Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe,czy da się podłączyć do mojego ? ;)
777a62c112cf7e28376508bdfea332b1.jpg


0:43 - córka Nathana ? ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Udało się komuś podłączyć pada od XSX do PC? Bezprzewodowo, po kablu działa.
Dodaje po BT, ale nie widzi. W poradnikach czynność prosta jak budowa cepa, ale u mnie go nie widać.
Mam jeszcze pada od XB 360, ale z donglem do PC i działa, a ten z XSX (bez dongla) powinien się łączyć bezpośrednio po BT?
Edit:
Widzę, że są pady XSX z adapterem pod PC, w takim razie po co te adaptery, skoro to się łączy z win10 po BT?
Ja mam bezpośrednio do PC i działa. Nie zastanawiałem się nad tym bo odrazu wykryło i normalnie jest widocznym tak samo jak głośniki itd. Chyba mam ten BT 5.0 i może tu jest problem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Takie buty, to moja płyta nie ma - chyba, ale jak pamiętam kiedyś sprawdzałem i nie znalazłem. Dokupiłem jakiś najtańszy adapter w markecie usb, ale trzeba będzie kupić coś firmowego/porządnego.
Rozumiem, że tych padów od xsx nie można sparować do dwóch urządzeń na raz XB i PC (?), czyli zabawa z parowaniem jak chcemy używać naprzemian.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Takie buty, to moja płyta nie ma - chyba, ale jak pamiętam kiedyś sprawdzałem i nie znalazłem. Dokupiłem jakiś najtańszy adapter w markecie usb, ale trzeba będzie kupić coś firmowego/porządnego.
Rozumiem, że tych padów od xsx nie można sparować do dwóch urządzeń na raz XB i PC (?), czyli zabawa z parowaniem jak chcemy używać naprzemian.
Niestety tak. Klikasz potem przycisk na konsoli i na padzie i się paruje. Ja mam 3 w domu to sobie jeden zostawiłem na górze przy PC. Czasami coś odpaliłem w biurze na PC jako streaming z Xa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A daj spokój. Ta gra bez VR potrafi zrobić swoje. W goglach i słuchawkach rzadziaki gwarantowane.
To będę musiał się ograniczyć z jedzeniem śliwek pod wieczór :grin:

Armanig,nie baw się w drobiazgi i bierz lepszego kompa z fajnym podświetleniem,bo przecież sam narzekałeś na słabe konsole :grin:
A tak bardziej serio,to ciekawy jestem,jaki będzie wzrost wydajności przy PS5 Pro.
Jeśli teraz jest to coś pokroju PC z RTX 3060 (a nawet słabiej) to raczej nie ma co liczyć na RTX 4070 Ti... chociaż myślę,że i tak będzie mniejsza,faktyczna różnica,wzlędem wypasionego kompa,no i na konsolach,gierki działają bardziej stabilnie...
Spidercieć 2 też nie pojawi się od razu na PC ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Testuj,testuj ;)

"Do tej pory w moim osobistym rankingu najlepszych gier wydanych w tej technologii brylował Half-Life: Alyx (któremu swego czasu wystawiłem ocenę 10/10). Teraz jednak przyznaję, że Horizon: Call of the Mountain jest jeszcze ładniejszy i jeszcze lepiej wykorzystuje potencjał wirtualnej rzeczywistości."
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Testuj,testuj ;)

"Do tej pory w moim osobistym rankingu najlepszych gier wydanych w tej technologii brylował Half-Life: Alyx (któremu swego czasu wystawiłem ocenę 10/10). Teraz jednak przyznaję, że Horizon: Call of the Mountain jest jeszcze ładniejszy i jeszcze lepiej wykorzystuje potencjał wirtualnej rzeczywistości."
Quest 2 tak dla zabawy wziąłem. VR2 liczę naprawdę na coś ekstra.
 
Do góry