PIONEER Bdp160-bardzo dziwne zachowanie!!!

Whiplash

New member
Bez reklam
Firma z tradycja a niestety ostatnie czasy pokazuja ze nie wiele z niej zostalo. Kolejny przyklad to Blu Ray LX55, poczytajcie jak ludzie narzekaja na te czytniki.
 

collider

New member
Bez reklam
Tu sie zgodze ze ten model jest srednio udany. W tej chwili naprawde dobra jest 450. Inna sprawa, ze kazda firma ma lepsze i gorsze modele.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
werf zapomniałeś o Pioneer BDP 51FD, użytkownicy odtwarzaczy np. Panasonic mogą sobie oglądać you tube oraz słuchać mp3, a niestety właściciele Pioneera muszą się zadowolić "marnym dźwiękiem" z płyt SACD czy DVDaudio ;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Akurat 51FD jest przykladem dobrej roboty, niestety obecne czytniki Pionka sa slabiutkie. Gerus cos czuje ze aluzja byla do mnie, oki Panasonic nie czyta SACD czy DVD Audio ale znowu tych plyt jest jak na lekarstwo, DVD Audio to w ogole upadl format wiec strata jak dla mnie zadna.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Płyt SACD i DVDaudio mam tyle, że mogę przez rok dziennie sobie puszczać inną płytę. Mam jeszcze (oprócz 51fd) bdp440 i jakoś nic tam "słabiutkiego" nie widzę ;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
No a ja nie ma takich plyt wiec dla mnie to bez roznicy. Widze ze nie dasz sobie nic zlego powiedziec na temat pionka bo Ty masz sztuke ktora jest cacy :) To tak jak z VW, synonim bezawarynosci z przed paru dobrych lat a teraz co 2.0tdi awaria goni awarie.. Ale dla polaka VW to jest szczyt luksusu..
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Jeżeli nie masz takich płyt, to już pora abyś sobie kupił, wierz mi, że jakość jest nieporównywalna do mp3 :) wiem, że dużo słuchasz muzyki, więc pora postawić na jakość, a nie na ilość, na początek polecam The Eagles - Hotel California :)
 

collider

New member
Bez reklam
Ja myślę, że na chłopaków rzucono czar, jakieś voodoo czy coś i dlatego tak bardzo są na nie dla Pioneera ;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Collider ja sie bez powodu nie uparlem na Pionka, sam doswiadczylem problemów z tymi czytnikami, co wiecej non stop ktos opisuje jakies klopoty z nimi wiec opnie moze sobie kazdy wyrobic :) Moj Panasonic jest jak narazie oki, a i tak czekam az sie popsuje bo chce kupic BD od Denona aby miec komplet z amplitunerem.

Co do Blu ray Audio nie myslalem o takich wydaniach jeszcze, jak do tej pory wystarczaja mi albumy na CD, Queen akurat mam cala dyskografie zremasterowana w 2011 roku wiec jakosc niczego sobie :)
 

dmk84

New member
Kolejny mankament to taki,że jak wyłączę BR (pilotem) to np na drugi dzień nie można go włączyć ani pilotem ani na panelu przednim i znowu trzeba wtyczkę wyciągać!!!:x Dzisiejszej nocy zauważyłem też lekką czerwoną poświatę na wyświetlaczu-jak by się świecił!:x
 

SDman

Banned
Kolejny mankament to taki,że jak wyłączę BR (pilotem) to np na drugi dzień nie można go włączyć ani pilotem ani na panelu przednim i znowu trzeba wtyczkę wyciągać!!!:x Dzisiejszej nocy zauważyłem też lekką czerwoną poświatę na wyświetlaczu-jak by się świecił!:x

Witam,
Po przygodzie z Sony S490 przez pół roku wyrobiłem sobie o nim opinie bardzo negatywną,

Polecam sprzedać i zapomnieć !

Ja po odsprzedaniu z 50% startą byłem zachwycony.
Posiadam PDP 50ST60 z BD-F6500 to mega komplet.
Samsung jest megacentrum domowej rozrywki tej Video i Audio również.
Z DAC śmiga kolekcję CD zripowanych na FLAC aż miło, CD ma wolne !
Docelowo będzie również podawał dźwięk na:
Stereo i Kolorowo - Underground: Wzmacniacz zintegrowany Hegel H80
Obecnie daje na Ampli Micromega.

Pozdr.
 
I

irek6311

Guest
Co do zwiech w filmach to uszkodzone divx/mkv czy inne to powodują ,
wszystkie obrabiane u mnie filmy z blu-ray czy filmy z dekodera odtwarzane są poprawnie .
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Teraz wydali i pewnie na tym bedzie koniec. Jak mialem 140tke to tez raz czy dwa razy byla aktualizacja a potem zapomnieli o produkcie a BR sie zacinaly w najlepsze. Moj to nawet sam sie w nocy wlaczal :D
 
I

irek6311

Guest
U mnie sprzęt wyłączam na listwie tak na noc jak i gdy wychodzę z domu < oszczędność prądu ,
co do serii 140/150/160 to mam 140/160 a 150 sprzedałem koledze ,
nigdy z tymi odtwarzaczami nie było problemów ,
dziwię się że mają tak złe opinie ale to już nie mój problem .
 
Do góry