Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

inuictus

Member
W nawiazaniu do przedmówcy... moze nie mozesz wyłączyć ale nie tak trudno o przystawke android tv która będzie wyswietlała 4k bez certyfikacji... czyli z brakiem hdr... bedziesz miał obraz i efekt...


To wiem, mam Apple TV 4K i można to wymusić ustawieniami, ale jednak chwałę sobie wygodę włączania Netflixa bezpośrednio z poziomu telewizora.
 

kerim27

New member
Panowie i Panie oczywiście mam pytanie, może ktoś wie jak w tv Philips ( oled 804/12 ) sprawdzić ilość przepracowanych godzin ?
Z góry dzięki za podpowiedź !
 

marvis

New member
YouTube wyświetla 4k HDR, Netflix również. Niestety obraz w HDR z Youtube jest wyprany z kolorów i wygląda to dużo gorzej w porównaniu z wyłączonym, np. z shield TV który HDR w Youtube nie obsługuje. Jest to ewidentnie wina aplikacji, gdyż HDR w Youtube na konsoli Xbox SX, czy też Sony 5 działa prawidłowo i wygląda to bardzo dobrze. Dla porównania zamieszczam zdjęcie z tv i Xboxa.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    137,2 KB · Wyś: 185
  • 2.jpg
    2.jpg
    143,5 KB · Wyś: 187

aniemowilem

New member
Witam serdecznie,
Widzę, że nadal się nic nie zmieniło w kwestii kurzu. Byłem jednym z pierwszych osób dotkniętych tą wadą. Byłem tutaj nagminnie atakowany przez głównie dwie osoby z forum. Zarzucano mi, że jestem opłaconym trollem, nie sprzątam w domu etc lub jest to smog
Ostrzegałem każdego, że to wada fabryczna bo już wtedy serwisant mi to potwierdził. Zabawnie to wygląda gdy wszedłem tutaj po roku czy dwóch a teraz już wszyscy z tymi problemami. Ja zostałem wygnany, zlinczowany, potem byli następni, którzy pisali jasno, że to bubel.
Osobom którzy zostali jeszcze z tą padaką szczerze współczuję.
 

Robsto

Member
Panowie,
Mam problem.
Dziś odkryłem, że Ambilight nie żyje!!
Nawet pobrałem najnowszą aktualizację (YT chodzi w 60 klatkach we wszystkich rozdzielczościach) - nie świeci :(
Podłączone HUE śmiga - a ledy w TV nie drgną.
Jakiś pomysł - czy tylko wzywać serwis?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli niektórzy cieszą się dalej extra jakością !
Wielu dostało pomoc Philipsa Polska i też załatwieni extra.
 
Do góry