
Jesli chodzi o smuzenie, to zarowno podczas ogladania meczu, filmu lub grania na ps3 nic negatywnego nie zauwazylem.
 

cactusek

New member
Bez reklam
A wieczorem gdy nie ma juz słonca tylko oswietlenie sztuczne pokoju to widzisz odbicia pomieszczenia w ciemnych scenach ?
 

lessig

New member
Mam jeszcze jedno pytanko. Na stoiskach Samsunga np w Saturnie wyświetlany jest koncert Black Eyed Peas w 3D. Czy można gdzieś kupić ten koncert albo zciągnąć to demo ??
 

mtomi

New member
Przy wbudowanym MediaPlayerze do ustawień obrazu można wejść wciskając przycisk Tools zdaje się i wtedy można to wyłączyć... o ile mnie pamięć nie myli ;)
 

mikiikim

New member
Migotanie

Przymierzam sie do zmiany mojego 'Led'a' LE46B6000 na PS50C7000. Niepokoi mnie jednak migotanie obrazu na plazmach Samsunga jakich widzialem w MM (w mniejszym stopni wystepuje to na Panasonicu, niestety mnie pamietam modelu). Czy migotanie na jasnym tle to 'norma' w plazmach , czy jest to kwestia ustawien ?
 

redlum

New member
Bez reklam
z tego co się orientuje - migotanie plazmy widzi bardzo mały procent ludzi. Jeśli jesteś wśród nich - to masz pecha - pozostają LCD.
 

jaremekg16

New member
Pojawił się kolejny posiadacz TV PS50C7000, to ja. Przeczytałem cały ten post przed zakupem i teraz po zakupie i stwierdzam że brak jest informacji o okularach w zestawie. Kto z was po zakupie miał okulary w zestawie a kto ich nie miał? Przed zakupem sprzedawca specjalnie otwierał karton w magazynie i informował mnie że okularów brak, a w domu okazało się że okulary były, oczywiście jedna para i to dobre. W MM jeden mniej przyjemny gościu informował mnie że będzie bez okularów i to w cenie duuuużo wyższej. Tak z ciekawości w MM nie wiedzieli czy się róźnią PS50C6900 od PS50C7000 choć różnica w cenie była 2 tyś zł. Tak PS50C6900 był z okularami w MM w cenie 4999 zł !!!! Był bo się skończyły.

Najlepsze, że decyzja odnosnie zakupu od pół roku była na Panasonica G20 ale wystarczyła jedna wizyta w sklepie i błąd w opisie SAMSUNGA sprawiły że to właśnie samsung stoi u mnie w pokoju. Oczywiście przed samym zakupem były jeszcze gorączkowe poszukiwania w necie różnych informacji technicznych na poparcie nowego wyboru.

Dla zainteresowanych częstotliwościami odświeżania, bo nigdzie nie jest to opisane, a nawet zapytanie do Samsung Polska nie pomaga. Wziąłem miernik do ręki i okazuje się, że wszystkie plazmy samsunga i panasonica mają 400Hz!!!! Niestety nie mogę dać głowy za ten pomiar. Jak będę miał więcej czasu to sprawdzę to jeszcze oscyloskopem.
Na moje oko po wielokroć się przyglądałem w sklepie i ten model ma lepszą czerń od PS50C6900 i TX-P50G20. W ciemnościach super czerń jest lekko poświetlana, ale to wygląda na specjalne działanie producentów i jak dla mnie nie jest dokuczliwe bo i tak trochę mniejsze od LCD w moim przypadku Sony. Całkowite wyłączanie panelu widać przy zmianie źródła sygnału.

Dodatkowa informacja o której nie słyszałem na forach to zapamiętywanie miejsca odtwarzania pliku z HDD. Przykładowo oglądasz film i musisz przerwać z jakiejś przyczyny (przykładowo żona przełączy na ulubiony serial). To na drugi dzień możesz uruchomić ten film od miejsca na którym wczoraj przerwałeś oglądanie.
ANYNet+ działa również z odtwarzaczami innych firm, w tym przypadku sprawdziłem BD SONY z TV SAMSUNG i odwrotnie BD SAMSUNG z TV SONY, a to oznacza że możesz proste sterowania odtwarzaczem BD wykonać z pilota TV i nie musi to być tej samej firmy sprzęt.

Wzornictwo jest super, jestem bardzo zadowolony.
 

Fatal1ty

New member
okularów brak w zestawie :) Nawet w instrukcji o tym jest napisane (co jest w opakowaniu), a także przy funkcji 3d, że okulary 3d samsung trzeba dokupić oddzielnie. :) Gdzie kupowałeś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry