Pilot RMC30D1P2

shyha

New member
Fajnie. Czekamy na opinie. Może założymy "Klub Wątpliwych Entuzjastów RMC30D1P2"?;-)
Ja już swojego odłożyłem do pudełka. Leży i czeka na nowy soft. Tylko coś sie obawiam że się nie doczeka.:niewiem:

Okazuje się, że na stanie magazynowym są tylko TV a piloty dopiero jadą z fabryki więc pilot doślą z małym opóźnieniem...kto wie...może jakaś tym razem dopracowana wersja do mnie przyjedzie ;)
 

sebciod

New member
ja wczoraj kupiłem TV z RMC30D1P2 i wszystko działa poprawnie fakt musiałem się nie żle nakombinować żeby go poprawnie skonfigurować soft pobrałem dzięki aktualizacji w pilocie dokonanej przez Wi-fi więc trochę nie rozumiem waszego rozczarowania fakt jest taki że bateria jest słaba myśle że da się tu coś wymyślic przez wymiana na Li-on
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
A przeczytałeś całą dyskusje na temat pilota? Jaka masz wersje softu? Co do baterii to nie wiem czy można znaleźć jakiś zamiennik.
 

weksla

New member
Bez reklam
Fakt jest taki że bateria póki co jest tragiczna przez duże P. Głupotą jest to że pilot cały czas łączy się przez Wifi z Tv i to jest przyczyną wyładowania baterii po 1,5-2 dniach od załadowania.
A soft jaki pobrał to zapewne 1001
 

macusz

New member
Wyłączyłem w swoim WIFI z nadzieją że wytrzyma co najmniej tydzień. Okazuje się jednak że to nic nie daje, bateria nadal trzyma niecałe dwa dni nawet nie używając pilota. Odniosłem wrażenie że przy wyłączonym WIFI trzyma krócej.
 

sebciod

New member
moja wersja softu to 1001.4 - TV kupiony w Media Markt wczoraj byłem dokupić wieszak na ścianę sprawdziłem jakie mają w sklepie część ma wersje o której piszecie więc jak ktoś chce kupić niech sprawdza w sklepie czy ma 1001.4
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
moja wersja softu to 1001.4 - TV kupiony w Media Markt wczoraj byłem dokupić wieszak na ścianę sprawdziłem jakie mają w sklepie część ma wersje o której piszecie więc jak ktoś chce kupić niech sprawdza w sklepie czy ma 1001.4
Skoro masz soft 1001.4 i robiłeś aktualizację to by znaczyło że jest dostępna aktualizacja i miałeś wgraną standardową 1001.1. Osobiście sprawdzałem kilka dni temu i aktualna była 1001.1. Sprawdzę po południu czy tak jest. Inni tez niech sprawdzą.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
ja wczoraj kupiłem TV z RMC30D1P2 i wszystko działa poprawnie fakt musiałem się nie żle nakombinować żeby go poprawnie skonfigurować soft pobrałem dzięki aktualizacji w pilocie dokonanej przez Wi-fi więc trochę nie rozumiem waszego rozczarowania fakt jest taki że bateria jest słaba myśle że da się tu coś wymyślic przez wymiana na Li-on
Sprawdziłem również i brak aktualizacji. To co kolega aktualizował?
 

Balbin

New member
Nie wiem czy niektórzy (również ja) maja okrojoną wersje tego pilota ? Nie idzie aktualizować do najnowszej wersji. Do wersji 1001.1 bez problemu się zaktualizowało.
 

weksla

New member
Bez reklam
Ale powinniśmy coś z tym zrobić, bo jak tak może być że część osób ma piloty w pełni funkcjonalne z najnowszym softem a część ze starym okrojonym??
Samsungowi nie chce się zamieścić aktualizacji? taki mają z tym problem?
Proponuję zasypmy ich mailami o nowy soft, może w końcu wrzuca na serwer....
 

Balbin

New member
Rozmawiałem na czacie samsunga z konsultantem i mi napisał że te piloty nie pochodza z ich dystrybucji nie wiem jak to rozumieć ? Może nie chcą się do nich przyznać. Kazał mi tez zapytać w serwisie o aktualizację. W serwisie gosciu mi mówi że może nie ma aktualizacji (podaje mi instrukcje jak aktualizować tak jakbym nie wiedział jak he he). Nie wiem nikt nic nie wie a jedni maja wypas pilota a drudzy okrojona wersję.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
"nie pochodza z ich dystrybucji" to oznaczę że na polskim rynku te piloty są dołączane do tv jako gadżet i nie są a właściwie nie powinny być sprzedawane udzielnie co robią niektóre sklepy które rozdzielają je od tv. Co do softu to prawdopodobnie pilot już nie jest wspierany przez aktualizacje on line. Nasz oddział samsunga a właściwie konsultanci są zatrudniani z tzw ulicy i sami nie bardzo orientują się w sprzęcie mimo że maja niektóre urządzenia testowe jak tego pilota o czym już w tym wątku pisałem. Moja propozycja jest prosta: sprzedać i pozbyć się tego bubla.
A do kolegi sebciod który ma go z softem 1001.4 proszę o zamieszczenie kilku fotek z menu (z numerem softu również) abyśmy mogli porównać z naszymi.
 

wenko47

New member
Mam takie same problemy z tym pilotem. Kupiłem go z telewizorem w Saturnie w Bydgoszczy. Poszedłem do nich z pilotem. Na ich takim samym telewizorze jak mój UE55D7000 były wszystkie funkcje łącznie z obrazem jak w telewizorze. Ponieważ teraz nie ma pracownik czasu /okres przedświąteczny/ obiecał, że po Nowym Roku przyjedzie do mnie i ustawi sprzęt. Aktualizację mam 1001.1. Mam także zaktualizowane oprogramowanie telewizora soft 1019.2 z 17.12.br
 
Do góry