Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tymi padami to są ewidentnie jakieś jaja.
Pomijam fakt, że już 2 padły, ale u mnie baterie trzymają może 5-7h.
Nie ma dnia, żebym nie ładował - oczywiście, jak się siądzie i gra, a nie skacze po menu.
Mam wrażenie, że ta konsola jest spitolona i drenuje te pady.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W sumie nigdy nie mierzyłem... ale czytałem,że pad może działać tylko 5 godzin,w szczególności,gdy wykorzystujemy możliwości Dualsense.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To by się zgadzało, brawo.
Myślę, że trzeba będzie pogonić PS5 przed końcem gwarancji i kupić nową.
"Wielki elektronik", serwisant z YT, stwierdził też, że PS5 nie powinna stać pionowo, a leżeć...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Z tymi padami to są ewidentnie jakieś jaja.
Pomijam fakt, że już 2 padły, ale u mnie baterie trzymają może 5-7h.
Nie ma dnia, żebym nie ładował - oczywiście, jak się siądzie i gra, a nie skacze po menu.
Mam wrażenie, że ta konsola jest spitolona i drenuje te pady.
Reklamowałeś? Uznali Ci? W moim też zaczyna pierdzielić się lewy analog.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, bez problemu. Pady wymienili na nowe.
Możesz załatwić reklamacje przez ich stronę, ale mieli tam jakiś błąd z polem do wpisywania adresu zamieszkania, więc zadzwoniłem bezpośrednio na infolinię. Podajesz nr. seryjny, gość potwierdza, drukujesz etykiete, kurier odbiera i po jakimś tygodniu paczka wraca.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Drodzy gracze. PS5 już pod domem a nadal brak TV. Wybieram już tylko między 3 modelami. TCL 55C735, Hisense 55U7HQ i Philips 50PUS8807. Który z nich najlepiej współgra z PS5 i w sporcie?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A masz możliwość ich potestowania ?

Przyszedł prezent pod Choinkę ;)
20221230_130434(0).jpg
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tak, bez problemu. Pady wymienili na nowe.
Możesz załatwić reklamacje przez ich stronę, ale mieli tam jakiś błąd z polem do wpisywania adresu zamieszkania, więc zadzwoniłem bezpośrednio na infolinię. Podajesz nr. seryjny, gość potwierdza, drukujesz etykiete, kurier odbiera i po jakimś tygodniu paczka wraca.
Tylko u mnie w lutym będą dwa lata od kiedy mam konsolę. Na pada Sony daje chyba rok gwarancji, więc mi pozostaje rękojmia do sprzedawcy.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Piramida, ogrywam Strażników Galaktyki których tak tutaj zachwalałeś jakiś czas temu i bawię się lepiej niż przy pająku. Świetna gra. Brakowało mi takiej korytarzówki.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Namówiłeś. Trzeba przejść do końca ;)

Jaaaasne,przecież widzę,że to Ghost of Tsushima :grin:
Wygląda ładnie,w szczególności modele/animacje postaci prezentują wysoki poziom.
Odbicia w kałużach też są spoko,ale ogólnie,liczyłem na trochę większy,graficzny efekt WOW ;)
Piramida, ogrywam Strażników Galaktyki których tak tutaj zachwalałeś jakiś czas temu i bawię się lepiej niż przy pająku. Świetna gra. Brakowało mi takiej korytarzówki.
Na zdrowie :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co widzę, to i u mnie zaraz się gwarancja na PS5 kończy.
Patrze po sklepach online (MediaExpert, MM itp) i te konsole są.
Ceny w granicach 3200zl, gdyby się udało pogonić za 2800, zamieniłbym dla samej gwarancji, ale chyba nie realne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak znajdę kupca z różnica dopłaty 400zl, to podmieniam.
Nie ufam tej generacji, znajomemu też padła konsola.
Nie będę się potem bujał z kupą złomu, a będzie 2 lata spokoju.
Teraz i tak już jakieś nowsze wersje. Jest jakiś konkretny model (seria) na którą warto zwrócić uwagę, czy wsio ryba?
 
Do góry