PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

Carbon_

New member
Bez reklam
A ja sobie spokojnie poczekam na Dead Space 2 z Extraction. Move to obecnie trochę lepszy Wii MotionPlus, tyle, że bez gier. Kinekt nie dość, że ma zapowiedzianą chorą cenę, to w dodatku nic z tego nie będzie.
 

wojti12

New member
Możesz grać w kompletnej ciemności. Kamera śledzi kulkę w Move a kulka świeci się jak psu ... kość. :mrgreen:

szlak , super, i tak bym nie porzucil czarnulki a tak to jeszcze bardziej ja lubie jeszcze bardziej

ale teraz dalej mam pytanie MOCNO techniczne
przyznaje ze nie widzialem zestawu MOVE na oczy


Mam taka sytuacja
PS3 mam w piwnicy w pokoju 8m x 4m. PS3 stoi z tylu (po przeciwnej stronie od ekranu). Tak wiec od PS3 do ekranu jest ok. 7,5m.
I tu pytanie – czy kamerka jest bezprzewodowa czy na jakims kabelku ??? bo zakladam ze kamerka musi stac pod ekranem wiec kabelek nie pewno nie siegnie

Podpowiedzcie plis
 
Ostatnia edycja:

jarwlos

New member
Taki mały dodatek dla FPSowców :)

Amazon.com: PS3 Move Battle Rifle: Video Games


31cUJwPw5UL._SL500_AA300_.jpg
 

ps_user

New member
Bez reklam
Niezły sprzęt. Już granie w takie "The shoot" samą różdżką męczy rękę w nadgarstku, a dłuższe sesje w takie Killzone 3 będą mogły przyprawić o jakieś zwyrodnienie stawów ;) Na pewno bez rękojeści nie przejdzie granie w strzelaniny.
 

wojti12

New member
No wiesz, miejsca mam sporo. Ekran ok. 140cali (przez rzutnik).
Wiec za blisko nie mogę. Ale kamerka nie musi stac pod samym ekranem mogę już wysunac do przodu tak by stac w odpowiedniej odleglosci od ekranu.
A jaka jest zalecana odleglosc gracz-kamerka?
 

arsenal

Moderator
VIP
No wiesz, miejsca mam sporo. Ekran ok. 140cali (przez rzutnik).
Wiec za blisko nie mogę. Ale kamerka nie musi stac pod samym ekranem mogę już wysunac do przodu tak by stac w odpowiedniej odleglosci od ekranu.
A jaka jest zalecana odleglosc gracz-kamerka?
Uuuu. Kolega ma rzutnik. Nie wiem, czy w takiej sytuacji Kinect a przede wszystkim Move będą działać. Silny snop światła prawdopodobnie uniemożliwi prawidłową pracę kamery PSEye. Jak uda się pożyczyć projektor DLP od znajomych to może przetestuję taką konfigurację.
 

wojti12

New member
Uuuu. Kolega ma rzutnik. Nie wiem, czy w takiej sytuacji Kinect a przede wszystkim Move będą działać. Silny snop światła prawdopodobnie uniemożliwi prawidłową pracę kamery PSEye. Jak uda się pożyczyć projektor DLP od znajomych to może przetestuję taką konfigurację.

si
rzutnik jest pod sufitem (odwrocowny). Wiec snop swiatla idzie prawie po suficie i oczywiscie rozchodzi sie do dolu by objac ekran.

z tego jak to widze to kamerce nie bedzie to przeszkadzac. problemem moge byc ja sam, ktory bedzie zaslanial snop swiatla....
 

tomiga

New member
Wybacz ale po to mam swojego bloga zeby nie przeklejac 5 razy tego samego na rozne fora. Szczegolnie ze objetosc tego jest znaczna.
 

tomiga

New member
Blog jest prywatny, wiec nie trzeba go reklamowac (bo nic z tego konkretnego nie wynika - czytaj zadnych korzysci materialnych). Jak ktos bedzie mial ochote to kliknie, jak nie, nie musi (tak samo jak nie musi czytac wszytkich postow). Jezeli jest jakis wpis, ktory moze zainteresowac wiecej osob to wrzucam link zamiast generowac ten sam kontent po raz enty..

A tak przy okazji dzieki za krytyczna ocene (i Twoj cenny czas ktory poswieciles na jej wystawienie).
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
Dobrze Masta_J powiedział, jakbyśmy chcieli czytać blogi, to by nas tu nie było. następnym razem przeklej tekst, bo się śmietnik robi....
 
Do góry