Plazma czy LCD LED do 4000 zł

jacek5d

New member
@gadi nad czym się zastanawiasz, wklejam ci moją wypowiedź z innych wątków :

Wybrane cytaty z testu TX-P42G20 zamieszczonego w AUDIO-VIDEO, maj 2010
autor Filip Kulpa:

"Podłączenie i wstępne skalibrowanie tego telewizora niemal natychmiast wywołało uśmiech na mojej twarzy. Co za ulga po kilkutygodniowym oglądaniu LED-a. Cóż, jakoś obrazu jest nieporównywalnie lepsza. Co prawda wrażenia nie są może imponujące w ciągu dnia, w jasnym pokoju, ale wieczorem,szczególnie w ciemnym pomieszczeniu, dystans który dzieli tą plazmę od wszystkich elcedeków jest po prostu znaczący"

"TX-P42G20 to dziś najbardziej rozsądna propozycja dla miłośników małego kina domowego oraz dla wszystkich tych, dla których jakośc obrazu, szczególnie po ciemku, jest najważniejsza. Relacja jakości obrazu do ceny, szczególnie w kontekście cen najnowocześniejszych elcedeków, jest okazyjna - mimo wskazanych niedoskonałości . Żeby nie było niedomówień : ten telewizor nie zabłyśnie na sklepowej półce. W takich warunkach
nie pokona elcedeków. Jednak w domu, po dokonaniu odpowiednich ustawień i zgaszeniu światła,
rozjedzie je niczym walec. I jeszcze jedno za 600 zł więcej można miec wersję 46 calową. Jak dla mnie bomba. "
 

gadi

New member
Myśle ze raczej bym się zdecydował na 42v20 tylko czekam aby zobaczyć w jakiej cenie będzie dostępny w slepach EURO AGD raty 30 x 0 %
 

Gawronka

New member
mam wielka prosbe do Ciebie czy moglbys napisac czy jestes zadowolony z wyboru i czy 42v20 jest godny polecenia bo wiesz na forum zdania-opinie naukowcow sa podzielone:) a ja mam metlik w glowie i nie wiem co wybrac POMOCY!!!!!!!
 
Do góry