Pilot RMC30D1P2

Primer

New member
Co moze byc przyczyna Dual Tv niedostepny ? Telewizor wyszukuje ! Na stronie Polacz TV , napis Wybierz televisor i jest nazwa tv z zielonym ptaszkiem , na dole szukaj , przyciskam przycisk na tej stronie- dol pilota. Ukazuje sie strona KAN/GL Dual TV , laduje sie ( widac ikone jak sie kreci ) i po chwili Niedostepny . Co zle zrobilem , dlugo go nie uzywalem ale wiem ze bylo OK . Prosze o pomoc . Jest to mdel RMC30D1P2 a tv UE46D8080 . Pozdrawiam . A jeszcze numer oprogramowania z lipca ub , roku - pobieralem dzis po reinstalowaniu telecom. W tv wszystko mysle ok ustawione TC- tak .

Czy ktoś z Was ma sposób na rozwiązanie tego problemu.Ja również tak jak kolega po pewnym czasie podłączyłem pilota wyszukuje on tv po czym pokazuje się informacja "niedostępny"
WTF?
 

P3C1U

New member
a na gorze masz ikonke zasiegu i ikonke tv? (kwadracik) nie moze on być przekreślony ani zasieg ani ikonka tv... jezeli jest cos przekreślone to wtedy taki blad moze powstac, nie widze innejgo wyjscia
 

Primer

New member
a na gorze masz ikonke zasiegu i ikonke tv? (kwadracik) nie moze on być przekreślony ani zasieg ani ikonka tv... jezeli jest cos przekreślone to wtedy taki blad moze powstac, nie widze innejgo wyjscia

Właśnie ikonki są ok czyli nieprzekreślone.Wszystkie funkcje pilota działają poza dual chanel.Pilot wyszukuje tv potem pokazuje się informacja że znalazł tv (wyskakuje nazwa tv) a kiedy wciskam ok po chwili wyskakuje informacja niedostępne i obrazu z tv na pilocie nie mogę uzyskać?
 

przemojg

New member
Nie chce zakladac nowego tematu wiec sie podepne pod ten. Czy posiada ktos z was takiego pilota i czy bedzie wspolpracowal z es6340?
allegro.pl/ak198-klawiatura-bezprzewodowa-wifi-2-4g-touch-pad-i2406895628.html
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Nie chce zakladac nowego tematu wiec sie podepne pod ten. Czy posiada ktos z was takiego pilota i czy bedzie wspolpracowal z es6340?
allegro.pl/ak198-klawiatura-bezprzewodowa-wifi-2-4g-touch-pad-i2406895628.html

Mam taką klawiaturę bezprzewodowa, ale współpracuje ona z własnym kluczem wifi którego nie rozpoznaje TV. Sprawdzałem na D6500.
 

ciapus4

New member
Witam, kupiłem tego pilota zanim przeczytałem wasz temat, ładna ściema, możliwość przeglądania internetu na wyświetlaczu urządzenia, kiszka, a samsung to samo, że nie z ich dystrybucji, nie mówiąc o baterii.


Pozdro :x:x:x:x:x:x:x
 

banditer

New member
Witam,
mam tego pilota już chyba z rok, czasem nawet używam ale chciałbym podpytać Was o dwie rzeczy:
- jak włączyć przegladanie internetu na nin? - chyba u mnie nie ma takie mozliwsci?
- jak lepiej konfigurowac polaczenie sieciowe pilota z tv? - tv bezposrednio pilotem czy tv z pilotem ale poprzez wlasna siec lan (tzn. tv i pilot podlaczone do mojego routera wifi?)
Wersja mojego oprogamowana to 1001.
 
Do góry