plazma cz tylnoprojekcyjny??

hawk70

New member
I tu masz 100% racji. Wielokrotnie powtarzałem, że ktoś kupujący TV w rozmiarze 50" (a nawet według mnie 42" także) będzie niezawodolony z wydanych pieniędzy. Do zwykłego sygnału TV najlepiej używać 32" i na dodatek CRT typu 100Hz. Bez porównania lepiej. Ja 90% używam tego TV do DVD czyli proporcje są odwrotne. TV oglądają głównie dzieciaki ale im wystarczy aby się coś ruszało ;-). Z drugiej jednaj strony mimo iż zaznaczam, że TV oglądana na 50" jest gorsza niż na mniejszym to nie jest to aż taka tragedia żeby rezygnować z 50" przy DVD. Przynajmniej dla mnie. Tym bardziej, że oglądam czasem coś w HDTV (a to już inna bajka) a mam nadzieję, jak tylko się pojawią kupić coś typu Blue-Ray itp. a nie chcę w takim przypadku za 3 miesiące zmieniać TV. Tym niemniej dla wszystkich oglądających 90% czasu TV zdecydowana rada: zapomnijcie o 50" (niezależnie czy to tylna projekcja, plazma czy CRT). Będzie gorzej niż jest teraz a na dodatek wydacie kupę kasy (szczerze mówiąc nawet przy 42" wciąż będzie gorzej co zresztą potwierdza mój przedmówca).
 

gad7

New member
Skoro tak twierdzisz hawk70, to po co polpata namawiasz na kdf, przeczytaj do czego bedzie mu sluzyc telewizor?
 

hawk70

New member
A już miełem nadzieję, że Cię zbanowali. Jak zwykle zamiast napisać nie zgadzam się bo ..., masz jakieś anse do mnie. Widać inteligentniejsi ludzie działają na Ciebie jak płachta na byka (znowu te kompleksy). Tak dobrze tu było bez najbogatszego człowieka w Polsce. Zobacz nawet z Samoobrony wywalają palantów, którym wydaje się, że kasa daje wszystko i wszystko im wolno. Posłuchaj większości postów, które tyczyły się naszego sporu. Nikt nie kazał mi spadać za to Tobie i owszem tak więc z łaski swojej zaprzestań swoich ataków i wróć na swoje tematy.
A jeśli chodzi o rzeczowe uwagi. Nie namawiam polpata na żaden telewizor. Poza tym polpat jeśli dobrze zrozumiałem rozważa kdf tylko 42" a nie 50" (50" ewentualnie jako opcja). Poczytaj o konkretach a nie metodyce osobistych ataków a się o tym dowiesz, że kdf jest słowem symbolem. Po prostu prościej jest pisać kdf niż tylnoprojekcyjny telewizor wykorzystujący technologię 3LCD (a te są zarówno w rozmiarze 42" jak i 50" i symbole obu zaczynają się od liter kdf).
Poza tym przeczytaj mój post do końca a w szczególności stwierdzenie, że wogóle odradzam kupowanie jakiegokolwiek telewizora większego niż 32" jeśli chce się go używać do oglądania TV. Trudno takie stwierdzenie nazwać zachęcaniem.
I jeszcze jedno. Jeśli się powołujeszcz na oczekiwania polpata to racz zwrócić uwagę iż w przeciwieństwie do gumisia, który ogląda 90% TV a 10% DVD polpat zasygnalizował, że ogląda 50% TV a 50% DVD a to już inna sprawa. Tak więc jeszcze raz na podsumowanie najpierw niech Ci mamusia czyta posty do końca (a potem wytłumaczy co znaczą) a potem zanim napiszesz swoje dokładnie je przemyśl i zwróć uwagę czy są na temat bo w przeciwnym wypadku ludzie Cię będą ignorować jak to już wielokrotnie sugerowali co ja tym razem już konsekwentnie będę czynił. Jedyne wyjątki od tej reguły to wtedy, gdy zdecydujesz się jednak napisać coś ciekawego, na temat i bez osobistych "wycieczek" i miło by było, gdybyś trochę popracował nad ortografią i zasadami pisowni bo pisząc w jednym z postów coś na temat miodka mi od razu zaświtała myśl, że miodek to pewnie masz w uszach a Miodek to profesor o takim nazwisku i szacunek do niego i jego osiągnięć a także zwykłe zasady kultury wskazują, iż jego nazwisko powinno się pisać z dużej litery.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wazniejsze od tego co nam się podoba - jest to co innym się /kupującym się podoba/. Nie ma miary na wrażliwość każdego człowieka.
Większości osób przy odległości 4 metry Sony 5o" nie tylko wystarcza , ale również zachwyca. Dlatego pokazy - rozwiązują wątpliwości - które ma każdy kupujący.
Czy dobrze zrobiłem ?
Czy dobrze wybrałem ?
A może lepiej grałoby ?
pozdrawiam
 
Do góry