Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

janunio

New member
Bez reklam
Philips w 2018 miał prawie wyłącznie VA (poza 8303).
Jestem zwolennikiem IPS w średnich modelach.
Jeżeli VA to tylko do sypialni i flagowce typu 8102.
Mam także 8102 i PQ jest miodzio ...
 

marioking

Member
JEst nadzieje ze powinno być raczej przy nastepnej okazji, bo ostatnia partia dotyczyła modeli 2016 i jakies pierwsze 2017 dostały, więc na logikę nas powinien załapać nastepnie.... tylko kwestia własnie kiedy....


A swoja drogą i przyszłości co za oszołomy chcą 8k!!!! FHD można powiedzięc w miare sie upowszechniło, mniej wiecej i dopiero 4k zostało liznięte, po co komu 8k!!!
 

FanKosmosu

New member
Czy na TV Android w telewizorach Philips działa już YouTube w HDR? Na telewizorach Sony z Android podobno niedawno apka YouTube dostała HDR jeszcze przed zaktualizowaniem TV do Android Oreo.
 

kokosz20

Member
Witam, mam następujące pytanie :

1. czy ktoś ustawiał easylink (hdmi cec ) z tv i dekoderem evobox pvr Cyfrowy polsat.

U mnie to działa tylko do głośności i wyłączenia dekodera, nie mogę zmieniać kanalów.
Czy tak to powinno działać ?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

DJ82

Member
Co prawda z VU+ Solo4k mam skonfigurowane ale działa wszystko - przelaczanie kanałów menu itd więc to raczej wina dekodera a nie TV.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Od mikolaja dostalem Forza Horizon 4 w HDR. Wreszcie, po raz 1szy widze zalety HDR i pełne mozliwosci tego TV. Obraz wymiata i poraża jasnościa i kontrastem. Szkoda ze tego samego nie da sie zauwazyc w materialach HDR na NF. Wesolych Swiat wszystkim !!!!
 

gromboy

New member
Oglądamy sobie właśnie Wikingów i przy szybkich scenach walk robi się pikseloza.
Źródło apka netfix.
To kwestia ustawień czy procesor nie wyrabia?
Też tak macie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Też tak macie?
Powiem szczerze, że zaczyna mnie to irytować.
Przy każdej szybkiej akcji nieważne co leci pojawiają się zniekształcenia. [emoji53]


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

gromboy

New member
Witam
U mnie tego nie ma myślę że wina
to słaby sygnał lub ustawienia.
8102 nie wybacza słabego sygnału nawet jak kanał niby hd .
Gdyby to było spowodowane słabym sygnałem z kablówki to było by super bo takiej telewizji nie oglądam.
Tylko, że to występuje na netflix, HBO, showmax oraz filmy z pendriva.
Podczas grania na ps4 nie ma tego problemu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

FanKosmosu

New member
Też tak macie?
Powiem szczerze, że zaczyna mnie to irytować.
Przy każdej szybkiej akcji nieważne co leci pojawiają się zniekształcenia. [emoji53]


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

To wina słabego bitrate z Netfflixa. Pikseloza pojawia się w scenach gdy na ekranie jest sporo ruchu. Prawdopodobnie wina leży po stronie jakości łącza internetowego u ciebie.
 

dmk84

New member
O co kaman!?
Już któryś rok z rzędu jeżeli chodzi o polecanie tv Philipsa i znowu wysyp wątków że to! że tamto!?
Czyżby idealny obraz i ambilight to nie wszystko!?

Tak ostatnio czytam wątki i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że jedyna firma która nie pogorszyła jakości a w pewnych aspektach ja polepszyła to LG!
Stabilny system,czyta praktycznie wszystko,prosta obsługa,w miarę bezawaryjny!
Suma summarum wole trochę gorsza czerń i kontrast kosztem w/w

A wy co sądzicie!?
 

szybal

Banned
O co kaman!?
Już któryś rok z rzędu jeżeli chodzi o polecanie tv Philipsa i znowu wysyp wątków że to! że tamto!?
Czyżby idealny obraz i ambilight to nie wszystko!?

Tak ostatnio czytam wątki i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że jedyna firma która nie pogorszyła jakości a w pewnych aspektach ja polepszyła to LG!
Stabilny system,czyta praktycznie wszystko,prosta obsługa,w miarę bezawaryjny!
Suma summarum wole trochę gorsza czerń i kontrast kosztem w/w

A wy co sądzicie!?
Kolego co ty piszesz jaki LG ?
To nie ten temat:)
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Szkoda że firma która zatrudnia na polskiej ziemi pracowników i tu w tym kraju rozwija produkcję i innowacyjność ma takie problemy a to forum jej nie pomaga bo ludzka świadomość i ostrożność mówi nie a szkoda bo to legenda.
 

Domely

New member
Szkoda że firma która zatrudnia na polskiej ziemi pracowników i tu w tym kraju rozwija produkcję i innowacyjność ma takie problemy a to forum jej nie pomaga bo ludzka świadomość i ostrożność mówi nie a szkoda bo to legenda.

Ciekawe czemu ten model wycofali z produkcji???
Tym bardziej że na tą chwilę nie zastąpili go żadnym innym - to raczej niespotykana strategia...
Może jednak nie był taki rewelacyjny???
 

brodacz

Active member
Bez reklam
JEst nadzieje ze powinno być raczej przy nastepnej okazji, bo ostatnia partia dotyczyła modeli 2016 i jakies pierwsze 2017 dostały, więc na logikę nas powinien załapać nastepnie.... tylko kwestia własnie kiedy....


A swoja drogą i przyszłości co za oszołomy chcą 8k!!!! FHD można powiedzięc w miare sie upowszechniło, mniej wiecej i dopiero 4k zostało liznięte, po co komu 8k!!!

Nie wszyscy ludzie telewizora używają wyłącznie do obrazów dynamicznych. Gdy się ma aparat fotograficzny o rozdzielczości 36Mpx i więcej to chciałoby się oglądać te fotki w pełnej krasie. Przynajmniej ja tak mam...
 
Do góry