PLAZMA panas 65ST50 vs LCD 70LE840

nowy57

Member
:)
ciagle waham sie z zakupem , potrzebuje podźca
to nie o to chodzi zeby ktod podjal za mnie decyzje .. ale zeby utwierdzil mnie jeszcze w przekonaniu ze 80" to dobry wybor w wydaniu sharpa !
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Nowy57- Napisz później wrażenia. Ale koniecznie na podstawie filmu BR. Polecę ze swojej strony filmy takie jak John Carter, Avatar, Transformers, mają referencyjny obraz.

BTW - Co tak z tym 4'K piszecie ? Dopiero zatwierdzane są standardy przyszłej telewizji a głównym problemem jest to, że sama pojemność płyt BR będzie już stanowczo nie wystarczać. Na razie mogą sobie wychodzić w celach pokazowych odtwarzacze BR z obsługą tego standardu czy też możliwością wyświetlania zdjęć w takiej rozdziale, jednak przyszłość 4'K jest jeszcze daleka. Gdy już najdzie na 4'K pora, tak za 6-10 lat, to dopiero będzie można kupić tv pod tą technologie. Kiedyś wiara kupowała tak fullhd to później przy nowych tv były to takie dziady że każdy chciał i tak na nowe wymieniać. Gwarantuje wam też, iż nawet ps4 jak wyjdzie to żadna gra, no chyba że 2d nie będzie wspierać tej rozdziały
 
Ostatnia edycja:

nowy57

Member
wlasnie ja takze sobie zdalem z tego sprawe ze 4K to jednak sci-fi na ta chwile .. mysle ze spokojnie MINIMUM 5lat zanim to wejdzie na rynek komercyjnie .

wiec szkoda czasu na to i trzeba sie cieszyc HD 1080i :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
PS4 na bank bedzie z obsluga 4k, z tym ze co bedzie obslugiwac w tej rozdzielczosci? Menu? Obecna ledwo zipie, moj laptop gamingowy ma lepsze mozliwosci jak obecne PS3. Podlaczajac laptopa pod tv z ostatnim COD mam wrazenie ze ten z Ps3 jest z innej epoki, to samo Dirt Showdown - kolosalna roznica. Nie uwierze w zadne zaawansowowane gry na PS4 w 4k. To nie ten czas i mozliwosci. Ale bardzo chcialbym sie mylic.

Na komercyjny 4k przyjdzie jeszcze czas, ale jeszcze nie teraz.

nowy57 - jak bedziesz chcial cos wiedziec to pisz na priv, mam nadzieje ze nie jestes "maruderem" i docenisz 80" w domowych warunkach.
Tak jak Ci pisalem, zrob wyostrzanie obrazu, duzo daje, pobaw sie ustawieniami, wrzuc plansze do kalibracji itp. i Avatar na deser.
 

nowy57

Member
dzis przyszedl TV okolo 14.00 , pudelko na samochodzie wygladalo ogormnie , pomyslalem sobie ze pewnie jest bardzo dobrze zabezpieczony styropianem.
po wyciagnieciu TV slowa jakie wypowiedzialem to" o ku rw aaaa maac , jaaaa pier dol eeeee jaaaaki wieeeelki , jeahbunny !!!" i cala rodzina wlacznie z panem jackiem mielismy usmiechy na twarzy ...

na razie co do obrazu bede powsciagliwy, wieczorem cos wiecej napisze .
naprawde ta wielkosc robi wrazenie - jest OGROMNY !
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
:) To prawda, u mnie doslownie na centymetry wszedl do windy.
Dobrze ustaw, przynajmniej poczatkowo na oko obraz - mozna sporo wycisnac.
 

nowy57

Member
no to moge co nieco powiedziec

po wyciagniecu z pudelka - PADAKA
jakies systemy powlaczane super motion standardowo
ekran za jasko swiecil .
zero kontrastu .

powylaczalem sysytemy - z nimi film wygladal jakbym TEATR ogladal a nie tryb filmowy
bardzo ladnie z 2m juz wyglada zwykle SD , HD bardzo szczegolowe
czern jest OK , glebia kolorow bardzo bogata .
jeszcze raz szczegolowosc bardzo duza !
ostrosc bardzo dobra mimo 203cm przekatnej ..
na pewno nie jest to tak jak na 50" ale jest bardzo ostro !(edit - ostrosc rewelacyjna)

