Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam,
u mnie "chmury" są zlokalizowane bardziej w środku :). Wg uzyskanych informacji efekt ten związany jest z technologią krawędziowego podświetlenia ekranu i będzie obecny, niestety.
Pzdr.

Witam to nie do konca jest prawda z tymi Chmurkami :) poniewaz np sony hx 820 rowniez ma krawedziowe podswietlane z lokalnym wygaszaniem i zadnyc h chmur nie widzialem, a juz napewno nie bylo widac tyle co Wy opisujecie . pozdarwiam
lolek
 
Czesc
I jak rozszyfrowales skad sa te skoki obrazu ? U mnie raz sa raz nie ma. sam juz nie wiem wg jakiego to klucza leci . ?? moze to wynika z bitrate ???
pozdro

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak jest.Po niedzieli będe miał tydzień wolnego więc
posiedze nad tym zagadnieniem.
Co do chmur to umnie jest coś takiego ,że czasmi mam je z lewej strony patrząc na telewizor
ale tez nie zawsze.
Ktoś coś pisał o grach w 3D i podzielam jego zdanie,rewelacji brak.
Gry takie jak Crysis2,GT5 i Virual Tennis 4 porażka.Jedynie ten ostatni MotorStorm daje rade.:popcorn:
 

witas2000

New member
Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak jest.Po niedzieli będe miał tydzień wolnego więc
posiedze nad tym zagadnieniem.
Co do chmur to umnie jest coś takiego ,że czasmi mam je z lewej strony patrząc na telewizor
ale tez nie zawsze.
Ktoś coś pisał o grach w 3D i podzielam jego zdanie,rewelacji brak.
Gry takie jak Crysis2,GT5 i Virual Tennis 4 porażka.Jedynie ten ostatni MotorStorm daje rade.:popcorn:

mam jedno uwage odtworzyłem film z camery hd canon przez komponent w trybie 1920 x 1080, i max zapisie 24 Mb/s z ustawiona opcja motion na płynny i zero przeskoków. I teraz nasuwa sie pytanie : albo wina hdmi albo wina słabego bitrate?? nie moge jednoznacznie stwierdzic poniewaz nie mam kabla mini hdmi do polaczenia z kamera. Swoja droga ciekawe z jakim bitrate przesyła sygnal cyfra ??? moze to jakis trop ?? wkoncu ten tv reaczej przeznaczony jest do wysokiej rozdzielczości z duzym przepustem.
pozdrawiam
 
Sprawdziłem na Canal+Film HD bitrate w granicach 5000 ale Sky Action HD Germany już 15000.
Wiadomo Astra i platforma niemiecka Sky.Ale jak to się ma do obrazu to sprawdze jak będe miał chwile wolnego.
 

jeak

New member
Ładuj i nie przejmuj sie

Poczekam na dostępność przez sieć. Nie będę ryzykował wersji angielskiej (BTW - co prawda Córka robi magistra na filologii angielskiej i tłumaczeniach specjalistycznych, ale my z Żoną nie jesteśmy aż tak biegli :) - cholera wie co tam pozmieniali/dodali ).
Pzdr.
 

tokland

New member
Wzywam na forum wszystkich uzytkowników samsunga wersji D którzy uzywaja tunera do napisania zbiorowej petycji na ręce Kikiego który przekaze ją do centrali samsunga w Polsce o poprawienie oprogramowania które zapamietuje wybór ścieżki dzwiekowej na programach odbieranych teraz jest tak że na niektórych trzeba wybierać ręcznie wchodzić w tools i wybierać ściezkę dzwieku jest to bardzo denerwujace proszę o poparcie mojej akcji bo mnie szlag trafia z tym wybieraniem.
 

jeak

New member
Żadnej Polskiej nie będzie to jest Polska innej nie będzie wgrywaj i nie przejmuj sie

Do odważnych świat należy :) > wgrałem, działa. Czy dostrzegasz jakieś zmiany ?
Pzdr.

edycja: wydaje mi się, że obniżyła się głośność dźwięku z dekodera przez HDMI.
 
Ostatnia edycja:

pancer

New member
Wzywam na forum wszystkich uzytkowników samsunga wersji D którzy uzywaja tunera do napisania zbiorowej petycji na ręce Kikiego który przekaze ją do centrali samsunga w Polsce o poprawienie oprogramowania które zapamietuje wybór ścieżki dzwiekowej na programach odbieranych teraz jest tak że na niektórych trzeba wybierać ręcznie wchodzić w tools i wybierać ściezkę dzwieku jest to bardzo denerwujace proszę o poparcie mojej akcji bo mnie szlag trafia z tym wybieraniem.

Popieram w 100%. Strasznie jest to upierdliwe.
Mi brakuje jeszcze by przy edycji kanałów naciśnięcie 2-9 na pilocie przenosiło
do odpowiedniej litery w alfabecie.
 

gibki

New member
Na stronie www Vibis D8000 jest w przystępnej cenie z 2 parami okularów, tylko zastanawia mnie gdzie był produkowany. Kod producenta to: UE46D8000YSXXH
Może mi ktoś udzielić info?? Wiem, że to się da rozpoznać po ostatnich literkach kodu, ale ja jestem laikiem i nie potrafię tego rozszyfrować :???:
 
Do góry