Pilot RMC30D1P2

shyha

New member
Do mnie właśnie przyszedł ten opóźniony pilot - czekałem na niego 2 tygodnie bo producentowi ich zabrakło. Zatem mam nowy z fabryki - postaram się wieczorem napisać jaką wersję softu załadowali.

TV UE55D7000 kupowalem razem z pilotem w sklepie internetowym Vobis za około 7999zł
 

shyha

New member
Mój posiada software:
R-NX30WWC-1001.1
Micom:
R-MX30WWS-1005


Odpakowałem, sprawdziłem. Sprzedaję. Mam Galaxy Samsung S2 i ma o wiele lepszą jakość i więcej funkcji od tego cuda.
 
Ostatnia edycja:

P3C1U

New member
i jak cos wiadomo z tym pilotem ja dzisiaj sprawdzalem to nawet tv nie chce mi sie zakutalizowac poprzez Wi Fi mam wersje 18 a juz jest 19 i wyskakuje ze niema aktualizacji mial ktos taki problem?
 

P3C1U

New member
rozmawialem z kolesiem z samsunga odnosnie naszych pilotow oczywiscie sa zieloni w tym temacie nie wiedza o co biega i jedynie kaza czekac az sie pojawi nowy soft... porazkaaaaa
 

P3C1U

New member
dziwne na infolini samsunga kaza czekac tu ze wycofali pilota czyli jestesmy w czarnej d..pie, szkoda ze niema kogos kto by wrzucil softa ze swojego pilota z nowymi opcjami bo tak to widze ze sie od samsunga nigdy nie doczekamy
 

zakrzyki2500

New member
Witam 3 mie. temu kupiłem samsunga ue40d8000 3 tyg. temu dokupiłem do niego pilota o którym wy się tak rozpisujecie za jedyne 50pln. od niezadowolonego klienta, u mnie działa Dual tv, odbieram również na nim kanały z innych żródeł podczas gdy dzieciaki oglądają swoje, moge również wyłaczać obraz w telewizorze nie tracąc sygnału na pilocie. Nie działa mi tylko SMART HUB, ale to nie jest problem, do tego też dojdę, jak na pilot za takie pieniądze jestem zadowolony. Pozdrawiam
 

Nimloth

New member
Z tego co widze w wysylanych pakietach na serwery samsunga podczas prosby o upgrade decyduje adres mac urzadzenia czy dostaniemy inna wersje czy nie:
Kod:
..Host:.w w w. s a m s u n g o t n.n e t..Accept:.*/*..Content-Type:.application/x-www-form-urlencoded..Content-Length:.98....S=65b13f82&U=_R-NX30WWC_[B]e4e0c58dxxxx[/B]&t=2011-12-30T17:09:34&c=UPGRADE&e=PDL_CHECK&v=0&d=[B]NON_UPGRADE[/B]
 

P3C1U

New member
szkoda ze nieda sie tego jakos zrobic skoro wiemy jaki adres mac ( E4:E0:C5:46:F5:C9 ) ma ten z softem z z filmiku na youtube
 

macusz

New member
Może jest jakiś sposób na ręczne wgranie softu. Po podłączeniu z kompem przez usb system nie rozpoznaje żadnego sprzętu. Czy to gniazdo służy tylko do ładowania?
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
szkoda ze nieda sie tego jakos zrobic skoro wiemy jaki adres mac ( E4:E0:C5:46:F5:C9 ) ma ten z softem z z filmiku na youtube
To nie adres mac ma soft tylko urządzenie a dokładnie karta sieciowa pilota. Adres mac jest 48-bitowy i zapisywany jest szesnastkowo. Pierwsze 24 bity oznaczają producenta karty sieciowej, pozostałe 24 bity są unikatowym identyfikatorem danego egzemplarza karty.
Czyli nic nam to nie daje.
 

P3C1U

New member
myslalem ze to na zasadzie jak siec, jezeli na sztywno jest przypisawany dostep do neta poprzez maca to tu tak samo
 

wenko47

New member
Dzisiaj uruchomiłem swojego pilota. Nie mam już problemów z podglądem, działają wszystkie funkcje przez wi-fi. W pilocie wreszcie wyświetla się typ telewizora. Przyczyna tego, że telewizor nie widział pilota: wejść w system-pilot sieciowy-włączone -kliknąć na ten napis-T zmienić na dozwolone. Wtedy zamiast T wyświetli się Touch Control. Od tego momentu zgodnie z instrukcją połączyć telewizor z pilotem. Mam soft 1001 jak większość, z datą chyba lipcową. A konsultanci Samsunga opowiadają bajki. Sami nie widzą jak ustawić telewizor pod tego pilota. Mnie proponowali, że przyjedzie serwis i zabierze telewizor wraz z pilotem do naprawy. Pilot po włączeniu widzi telewizor /ikona nie jest przekreślona/. Wcisnąć przycisk DUAL TV i można oglądać obraz na ekranie. Aby obraz był na całym ekranie puknąć w niego. Pozdrawiam.
 

P3C1U

New member
to co piszesz venko47 to byl banal z polaczeniem tv... my wlasnie czekamy na ten nowszy soft, jak dobrze zauwazyles pilot ma mikrofon i wiele wiele innych funkcji, ktore sa widoczne na filmiku. Przelgadanie stron internetowych jest porazka jezeli niema klawiatury qwerty... pozostaje nam tyylko czekac bo tak jak mowisz na infolini sa zieloni prawie na kazdy temat a juz nie mowiac o tym pilocie
 

zakrzyki2500

New member
nie wiem czy dobrze zrozumiałem , mam nadzieję ze wyświetla się wam klawiatura qwerty na piolocie jeżeli wchodzicie na internet? Oczywiście jest trochę mała, lecz w tym wszystkim najgorsze są pierwsze dwa lata a pózniej idzie się przyzwyczaić. Pozdrawiam
 
Do góry