PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

yarcoos

New member
Peek nie wiem, czy kolor nie ma zwiazku z przypisaniem do konkretnego portu, bo np. majac 2 kontrolery z rozowymi kulkami moglbys sie mylic- przypisz palke do innego portu i daj znac.
 

arsenal

Moderator
VIP
Do mnie też już wczoraj dotarł preorder z Ultimy. Nie dość, że na czas to jeszcze po niższych cenach :). Moviąc krótko - jest WYPAS! Precyzja jest taka, że Wii, nawet z tym ulepszaczem podpiętym, nie ma startu do Move. Ping-pong faktycznie rządzi. Odwzorowanie zagrań, podkręceń, siły uderzenia, odległości paletki od stołu - no po prostu miodzio! Tumble wciąga strasznie i uczy precyzji nawet takiego starego byka jak ja. W większość gier bez problemu można grać na siedząco, ale do ping-ponga same sie cztery litery odrywają z kanapy :)Poruszanie po XMB, po paru minutach obczajenia, intuicyjne i szybkie. Nic z odczuć padaki jaką jest poruszanie się po menu za pomocą Kinecta. Navigation controller jest ZNACZNIE wygodniejszy od trzymania dualshocka jedna ręką. Jeśli Killzone 3 będzie miało tryb Move=myszka to headshoty będą rozdawane grającym na padach aż miło.
Tylko szkoda, że od paru dni mam neta tylko z komórki i nie mogę wypróbować Heavy Rain i kilku innych dem z PSS. Trzeba czekać, aż lenie Telekompromitacji ruszą tyłki i naprawią:[
 

zbynio81

Member
grał już ktoś w RESIDENT EVIL z wykorzystaniem MOVE-czy ta łatka "move" już jest do ściągnięcia z PSS?

swoją drogą SONY mogłoby się połasić o łatki do KILLZONE, o BATTLEFIELD nie wspomne ale to chyba marzenie
 

Palpiboy

New member
Kolor kulki zależy od gry i samemu nie można go zmienić. W tej sportowej gierce zawsze będzie różowy:)

@zbynio81, ja grałem przez jakieś 10 minut. Łatka jest już dostępna dla wersji Gold.
 

A...

Member
Jakoś od początku ten Move mnie nie interesował za bardzo, ale wasze opinie wzmogły zainteresowanie. Musze to wypróbować w jakimś sklepie...
 

bandzlor

New member
Bede dzis jechac zakupic ten move, ale nie bardzo bylem w temacie i sie pogubilem :p W starterze jest tylko jedna rozdzka, a z tego co widze to duzo gier potrzebuje dwoch, wiec musze kupic jedna dodatkowa zgadza sie? :D albo tylko dwie rozdzki bo kamerke w sumie mam wiec mi nie potrzebna. A jak to jest z tym nawigatorem, do czego on dokladnie jest?

Dzieki i pozdro
 

bandzlor

New member
Nie nie kpie i nie czytalem tego watku, on ma 12 stron i jak bym mial czas na przestudiowanie tego to bym to zrobil, dlatego sie zapytalem i ktos moze mi cale streszczenie tego napisac w jednym zdaniu. A co do Twojej odpowiedzi to zostawie to bez komentarza bo jak zwylke jest ....
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Faktycznie lepiej jest zadać bzdurne pytanie zamiast przeczytać kilka stron z postami, z których każdy składa się w większości z jednego zdania.

Tobie się nie chce, nie masz czasu i liczysz na jakiegoś jelenia, który zrobi wszystko za Ciebie.

Ja natomiast Twoje zachowanie skomentuję: to są kpiny i czysta bezczelność!

Jak mądrze zadawać pytania

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

bandzlor

New member
Ale czy ja powiedzialem ze mi sie niechce?!? Siedze w robocie i korzystam z telefonu na ktorym przejrzanie 12 stron zajmie wiecznosc.... A chcialem odrazu po robocie pojechac i to kupic. Ale jak to jest taki wielki problem to se sam sprawdze w domu, a Twoje komentarze zostaw lepiej dla siebie, bo nie widzi mi sie uzeranie z ludzmi Twojego pokroju.



A co do bzdurnego pytania to lepiej popatrz na swoje bzdurne odpowiedzi ktorych jest tutaj setki jak nie tysiace wiec daj se spokoj..
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie chce Ci się czy nie masz czasu, wszystko jedno.
Ludzie Twojego pokroju zawsze będą, tylko mnie po prostu jest ciężko z tym się pogodzić.

Zdanie już z pierwszego posta tego wątku:
Sub Controller do Move został zaprojektowany do gier w których trzeba w bardziej złożony sposób kierować tym, co dzieje się na ekranie. Jak wynika z oficjalnej rozpiski Sony, nie będzie on jednak niezbędny, aby bawić się w gry pokroju Socom 4 z Move.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

bandzlor

New member
hahaha normalnie zalosne, niechce mi sie tego kontynuowac i nabijac postow jak to Ty masz w zwyczaju, sam se to sprawdze. Brak mi slow no ale coz
 

Peek

New member
Bez reklam
Bede dzis jechac zakupic ten move, ale nie bardzo bylem w temacie i sie pogubilem :p W starterze jest tylko jedna rozdzka, a z tego co widze to duzo gier potrzebuje dwoch, wiec musze kupic jedna dodatkowa zgadza sie? :D albo tylko dwie rozdzki bo kamerke w sumie mam wiec mi nie potrzebna. A jak to jest z tym nawigatorem, do czego on dokladnie jest?

Dzieki i pozdro

To ja może zakończe ten spór:

Na razie w zupełności wystarczy jedno Move, jak będą bardziej zaawansowane gry będą potrzebować dwóch, ale na razie potrzebne jest tylko jedno,a pierwszą gra potrzebując dwóch jest bodaj The Fight: Lights Out, a to dopiero listopad. Navigator jest zamiast trzymania w drugiej ręce dualshocka, posiada gałkę analodową taką jaka jest na padzie, jest bardzo wygodny, ale i tak przyda się dopiero przy FPSach takich jak Killzone 3.

Póki co w zupełności wystarcza kamerka i jedno Move, później możesz sobie dokupić drugie Move i Navi.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Sports Champions wykorzystuje dwa kontrolery główne. Nie są one wymagane, ale niektóre dyscypliny mogą wykorzystywać oba, np. jako miecz i tarcza w walce, lub jeden jako łuk a drugi do napinania strzał.
 
Do góry