Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

Slygado

New member
Slygado napisz jaśniej co to kino serii D ?? :roll:
yyy ale co mam jaśniej napisać ??
Rok temu były TV Samsunga serii C, a wtym roku są serii D.
To samo z Kinami. Rok temu była seria C teraz jest seria D.

Opisy na stronie Szajsunga.

Ja jako osoba ze "słabszym uchem" i mniej wymagająca wybrał zestaw 5.1 z BR i 3D: ht-D5550- to chyba tyle :)

Kino i UE46D7000 czekają na odbiór w przyszłym tygodniu będą w domu :D
 

Slygado

New member
Daj znać jak potestujesz kino, i napisz jaki to symbol. Nie miałem dość czasu by czytać o tym. Ale za to w poniedziałeeek.....;-))))))))))))
ht-D5550

tak jak pisałem nie jestem melomanem wielkim i nie mam potrzeby, żeby mi po złotych stykach szedł idealny dźwięk. Do tego za niecałe 2 tysie nie znalazłbym składaka z 3D i BR i całym tym bajerem jakim jest udostępnianie sieciowe :)

Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia będę miał sprzęt w domu [oby już w tym nowym :-D ] więc zdam relację :)

PS: macie już wieszaki te SLIM ?? Jakies foto / komentarze / wrażenia ?? :D
 

locutus23

New member
pochodziłem dzisiaj po mm avansach i euro ale te nowe samsungi dają czadu masakrycznie wygladają 800hz daje rade musze tylko sprzedac swojego złoma
najtaniej w avansie ue46d8000 kosztuje tyle co w media ue40d8000
 

julianoz

New member
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć tytuł albo link do ściągnięcia jakiegoś filmu 3D? Chciałbym potestować w poniedziałek jak to działa w D7000 :)
 

julianoz

New member
ht-D5550

tak jak pisałem nie jestem melomanem wielkim i nie mam potrzeby, żeby mi po złotych stykach szedł idealny dźwięk. Do tego za niecałe 2 tysie nie znalazłbym składaka z 3D i BR i całym tym bajerem jakim jest udostępnianie sieciowe :)

Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia będę miał sprzęt w domu [oby już w tym nowym :-D ] więc zdam relację :)

PS: macie już wieszaki te SLIM ?? Jakies foto / komentarze / wrażenia ?? :D
Poczytałem i zaczyna mi się podobać ten zestawik :)
 

ravek29

New member
Miałem w tym tygodniu kupować wymarzonego UE40D8000 ale dzisiaj w drodze do pracy zauważyłem na bilbordach reklamy pod tytułem "Zmieniamy telewizję, włącz się 9 maja" czy coś w tym stylu. (Sorki za mały OT, ale podejrzewam, że jest to związane m.in. z serią D8000).
Po przyjeździe do pracy wygooglałem "zmienamy telewizję" i w pierwszych wynikach znalazłem: www.zmieniamytelewizje.pl. Co sądzicie o tej grafice? czy to nie jest czasem jakaś akcja promująca serię D Samsunga i platformę Smart? Jak dla mnie ten znaczek "M" jest identyczny z tym, którym Samsung firmuje platformę Smart. Czy w związku z tym Samsung czasem nie wprowadzi akcji cenowej na Samsungi D8000/D7000/D6500? Wydaje mi się, że chyba warto poczekać co się wydarzy... Co sądzicie?

Pozdrowienia,
Ravek29
 

julianoz

New member
Miałem w tym tygodniu kupować wymarzonego UE40D8000 ale dzisiaj w drodze do pracy zauważyłem na bilbordach reklamy pod tytułem "Zmieniamy telewizję, włącz się 9 maja" czy coś w tym stylu. (Sorki za mały OT, ale podejrzewam, że jest to związane m.in. z serią D8000).
Po przyjeździe do pracy wygooglałem "zmienamy telewizję" i w pierwszych wynikach znalazłem: www.zmieniamytelewizje.pl. Co sądzicie o tej grafice? czy to nie jest czasem jakaś akcja promująca serię D Samsunga i platformę Smart? Jak dla mnie ten znaczek "M" jest identyczny z tym, którym Samsung firmuje platformę Smart. Czy w związku z tym Samsung czasem nie wprowadzi akcji cenowej na Samsungi D8000/D7000/D6500? Wydaje mi się, że chyba warto poczekać co się wydarzy... Co sądzicie?

Pozdrowienia,
Ravek29
Ja już kupiłem 46D7000, za 2 godziny wjeżdża do domu. A wstrzeliłem się w najniżą cenę jaką w ubiegłym tygodniu można było znaleźć w necie i jestem very happy :) Następnego dnia w tej samej firmie zdrożał o prawie 200 zł .
 

julianoz

New member
Ja już kupiłem 46D7000, za 2 godziny wjeżdża do domu. A wstrzeliłem się w najniżą cenę jaką w ubiegłym tygodniu można było znaleźć w necie i jestem very happy :) Następnego dnia w tej samej firmie zdrożał o prawie 200 zł .
Jestem pod wrażeniem obrazu: ostrość, kontrast, czerń i inne składniki tego sporego kawałka prostokątu. Popełniłbym błąd czekając na testy i opinie "nadostrożnych" . Na razie pobieżnie sprawdziłem najważniejsze funkce i ...wszystkie działają bez zarzutu i bardzo intuicyjnie. Przeglądarka internetowa także. Bardzo łatwo złapał sieć. Pilot na moim Galaxy S i9000 działa znakomicie. Zdjęcia przesłał na telewizor w doskonałej jakości!!! Jednym słowem, wydane pieniądze mają swoje 200 procentowe uzasadnienie. :)
Jakieś 2 godziny bawiłem się ustawieniami obrazu i jeszcze nie znalazłem ostatecznego optimum, choć co najmnie 3 ustawienia dawały niesamowity efekt. 3D jeszcze nie testowałem, bo nie mam filmu na dysku,a na bluereya jeszcze poczekam ze 2 tygodnie. Może ktoś podeśle linka do filmu 3D?
 

Smutu

Member
Może ktoś podeśle linka do filmu 3D?
Poszukaj u wujka googla: "Neu und exklusi-3d.mkv"
Wygoogluj też sobie: Samsung 3d demo zbór fajnych efektów warto ściągnąć wypalić bd-r ewentualnie przerobić dvbfab (bluray 3d do mkv) i odtworzyć na lapsie po hdmi do tv czy tez innym sprzetem czytającym mkv
I "trajlery" tu:
biohemmet.se

Jeśli masz konto na demonoidzie to tu IMAX: IMAX Dolphins and Whales 3D (Stereoscopic Side-by-Side MKV) (By Request) - Demonoid

I sorrki za post pod postem ale dopiero powyżej 5-tego mozna dawac linki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry