PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

jarwlos

New member
Ta różdżka to fajny bajer. Sam wczoraj grałem do 1 w nocy w dema tenisa, pingponga czy shoota. Dziecko też zadowolone. Będzie hit na najbliższą zimę :)
 

Bludisk

New member
Fajne urządzenie, jeszcze nie kupiłem, ale już widziałem na stronie redcoon pl - niedrogo. W sumie myślałem, że będzie to droższa zabawka. Zastanawiam się tylko jak cały projekt się rozwinie, bo kinect do xboxa miał lepsze zapowiedzi i chyba więcej gier jak na razie będzie wykorzystywało kontroler microsoftu. Mam nadzieję, że sony też będzie szybko rozwijać ten projekt.
 

pa3

New member
Bez reklam
Niedługo w sprzedaży pojawi się nowy model 3D :)

Playstation_Move_3D_model_by_Kidel.png
 

Redundantor

New member
Nabyłem dziś na giełdzie Starter i sport champions czy jakoś tak w promocyjnej cenie :).

Po prostu bajka. Ping-pong jest przegenialny. Polecam z czystym sumieniem.

Jeszcze podoba mi się siatkówka. Mojej połówce przypadła do gustu walka gladiatorów. Reszta syfiasta i nudna (ale może komuś się spodoba).

Zainstalowałem sobie tez demko tej gry Shoot. Myślę, że KZ3 z obsługą move w ten sposób będzie super. Nie grałem oczywiście w socom, ale tam celowanie jest chyba bardziej jak myszką.

PS. Jest jakiś tenis ziemny na Move? Ktoś o tym pisał wyżej.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Będzie w 2011 Virtua Tennis 4 z obsługą Move.

Co do Sports Chammpions to mi najbardziej podchodzi Ping pong i Bocce.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ping Pong jest niesamowicie uzależniający w Sports Champions. Jednak pech mnie nie opuszcza. Ps3 zaliczyła dziś już dwie zwiechy. Chyba YLOD nadchodzi :x
 

Redundantor

New member
No to wyrazy współczucia. Może zrestartuj (przywróć) system? Może coś pomoże. U mnie ani jednej zwiechy, ale jak w supermarkecie próbowałem (na 9 złączonych TV) to mi się zawiesiło.

Najlepsze jest to, że do grania rzeczywiście trzeba się ubrać w miarę lekko najlepiej na sportowo. Bo inaczej troszkę się można spocić. No i ręka boli.

Graliście może na 2 movach już? Jest dużo ciekawiej?
 

arsenal

Moderator
VIP
Zrobiłem przywracanie systemu plików z menu serwisowego konsoli. Na razie zwiech nie ma więc bądźmy dobrej myśli.
Zakupiłem okazyjnie drugą "gałę" i faktycznie strzelanie z łuku wychodzi bardziej naturalnie. Drugi kontroler świeci na niebiesko i to chyba jedyny sposób na ten kolor w Sports Champions. Skalibrować obydwa, wyłączyć "jasnofioletowy":smile: i grać w tenis stołowy błękitem.
Granie w ping-ponga, w dwie osoby na podzielonym ekranie to jeszcze lepsza zabawa. Choć trzeba uważać na przeciwnika bo można mu paletką poprzestawiać numerki w jamie ustnej :wink:
 

jarwlos

New member
Jest jeszcze demko Rockets "cośtam" ale to chyba pobierałem z amerykańskiego PSN.
Gry "paletkowe". Dostepne w demie są tenis ziemny i badminton.
 

zbynio81

Member
co do PING-PONG-a polecam jak Panowie wyżej
idelane odwzorowanie ruchów, idealne podkręcania takie jak w rzeczywistości, ścinanie itp

wiem co pisze: gram w pingla od 15 lat :)

aczkolwiek więcej trudności jest w realu

siatkówka jest banalna w sports-mimo to ładnie wciąga

obecnie mam odpoczynek z powodu bólu ramienia :) głównie z powodu ping-ponga oraz rzutów dyskiem :)
 

Redundantor

New member
Mnie i moją połówkę od 2 dni boli prawe ramię. No i jak pisałem wyżej trzeba w jakichś lekkich ciuchach grać bo trochę się można spocić przy co lepszych rozgrywkach.

Ciekawe, czy z drugim PSM będę mieć zakwasy na obu rękach?

Co do tematu o przekonywaniu kobiet do PS3 - u mnie jedna z kobiet w rodzinie od dawna pukała się w głowę jak widziała gry konsolowe. Jak zauważyła jak wciągnął się jej mąż w pingla to stwierdziła, że kupują - bo schudnie :).

Jak niestety potem włączył fifę i zaczęliśmy grać przy piwku to trochę efekt zmarniał :(
 
Ostatnia edycja:

wojti12

New member
hej, pytanie techniczne
wlasnie bylem na prezentacji KINECTA. gry slabe pokazywali ale sprzet fajnie reagowal na ruchy. to co mnie bardzo internesuje i KINECT to ma to ze dziala na PODCZRWIEN.

Chodzi o to ze mam PS3 w piwnicy gdzie mam praktycznie zaciemnione powieszczenie. Jesli jest podczerwien to dziala tak czy siak...

Pytanie - czy PS Move (bo to planuje kupic) dziala na podczerwien? czy pomeiszczeni musi byc jakos naswietlone?
 
Do góry