PIONEER Bdp160-bardzo dziwne zachowanie!!!

I

irek6311

Guest
Wszystkie 3 przez Allegro kupowane i że ani jeden trefny nie był :shock:
fart x 3 < to chyba zgarnę teraz w Lotto całą pulę :hihi:wysłałem już dziś za 9zł :hihi:
może się sprzęt mnie boi i od 10 lat nic mi się nie popsuło elektronicznego ,
co do aktualizacji to czy 140/150/160 głównie YouTube Pioneer aktualizuje ale zmiany inne też daje ,
jakby nie YouTube to chyba softu w blu-ray by nie aktualizowali bo i po co .
 
Ostatnia edycja:
I

irek6311

Guest
Kilka razy otarłem się o 5 w lotto to pora chyba najwyższa się wzbogacić ;)
jak wygram to kto wie może komuś coś zafunduję kapusta7 ;)
w każdym razie ja markę Pioneer lubię i jakbym wygrał to najwyższy model amplitunera/blu-ray kupuję :hihi:
 

Rafal7

Banned
Dla mnie też możesz zamówić taki zestaw jakby co,napewno nie pogardze a napewno złego słowa nie powiem na tą firmę.
Ja firmę Pioneer również lubię .
 
I

irek6311

Guest
Ból głowy to mam na co dzień bo coraz trudniej utrzymać się u nas w PL ,
tak więc Lotto to tylko zabawa i rozrywkowo ją traktuję bez stresu ,
10 lat wstecz nawet nie marzyłem o KD i porządnym stereo a teraz mam ,
może za 10 lat będę miał sprzęt który teraz dostępny dla bogaczy ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja właśnie dzisiaj rozmawiałem z moją kobietą, że w Polsce z roku na rok coraz trudniej się żyje:( Kroją Nas ze wszystkiego. Przecież tyle co ja teraz zarabiam, zarabiałem 10 lat temu, a nawet ciut więcej.
 
I

irek6311

Guest
Forum to miejsce gdzie człowiek trochę odreaguje ;)
jakby nie hobby audio/video to kto wie może do kieliszka dawno bym zaglądał :|
 

dmk84

New member
Kolejna aktualizacja a problem jak był tak jest:-x Już nie mam sił na tego BR i będę słał do serwisu!
Dalej "gubi" pliki flac (tzn raz czyta raz nie czyta) ale chyba gorsze jest to że jak go wyłączę pilotem to już nie mogę uruchomić BR i trzeba resetować!:-( chociaż nie za każdym razem tak się dzieje!
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Wysylaj na serwis i badz stanowczy aby cie nie chcieli zbyc. Wkoncu placisz pieniadze a otrzymujesz towar niezgodny z umowa..
 

dmk84

New member
Witam ponownie
Próbowałem jeszcze dać szansę dla tego BR i wypożyczyłem ostatnio dwa filmy Bluray(jeden 2D drugi 3D)
Po obejrzeniu filmu 2D SZOK!!! jakość jak 480p pobrany z neta! przy ciemniejszych scenach wielkie ZIARNO!!! Nie jestem videofilem ale to się tak rzucało w oczy że masakra jakaś! Filmu w 3D niestety nie obejrzałem bo w ciągu 15 minut oglądania 4 razy ekran zrobił się czarny z komunikatem odnośnie niepoprawnego formatu i po chwili wracał do normalnego odbioru!
Film 3D musiałem obejrzeć na LG BD660,który od początku do końca odtworzył go bez problemu! Mało tego:film zauważalnie z lepszym obrazem 3D i dźwiękiem DTS HD MA!

Ktoś już wcześniej opisywał zacinanie się filmów na Bluray i czy wygląda to tak samo jak u mnie tzn czarny ekran z komunikatem o niepoprawnym formacie!?:x
 

dmk84

New member
Jeszcze pytanie odnośnie wyświetlania MENU

Graficznie szału nie ma,przypomina trochę okres Windowsa 95 ale nie jest to dla mnie wadą. Zastanawia mnie co innego!? Podczas wyświetlania MENU wszystkie ikonki,symbole,napisy migoczą (są jasne i wyświetlane na ciemnym tle) i jest to trochę męczące:-(
BR podłączony za pomocą HDMI do amplitunera i ampli HDMI do TV (HDMI to Bridge)

Czy to MENU jest tak wyświetlane(z lekkim migotaniem) czy to kolejna wada mojego egzemplarza!?
 
I

irek6311

Guest
Żadnych takich wad nie mam w swoim BDP-160 ,
masz ewidentnie uszkodzony egzemplarz więc po co drążyć temat?
zakupiłem ostatnio kilka nowych filmów blu-ray i rewelacyjnie odtwarzacz je odtwarza ,
menu nie migocze i ikony moim zdaniem ok a jeśli ci to nie pasuje to sprzedaj po naprawie i kup Samsunga przykładowo .
 

zbyniu4

New member
Witam. Poszukuję instrukcji w języku polskim do Pioneer BDP-160. Przy zakupie nie dostałem w pl a dobrze by było ją mieć.
 
Do góry