Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na Forbes.com 08 marca 2018 r. przedstawił na dwóch stronach John Archer test telewizora LCD Ultra HD firmy Sony XBR-65X900F .
Choć test jest bez żadnych pomiarów , to autor wyraził swoje zdanie
dotyczące zarówno zalet jak i wad telewizora LCD Ultra HD firmy
Sony XBR-65X900F . Nadal jest tak , że system operacyjny Android w tym telewizorze niestety nie działa tak płynnie , jak systemy operacyjne w telewizorach firmy Samsung czy firmy LG . Nadzieja jest w wersji Android 8 (Oreo). Nadal DV w USA nie działa w tym telewizorze "w pełni" .

https://www.forbes.com/sites/johnar...5-4k-tv-review-mid-range-marvel/#5736107d7745

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

pawel2m

New member
Panowie co by się nie działo to 75XF90 za ceną 19000 to jakiś żart ze strony SONY. Kupiłem miesiąc temu za 11k nowego 75XE9005. Miałem czekać na XF, teraz widzę że nie było sensu. Cena abstrakcyjna, nadal to nie jest OLED.

Sam 75XE9005 jest dla mnie ok, a cena jaką dałem za niego pozwala mi przymknąć oko na jego niedoskonałości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dlatego ludzie często wybierają 875" za 8500 zł a kasa co zostanie za 3-4 lata wystarczy na Oleda 77"
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pierwsze wrażenia redaktora Tomasza Chmielewskiego z oglądu telewizora LCD Ultra HD firmy Sony KD-55XF9005 w sklepie
Media&Markt . Test ma być opublikowany na przełomie marca/kwietnia 2018 r . :neutral:

Sony 55XF9005 – pierwsze wrażenia – TV TEST

Spostrzeżenia to , że można zamontować nóżki telewizora inaczej niż to widać było na zdjęciach dotąd publikowanych i tym samym stolik pod telewizor
może być krótszy . Ustawienie takie więc jest bardziej praktyczne .
Telewizor ten z łatwością pokazał wszystkie 1080 linii (maksimum pomiarowe) na ruchomej planszy testu rozdzielczości dynamicznej APDPDCC . Nowy układ poprawy ostrości obrazów ruchomych X-Motion Clarity stanowi wyraźny postęp w dziedzinie odtwarzania ruchu . To cieszy .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pierwsze wrażenia redaktora Tomasza Chmielewskiego z oglądu telewizora LCD Ultra HD firmy Sony KD-55XF9005 w sklepie
Media&Markt . Test ma być opublikowany na przełomie marca/kwietnia 2018 r . :neutral:

Sony 55XF9005 – pierwsze wrażenia – TV TEST

Spostrzeżenia to , że można zamontować nóżki telewizora inaczej niż to widać było na zdjęciach dotąd publikowanych i tym samym stolik pod telewizor
może być krótszy . Ustawienie takie więc jest bardziej praktyczne .
Telewizor ten z łatwością pokazał wszystkie 1080 linii (maksimum pomiarowe) na ruchomej planszy testu rozdzielczości dynamicznej APDPDCC . Nowy układ poprawy ostrości obrazów ruchomych X-Motion Clarity stanowi wyraźny postęp w dziedzinie odtwarzania ruchu . To cieszy .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
I to bardzo cieszy 😃 poczekamy na test.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 12 marca 2018 r. francuski recenzent Tanguy Andrillon na portalu lesnumeriques.com
opublikował test telewizora LCD Ultra HD firmy Sony KD-65XF9005 . :-|
Zawsze można dzięki kolejnemu testowi dowiedzieć się więcej o danym modelu telewizora .
Moim zdaniem , gdy upłynie trochę czasu i ceny za telewizory firmy Sony serii XF9005 ulegną
obniżeniu , to seria ta będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem potencjalnych nabywców . :|

https://www.lesnumeriques.com/tv-televiseur/sony-65xf9005-p42769/test.html

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

2018

New member
SONY XF 9xxx musi być tańszy od najtańszego OLED LG.

Jeżeli LG daje już 65" za 9.100 pln to SONY XF 9xxx LCD LED musi wyjść na góra 8 500 zeta. Innego pozycjonowania cenowego nie widzę. Brawo SONY ...
Pozostaje zasada, że zakup każdego TV SONY (górna półka) to zwiększenie straty finansowej Tajwańkiej firmy Mediatek i ich fabryk FoxCom.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na wejście będzie droższy w 65 calach, a Ci co będa chcieli kupić i tak go kupią.. wszystko kwestia kto co lubi, a na pewno nie wszyscy lecą po oledy i to najtańsze..

cena w KSKD 9999 zł.. (65 cali) za tyle samo w tym samym sklepie można kupić XE 9305
75 cali 20 tys. Jak dla mnie cena na wejście nie najgorsza. A na pewno będzi emozna kupić taniej w innych sklepach..

W euroagd tam jak zwykle najdrożej 11200 zł, w MM i saturn równiez po 9999 zł.
 
Ostatnia edycja:
G

Grant2008

Guest
W Saturnie 8599 z Orange, inna ciekawa sprawa miała miejsce w weekend w necie, dwa modele Sony z zeszlego roku 65XE9005 oraz 65XE9305 poszły w górę cenowo o kilkanaście setek PLN w stosunku do ostatnich dni. Czyżby prezentacja nowego modelu i brak słynnego "wow" tak zadziałał na ceny zeszłorocznych modeli.
 
G

Grant2008

Guest
14.06.2018 godz. 17:00 zaczynają się Mistrzostwa świata w Rosji w piłkę nożną, do tego czasu muszę wybrać tv. Po dzisiejszej wizycie w sklepie chyba będzie to Philips u Kikiego że wskazaniem na OLED (w czwartek idę z twardzielem pobawić się dłużej tym tv).
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Na wejście będzie droższy w 65 calach, a Ci co będa chcieli kupić i tak go kupią.. wszystko kwestia kto co lubi, a na pewno nie wszyscy lecą po oledy i to najtańsze..

cena w KSKD 9999 zł.. (65 cali) za tyle samo w tym samym sklepie można kupić XE 9305
75 cali 20 tys. Jak dla mnie cena na wejście nie najgorsza. A na pewno będzi emozna kupić taniej w innych sklepach..

W euroagd tam jak zwykle najdrożej 11200 zł, w MM i saturn równiez po 9999 zł.

Najtańsze OLEDy od LG dają dokładnie taki sam obraz co te najdroższe ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To po co ludzie kupują te za 20-30 tys oledy skoro za 10 tys jest taki sam tv.. mercedes za 100 tys jest innym autem od mercedesa za 200 tys.. pomimo, że może to być nawet ten sam model choćby w klasie A..Ja zostanę przy swoim zdaniu i jednak będę twierdził, że takie oledy różnią się między sobą.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To po co ludzie kupują te za 20-30 tys oledy skoro za 10 tys jest taki sam tv.. mercedes za 100 tys jest innym autem od mercedesa za 200 tys.. pomimo, że może to być nawet ten sam model choćby w klasie A..Ja zostanę przy swoim zdaniu i jednak będę twierdził, że takie oledy różnią się między sobą.

Twierdź sobie co chcesz, ale fakty są inne. OLEDy różnią się tylko wyglądem lub np. seria E ma dodatkowo soundbar czy seria W, która jest mega designerska. Obraz jest dokładnie taki sam.
 
Do góry