Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pół społeczności growej na świecie czeka na Sezon 1 dodatku do MW2 który wchodzi za 45min, a tu tradycyjnie kukuryku na koniku ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie będzie to samo co zwykle,tylko komputer trochę inaczej wygeneruje mapy ;)

Pograłem chwilę tą Ellą Balinską.
No niebrzydka,muzyka też fajna,ale nie wiem,czy się wkręcę... ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiesiek wygląda teraz dużo lepiej,choć widać,że nie jest to gra z tego roku ;)
Czuć też,że zaczął pracować pad od PS5.
Nie chciało mi się bawić w przenoszenie save'ów... ale przynajmniej obejrzałem sobie pupcię Yennefer ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozwalałem do czasu, jak algorytmy nie zaczęły mnie wrzucać do serwerów z nadludźmi. Czyli nie da się być zawsze na topie i cieszyć "skillem", system doboru zauwazy progres i będzie przerzucał wyżej i wyżej, problem jest taki, że obecnie nie ma szans na czołowe miejsca, bo to co goście tam wyprawiają nie ma nic wspólnego z człowieczeństwem :D

Fabułe skończyłem w "kilka" godzin, jest lepsza od Vanguarda i Cold War i prawie tak dobra, jak z MW2019. W dobrą stronę idą.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja właśnie przeszedłem jedną misję u Krisa,bez żadnych kombinacji i dalej sobie leci w tle...
Chyba jakiś mniejszy ruch na koncie ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze nie wiem,bo dopiero przeszedłem 2 z 17 misji,ale fajnie jest sobie pograć w FPS-a,bo wszędzie dookoła same TPP ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wrzuciłem do koszyka kondoma na pada do PS5, ot myślę, jakiś badziew, ale groszowe sprawy, a nigdy nie miałem. Sprawdzimy.
Czysta ciekawość, a okazało się, że jest o niebo lepiej. Jutro jadę dokupić drugiego ; )
Guma jak guma, ale dobrze spasowana z perforacją i nie wygląda żle, ale chłyt o wiele lepszy, pad się robi masywniejszy i większy, a w komplecie były jeszcze nakładki na gałki.
Kiedyś je sprowadzałem, jeszcze do PS3, ale temat już dawno zapomniany, a tu proszę - podobnie, jest dużo, dużo lepiej.
Kciuki dobrze się trzymają, spore wypustki, bez porównania do fabrycznych. Do szybkich gier jak znalazł.
Bez odbioru ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ooo kuuuuu.... :grin:

To chyba będziemy razem przechodzić,bo napisałem do Mikołaja,że byłem grzeszny i poprosiłem o tę grę :grin:
Gdzie dorwałeś tak tanio ? :wink:
Tanio to już było :D
Dałem 200 zł... z bonem od MasterCard Bezcenne Chwile. Uzywki po 220 chodzą z tego co patrzyłem, to nie chciało mi się czekać na wysyłkę. Jutro chce zacząć jak dobrze pójdzie
 
Do góry