Pioneer G8

ArtS007

New member
Bez reklam
Cokolwiek nie kupowałem w Euro, zawsze posiadało polską gwarancję i polską dokumentację. Ale oczywiście najlepiej do nich zadzwonić.

ArtS :)
 

sst

New member
Witam

Mam mozliwość wymiany (za drobną ;) dopłatą) Sharpa 42X20E na któryś z modeli Pioneer 42 cale. Mam do Was 2 pytania:

1. który z dostępnych modeli kuro wybrać do kabla (Aster) i DVD
2. czy w ogóle to dobry pomysł biorąc pod uwagę że Pioneer zaprzestaje produkcji. Pytam w kontekście gwarancji i serwisu - szczególnie za kilka lat.

Dzięki za pomoc. S.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wszystko jedno który albo ten, do którego drobna dopłata będzie najdrobniejsza.

Pomysł jak najbardziej dobry a o gwarancję się nie martw, Pioneer nie znika z rynku.

Pozdrawiam,
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Sam jestem ciekaw, jak to jest, gdy np. po trzech latach pada panel. Czy producenci mają na zapasie odpowiednie ilości zapasowych, czy też odstraszają kosztami wymiany.

To, że Pioneer zamierza zakończyć produkcję paneli u siebie nie różni się wiele od sytuacji, gdy robią to inni. Przecież nowe serie paneli zastępują stare i nie zawsze są zapewne kompatybilne. Tak więc zawsze powinny być jakieś zapasy na cele serwisowe.

Zastanawia mnie jeszcze jedno. Jak wygląda sprawa z akcesoriami Pioneera do modeli 50" i większych. Powiedzmy, że chcę kupić Kuro 5080XA bez stojaka i bez głośników, gdyż potrzebny mi będzie wyłącznie do kina domowego. Po dwóch, trzech, pięciu latach zamierzam go zmienić na nowszy, a ten sprzedać. Prawdopodobnie nabywca mojego używanego Kuro będzie chciał mieć zarówno stojak, a już prawie na pewno głośniki. Czy będę miał problem, aby coś takiego wówczas dokupić?

ArtS :)
 

DonKappa

New member
Witam...kolejnym moim pytaniem bedzie czy sa jakies czynnosci ktory nalezy wykonywac w plamie ktore pomogą przedłuzyc jej żywornosć? jesli był juz taki temat to prosze mnie to niego odesłac..
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wiem, że wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale moim zdaniem lepiej podmuchać na zimne i przez jakieś pierwsze 100 godzin nie przesadzać z regulacją jasności, kontrastu i nasycenia kolorów. Dodatkowo wypełniać obrazem cały ekran i unikać statycznych obrazów. Co Ci szkodzi?

ArtS :)
 

DonKappa

New member
No i dzisiaj ten telewizorek (PDP-4280XA) zawitał u mnie w pokoju....Jestem z niego bardzo zadowolony....dzisiaj ogladałem spider man 3...elegancko...a kablowka co tu mowic....LCD przy nim wymięka...dobrze ze nie kupiłem wczesniej samsunga 40f86....ufff ....ci co jeszcze sie zastanawiają to nie mają nad czym....KUPUJCIE...! :) te $$ są go warte...!
 

adramelech75

New member
Ja kupiłem w końcu 5080xa :) którego dogrzewam od 3 tyg na ustawieniach od as oraz czasami odpalam Break-in Dvd ze specjalnymi ustawieniami które pobrałem sobie z anglojęzycznego avs forum. Co prawda na tym forum pisaliście, że plazmy 8G nie wymagają restrykcyjnie 150 godzinnego okresu wypalania ale, tam zdania są podzielone. Obraz początkowo delikatnie przymglony teraz po prostu żyleta. Wczoraj kumplowi odpaliłem divixa przeskalowanego do 720p to poprostu mu szczęka opadła:D . Plazma naprawdę warta zakupu a jeszcze jak dodać fakt że zapłaciłem o 1000 mniej niż na rynku :twisted: to już wogóle odpał:eek:k: .
Pozdrawiam
 

pspot

Member
No to gratuluję zakupu - a czy Koledzy mogli by wpisać, czym się kierowali przy zakupie Pionka o akurat takiej przekątnej??? (wielkośc pokoju, odległość od TV). Ja miałem straszny dylemat, czy nie wziąc 50 cali, ale cena i dokonana w domu symulacja wielkości telewizory (złożyłem obrus na wymiar telewizora) przesądziły o zakupie 42 cali (odległośc 3,3 m). Na początku wydawał mi się duży, ale w sam raz, teraz sie przyzwyczaiłem i boję się, że zacznę żałowac, że nie wziąłem 50 cali. Ale uwaga!! Znajomi i tak się trochę dziwią, że kupiłem taki duży!!! Więc jak ktoś kupuje tv również z myłśą o znajomych, to nie ma co przesadzac.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
symulacja nic nie daje.
I myslę że nie długo będziesz żałował że nie wziałeś 50 " i to z kilku powodów.
 
Do góry