Player do HD

fr3

New member
Jaki masz system bo widzę, żę żonglujesz raz 32 bitową wersją a drugim razem 64. Jeśli masz możliwość to zainstaluj moją paczkę na czystym systemie. Ewentualnie odinstaluj wszystko, sciągnij k-lite mega codec, odznacz wszystko i zaznacz ostatnią pozycję. Sprawdzi czy są błędy w rejestrze. Wtedy zacznij od mojego zestawu. Niestety, ale znalezienie odpowiedniej konfiguracji do filmów hd może potrwać.
Czy jak odpalasz film w mpc napisane jest, że dxva działa? Nie mam ati więc nie wiem czy dxva zadziała.
 

youknowwho

New member
System Vista Ultimate SP2 x64bit.

Rafal dzieki, ale wlasnie na poczatku zaczynalem z Matroska Pack Full i nawet 720p nie chodziło, te od fr3 znacznie lepsze w moim przypadku.

Jutro sprobuje z tymi k-lite codec, co do dxva to w filtrach zaznaczona jest ich obsluga, a w MPC w lewym dolnym rogu jest napisane costam(dxva) - niestety nie mam teraz dostepu do tego kompa.

PS: Te same oznaczenia przy obydwu sample, z czego jeden chodzi bez zarzutow a drugi masakrycznie...czy istnieje jakas jedna "idealna"konfiguracja ktora pozwala na obsluge wszystkich "rodzajow" HD, czy to norma ze kazdy uzytkownik co jakis czas boryka sie z problemem konfiguracji kodekow?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
kwasior21 napisał:
Najnowsze stery Nvidii + CoreAvc i nie ma bata, Przy wlaczonym CUDA, rpocek odpoczywa a karta graf sie meczy :) Obraz zyleta, zyzycie proca okolo 30% ... a btw dxva to juz przezytek :)

Pozdro.[/qote]

tiaa....taki przeżytek że daje lepszą jakość, stabilność, mniejsze zużycie proca a także pozwala na odpalanie z kart ati oraz jest zupełnie za darmo a żeby było jeszcze lepiej to pozwala na akcelerację kodeka vc1 (tylko ati) czego coreavc i cuda nie potrafią. Niom...błysnąłeś że hej.
 
Ostatnia edycja:

kwasior21

New member
SierzantHarris napisał:
tiaa....taki przeżytek że daje lepszą jakość, stabilność, mniejsze zużycie proca a także pozwala na odpalanie z kart ati oraz jest zupełnie za darmo a żeby było jeszcze lepiej to pozwala na akcelerację kodeka vc1 (tylko ati) czego coreavc i cuda nie potrafią. Niom...błysnąłeś że hej.

Co do stabilnosci i lepszej jakosci ... mozna by wiele dywagowac ... ale
CUDA sie zdarzaja ... :>

Pozdro.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Co do jakości to nie ma tu o czym dyskutować bo nie od dziś wiadomo że coreavc ma słabe wygładzanie makrobloków a skoro naocznie się o różnicy w jakości przekonałem to nie będę nad tym debatował bo fakt jest faktem i tyle. A w cuda nie wierzę - wolę sprawdzone i prawdziwe rozwiązania.
 
Ostatnia edycja:

szymon155

New member
Ja spytam tak...
Mam mocnego kompa, nic nie powinno go zaskoczyc. Szukam połączenia najlepszych kodeków (pod względem jakości) z tak dobrym playerem jak sub-edit. Gdzie łatwosc zmienania napisow jest porazajaco prosta. Szukam mixu do ogladania HD. Wygody z sube-edita i super jakosci. Jest jakies roziwazanie?
 
Do góry