Playstation 4.5 Prawda czy Fake?

Seizo

Active member
Bez reklam
Niemniej jednak na PC też są przycinki i bawienie się (wkurzające) na jakich ustawieniach będzie najlepiej chodzić...;)



A wolałbyś 4K 30 fps czy 1080p 60 fps ?
Wydaje mi się że gdyby konsola obsługiwała już płynne 4K/30 to nie było by problemu z uzyskaniem 1080p/60. Z dwojga tego wybieram jednak drugą opcję.

Nie ma się co podniecać bo pewnie następne konsole nie będą oferowały grania w 4K. Wystarczy popatrzeć na listę nowych tytułów choćby na XBoxa - większość wymagających gier 900p.
Czytałem gdzieś że Quantum Break na XO ma działać w 720p :|
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
No tak Quantum Break będzie w 720p. Ja i tak nie kupię tego ze względu na to, że mają Nas Polaków w dupie i odpuścili spolszczenie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja ogram na piecyku, Liczę że tutaj spolszczenie się pojawi. No chyba że szwagier sobie zapoda na premierę. Z drugiej strony MGSV:TPP również nie był spolszczony a z dialogów wyniosłem praktycznie wszystko. Nie były nie wiadomo jak trudne i osoba z podstawową znajomością angielskiego (taka jak ja) bez problemu sobie z tym poradziła.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No ale tutaj nie chodzi o znajomość angielskiego, bo z tym nie mam problemu. Chodzi o to, że wypuszczając fajną gierkę nie olewa się kraju, który (niestety) jest członkiem Uni Europejskiej. Olali nasz rynek.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Taka polityka. Gry Konami również w żadnym stopniu nie są u nas polonizowane. Gdybym na to zwracał uwagę to tylko sobie zrobiłbym źle i nie zagrał w jedną z nalepszych gier obecnej generacji.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem najlepsza gra w jaką grałem na konsoli to Forza 6. Na PC najlepsza seria Crysis:D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Kwestia gustu. Jak ktoś lubi wyścigi to jak najbardziej. Dla mnie bezapelacyjnie wygrywa The Last of Us.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Panowie konsola to nie pc i sadze ze 4k jest realne ale w produkcjach exclusive dla sony bo optymalizacja gry idzie pod zamkniętą architekturę chodzi mi o nowy sprzęt sony z plotki ps4,5.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem cała ta afera wokół PS4.5 to jakaś sciema. Szybciej pojawi się na rynku PS5 niż konsola z wymienionymi podzespolami.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mi również nie wydaje się aby gry śmigały tutaj w pełnym 4K i chodzi tylko i wyłącznie o obsługę filmów, a cała reszta mocniejszych bebechów posłuży jedynie do obsługi VRa. W tym modelu nie trzeba będzie już korzystać z dodatkowych przystawek. Na gry 4K przyjdzie jeszcze czas.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Już widzę miny wściekłych posiadaczy PS4, których konsole nie mają nic wspólnego z 4k. Jedyne wyjście z tej sytuacji o ile te wiadomości to nie żarcik, ustalić cenę konsoli 4 tyś zł i nikt nie będzie miał do Sony żalu. Granie w 4K musiałoby odbić się bardzo na jakości tekstur stąd pytanie, lepiej zagrać w 1080p/60kl czy 4k/30 kl i grafika na najniższym poziomie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Z płynną obsługą gier w 4K to PC z jedną kartą graficzną ma problem, a gdzie to wszystko upchać w takiej konsolce? Za 3-4 lata technologia pogodni do przodu i ten problem na pewno zostanie rozwiązany ale jeszcze nie teraz.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Z płynną obsługą gier w 4K to PC z jedną kartą graficzną ma problem, a gdzie to wszystko upchać w takiej konsolce? Za 3-4 lata technologia pogodni do przodu i ten problem na pewno zostanie rozwiązany ale jeszcze nie teraz.

Mój pierwszy komputer miał procesor 0.5 Ghz... dziś mój telefon ma 2,2 Ghz a jest mniejszy od wentylatora w tym komputerze, dysk twardy 250 gb ważył pół kilo i był wielkości cd romu a dziś jest wielkości paznokcia i może mieć tyle samo ... Więc technologia za pare lat pozwoli na to.
Jak grafen wejdzie do ogólnego stosowania i wytwarzania go niedrogo to konsola będzie wielkości właśnie telefonu komórkowego.:banned:
Mam wrażenie, że jak doczytałeś się o jakieś konsoli 4,5 to spać w nocy nie mogłeś, bo jak to możliwe żeby coś miało oznaczenie z połówką :niewiem: :banned: :mrgreen: to nie wódka, a sony to nie fabryka gwoździ. Jak wyjdzie ps4 to x dawno zapowie x two :eek:k:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Myślisz że w PS5 będzie karta wydajnościowo mocniejsza od jednego GTX Titan X ? :)
Tak mi się wydaje. Do premiery PS5 zapewne jeszcze 3-4 lata, a w tym czasie GTX TX będzie już na alledrogo do łyknięcia za +-1000 zł. Wątpię by w tym momencie Sony pakowało do konsoli coś, co jakościowo jest gorsze od karty graficznej sprzed 4 lat. Mam nadzieję, że po premierze PS4 Sony poszło po rozum do głowy i PS5 będzie wyposażona w mocniejszy hardware kosztem chociażby wyższej ceny na premierę.

Mam wrażenie, że jak doczytałeś się o jakieś konsoli 4,5 to spać w nocy nie mogłeś, bo jak to możliwe żeby coś miało oznaczenie z połówką :niewiem: :banned: :mrgreen: to nie wódka, a sony to nie fabryka gwoździ. Jak wyjdzie ps4 to x dawno zapowie x two :eek:k:
Nie przesadzajmy :) Chociaż dużo tym myślę. Ja po prostu lubię grać, a z marką Playstation jestem od czasów PSX.
 
Ostatnia edycja:
Do góry