JESTEM ZADOWOLONY a to dopiero 1h obcowania z tym telewizorem

PS. gdyby ktos mial ustaawienia po kalibracji to prosze o udostepnienie, bede wdzieczny .


kurna 2h obcuje z tym TV , JEST MEGA ZAJEBISTY ! przepiekny ostry obraz !
jedyny mankament jaki dostrzegam ta kąty boczne !!!

po 4h - jestem zakochany w tym TV !!!! ustawilem sobie obraz pod siebie , niczego mi tu nie brakuje !

POLECAM w 100%

:)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczerze sie ciesze, przekatna i jakosc w pelni zadawalaja - ta mieszanka jest wybuchowa. Kazdy film to absolutna przygoda i inny wymiar doznan. Wiem ze brzmi to jak reklama, ale kurcze kazdemu zycze aby mogl sie przekonac na wlasne oczy ile przekatna daje radochy. Obraz momentami to absolutna zyleta!
Mysle ze dlugo ten tv u mnie posiedzi. To tak jak z kolumnami, jak pieknie graja to sie nie wymienia, a jezeli juz to musi byc na prawde duzy skok.
Jeszcze raz gratuluje i ciesze sie z Toba :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam nadzieję że kolejne osoby który nabyły ten model też coś napiszą.
Bo na targach ludzie są zachwyceni prezentacją jakości nawet z .... Youtuba przy odległości 3-3,5 m.
Jakość jest rewelacyjna - tak twierdzi 99,9% odwiedzających.

To są właśnie modele 80LE645

001_P1470566.JPG


002_P1470567.JPG


003_P1470568.JPG


007_P1470578.JPG


008_P1470579.JPG


009_P1470581.JPG


010_P1470587.JPG
__________________
 
Ostatnia edycja:

nowy57

Member
zdjecia ZUPENIE nie oddaja wilkosci tego telewizora .. uwierzcie ze kazdy kto zobaczy ten telewizor na oczy to sie usmiecha i mowie ze to niemozliwe ze moze byc tak duuuzyy telewizor a co do jakosci to tak jak mowia koledzy ze naprawde jest super , a przy materiale 720p oraz 1080i zyleta !

mankament - kąty boczne (moglyby byc wieksze)
 

nowy57

Member
witam
no dobraaa ... kilka slow juz na chlodno o nowym nabytku

KĄTY BOCZNE ... slabiutko - trzeba siedziec na wprost

JASNOSC- dostalem ustawienia od krzysztofa i kolorystyka jest naturalna ale TV na tych ustawieniach swieci ciemnooo , jesli podciagne jasnosc to jasne sceny sa przeswietlone tonalnie . czarny oczywiscie porownac do plazmy sie nie da :(
aha mialo byc tak ze FULL LED to klasa wyzej w podswietleniu . hmmm ja na ciemnych scenach widze nierownomierna podswietlenie , chyba ze full led sie wlacza w opcjach

brak 3D - kupujac myslalem ze 3d jest w standardzie przy takiej kwocie

USB+HDD 2.5" 2TB - brak odczytu

- czekam na OLED
- szkoda ze w wielkosci 80" nie ma plazm
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zaraz sepy przyleca od plazm ktorzy na oczy nie widzieli tv.
Mialem dobrze a teraz dales inne ustawienia i juz jest ciemno, to nie wiem czegos tu nie rozumiem.
Ok, ale czemu nie ustawisz tego tv pod siebie, mnie utawienia innych nigdy nie zadawaly, czy to kuro czy jakikolwiek inny tv, kurcze u mnie w trybie standart czy film tez bylo ciemno a obraz byl malo szczegolowy, teraz mam jasno i nic nie jest przeswietlone, jestem uczulony na tym punkcie i wierz mi ze nic takiego nie ma, mam kuro a stala tez obok tego tv plazma 64" i wiem co mowie. Co do dyskow to przy tym koszcie tv nie lepiej kupic jakis player za kilka stowek ktory czyta wszystko?
Tez czekam na oled, ale plazmy bym juz nigdy nie kupil.
 
Ostatnia edycja:
Do góry