Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

accu

New member
Bez reklam
To czekamy na kolejne testy :), ale nóżki od tv są.. szkoda pisać.. tego co zaproponował i tego co zatwierdził ten projekt to obaj powinni szukać sobie nowego miejsca pracy.

Witam uprzejmie,

Proszę , nie trzeba było długo czekać , aby na fachowym , duńskim portalu flatpanels.dk recenzent
Torben Rasmussen , w dniu 22 lutego 2018 r. zamieścił test telewizora LCD Ultra HD firmy Sony
KD-65XF9005 . :neutral:

Sony XF90 test - FlatpanelsDK

https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1519270866

Jeżeli chce się korzystać z wygodnej funkcji włączenia telewizora za pomocą aplikacji na tablecie , czy komórce , to telewizor wówczas
pobiera moc 20 W zamiast mocy mniejszej od 1W w trybie gotowości . Trzeba o tym zwiększonym poborze mocy , gdy telewizor jest w trybie gotowości pamiętać . Można z tej funkcji nie korzystać , wyłączając ją .
Jeżeli ma się podłączony dysk HDD do nagrywania programów telewizyjnych i zaprogramowany timer nagrywania , to telewizor choć jest w stanie czuwania pobiera wówczas moc 21 W .
Ten telewizor oferuje w największym skrócie dobry obraz , ot co . ;)

BTW , telewizor LCD Ultra HD firmy Sony KD-65XF9005 otrzymał najwyższą rekomendację portalu
flatpanels.dk . ;)
Niedługo powinien ukazać się test telewizora firmy Sony z serii XF9005 na konkurencyjnym portalu
H D T V Polska- Centrum informacji HDTV .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

nomnom

New member
Liczyłem na przynajmniej 100 stref, 60 to tak bez szału. Dobrze, że poprawili ruch. Szkoda, że wchodzące teraz telewizory będą na starym procesorze, na jesień będzie nowy procesor i niższa cena:p
 

barburian

New member
Bez reklam
Bardzo fajny test, 65XE9305 kosztuje teraz 9 tyś i jak z testu wynika jest minimalnie lepszy od 65XF9005 , ciekawe jaką cenę na start SONY Polska
da na nasz rynek. Zakładam że będzie to 10900 na start .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niedługo się przekonamy jaka cena będzie :) lada moment też na konkurencyjnym forum pojawi się test tak jak napisał Accu.
 

darqman

Member
Ale całkiem poważnie to fajnie aby on był jednak w marcu tego roku, mówię tak bo całkiem sporo było testów których nie było.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poczekajmy i przekonamy się czy słowo będzie dotrzymane, a nie wyrokujmy już dzisiaj..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Porównanie wyświetlanego obrazu na ekranach telewizorów LCD Ultra HD firmy Sony KD-55XF9005 i Sony KD-55XE9305 . Filmik trwa 15'24" . Pod koniec filmiku podane są wskazówki dotyczące ustawiania . Na filmiku podano również najważniejsze informacje dotyczące przetwarzania obrazu
i sterowania podświetleniem LED . :neutral:

https://www.youtube.com/watch?v=U4XhA1WQhAw&feature=youtu.be


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
G

Grant2008

Guest
Seria XF dostępność

Witam, odwiedziłem dzisiaj dwa punkty Sony Center we Wrocławiu i w obu otrzymałem zapewnienie że nowe modele będą dostępne od drugiej połowy, twierdzą że takie informacje mają z centrali.

Pozdrawiam
 
G

Grant2008

Guest
Dostępność XF

Witam, odwiedziłem dzisiaj dwa punkty Sony Center we Wrocławiu i w obu otrzymałem zapewnienie że nowe modele będą dostępne od drugiej połowy, twierdzą że takie informacje mają z centrali.

Pozdrawiam

Przepraszam zjadłem kluczowe słowo MARZEC 2018
 
G

Grant2008

Guest
Ponadto nie chcieli nic więcej powiedzieć tylko że będzie poparta akcją promocją. Ciekawe ile w tym prawdy.
Pozdrawiam
 
G

Grant2008

Guest
Jest taka szansa, bo oni co roku w marcu pokazują swoje nowe produkty, tyle, że na pewno nie wszystko od razu będzie.. tak przynajmniej do tej pory było..

Ten rok jest specyficzny gdyz mamy Mistrzostwa w Rasiji juz w czerwcu, wiec raczej wieksza czesc producentow bedzie chciala wykorzystac ten fakt.

Pozdrawiam
 
G

Grant2008

Guest
Pytanie do Accu

Pytanie do Accu,
Patrząc na poprzednie LATA TV, modele Sony naprzemiennie w tym roku będą miały montowane matryce IPS (2014 - IPS, 2015-va, 2016-ips oprócz serii 93 i zd, 2017 - va). Pytam bo LG wszem i wobec ogłasza że matryce IPS 2018 w serii SUHD będą full Led co pokrywa się z zapowiedziami Sony (full Led) co do ich modeli, jeżeli to prawda to czy będą RBGW CZY RBG.

POZDRAWIAM
 
Do góry