Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

julianoz

New member
Jak koledzy myślicie, czy ceny D7000 już się nieco ustabilizowały,czy też jest jeszcze szansa że za tydzien pójdą troche w dół ( trochę - mam na myśli 300-500 zł) aktualnie kosztuje ok. 6990 zł. Już nie chce mi się dłużej czekać ;-)
 

Slygado

New member
Jak koledzy myślicie, czy ceny D7000 już się nieco ustabilizowały,czy też jest jeszcze szansa że za tydzien pójdą troche w dół ( trochę - mam na myśli 300-500 zł) aktualnie kosztuje ok. 6990 zł. Już nie chce mi się dłużej czekać ;-)
Za jaki rozmiar masz taką cenę ??
Ja swój 46 mam za 5999 minus rabacki co daje 5400 i chyba nie wytrzymam dłużej i pojadę odebrać po weekendzie majowym :D
 

julianoz

New member
Za jaki rozmiar masz taką cenę ??
Ja swój 46 mam za 5999 minus rabacki co daje 5400 i chyba nie wytrzymam dłużej i pojadę odebrać po weekendzie majowym :D
Sorki, pisałem wychodząc z biura i się machnąłem. Oczywiście ,że chodzi o 5990. A powiedz gdzie udzielają takich rabacików, a choćby dziś zamówię!!! :-D
 

julianoz

New member
Jeszcze chodzi mi po głowie pytanie o rodzaj matrycy. Chciałoby kupić tv z tą oryginalną Samsunga, ale np. sklepy internetowe nie udostepniają takich informacji i nie zwraca się tam uwagi na ewentualne życzenie klienta by matryca była Samsunga. A może to co teraz przychodzi jest tylko i wyłącznie z matrycą Samsunga...?
 

Slygado

New member
Jak zdradzę gdzie dostanę rabat to mogę o nim zapomnieć ;P

Co do matrycy to chyba ciężko będzie mieć pewność jaką się trafi...szczególnie przy zakupie internetowym...
 

Kris_H

New member
Wieszał ktoś z Was Samsunga 40" lub 46" na ścianie karton-gips ?
chodzi mi o ten system wieszania jak obraz tzn na lince.
Czy tego typu ściana to bez problemu wytrzyma ?
Na co zwracać uwagę przy wieszaniu ?

Pozdrawiam
Kris
 

Slygado

New member
Ryzykowna sprawa. Karton gips to dość kruchy materiał, więc proponuję zawiesić tak, aby wwiercić się w stelaż lub dowiercić się do ściany, która jest za karton gipsem. Nie wiem czy warto ryzykować :D

Gdzie i jaki system linkowy kupiłeś/kupisz ?? Daj link :)
 

Smutu

Member
Oryginalny Samsunga WMN1000BX masz za 301 pln + wysyłka 19 pln w NEO24.pl
Na rynku są dostępne też polskie zamienniki które wytrzymują obciążenie do 80 kg i sposób zawieszenie i instalacji jest identyczny do Samsungowego, trzeba tylko pamiętać że w naszych TV jest VESA 400.
Można go kupić w AGDOpole.pl za 199pln + wysyłka 25pln (nieszczęsną firmą kurierską Kolporter).
Wg mnie można spokojnie brać zamiennik - 96 pln w kieszeni :)
 

Slygado

New member
Oryginalny Samsunga WMN1000BX masz za 301 pln + wysyłka 19 pln w NEO24.pl
Na rynku są dostępne też polskie zamienniki które wytrzymują obciążenie do 80 kg i sposób zawieszenie i instalacji jest identyczny do Samsungowego, trzeba tylko pamiętać że w naszych TV jest VESA 400.
Można go kupić w AGDOpole.pl za 199pln + wysyłka 25pln (nieszczęsną firmą kurierską Kolporter).
Wg mnie można spokojnie brać zamiennik - 96 pln w kieszeni :)
Zamienniki na Allegro kosztuję od 50 do 100zł + wysyłka - te same, które w sklepach kosztują 200pln.
Jak widać po powyższych linkach - ta sama osoba w sklepie ma za 199, a na allegro za 50 ten sam wieszak. :hmm:
 

Smutu

Member
Mam nadzieję, ze nie zapłaciłeś tyle co podano na tej stronie :hmm:

Uchwyt wieszak WMN1000B do TV Samsung LED!!! (1568649213) - Aukcje internetowe Allegro


Cena na Allegro super niska? Czyżby się pomylili??? Jak widzę na Allegro ceny zamienników to właśnie 50 PLN. Właśnie zamawiam :) Ale wolę chyba ten zamiennik od DULI & LAUK bo:
1. wytrzymuje wyższy ciężar
2. te konkurencyjne plastiki jakoś do mnie nie trafiają :)
 
Ostatnia edycja:

dzidzius15

New member
Witam szykuje sie do kupna UE55D8000 lub 7000 ale mama dylemat ile cali czy 46 czy 55. Kanapa bedzie od sciany jakies 3m wiec lepiej kupic 46cali ale kusi mnie 55 co wy na to macie jakas rade.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry