Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

SEBOL74

Member
Bez reklam
3 dzien testowania po moich "zabiegach". Wszystko gra i buczy. Znowu bardzo przyjemnie sie oglada mecze. Banding niemal niewidoczny a przynajmniej przepaść na plus w stosunku do poprzedniej wersji.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
zdjecie przy ruchu kamery. Ulepszacze wylaczone. Zero smuzenia, artefaktow, banding minimalny, ledwo zauwazalny nawet dla tych co wiedza ze wystepuje w tv led. Na zdjeciu niewidoczny wcale. Tak niewiele brakuje zeby człekowi sprawic radosc. Dalej twierdze ze dla mojej sztuki potrzebna byla aktualizacja softa.
 
Ostatnia edycja:

inuictus

Member
Ja cały czas się zastanawiam czy aktualizować, od momentu zakupu mam cały czas stary soft 001.002.176.000 i obraz wygląda (moim zdaniem bardzo dobrze).

39c3646fd92518d20fc3c8f0bfcd7277.jpg

32f3a82d99d6115107db9499d8a6bfb8.jpg

2543d86b6c766178efa0212ce667aa34.jpg
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Inu, faktycznie super wyglada u ciebie. Szok, ze jestes tak cierpliwy :). Od wersji 176 bylo chyba juz 5 aktualizacji. Ale skoro jestes zadowolony to po co zmieniac. Ja musialem zeby znowu sie nim cieszyc. Pozdr.
 

inuictus

Member
Jedyne co mnie drażni, to po każdym włączeniu TV komunikat o aktualizacji, coś czuję że żona/dziecko w końcu kliknie przez przypadek Ok, zamiast anuluj [emoji846]
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Jedyne co mnie drażni, to po każdym włączeniu TV komunikat o aktualizacji, coś czuję że żona/dziecko w końcu kliknie przez przypadek Ok, zamiast anuluj [emoji846]


to moge poradzic zebys zrobil update do najnowszej wersji. Tv sie tego domaga wiec chyba nie masz wyjscia. Mi najnowsza aktualizacja pomogla wiec tobie raczej nie zaszkodzi. Obym nie byl zlym prorokiem.
 

szybal

Banned
Philips wypuścił nowe lampy stojące HUE wyglądają mega cena około 250 euro szt.
 

Attachments

  • Screenshot_20180922-143243_Chrome.jpg
    Screenshot_20180922-143243_Chrome.jpg
    22,5 KB · Wyś: 34

kismoMR

New member
Czy jeżeli ta aktualizacja to nadal ver 7 to rozumiem że przed nowym rokiem ver 8 androida tak?
Pozdro

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 

popson

New member
mam takie pytanie. Próbuję zainstalować kodi, ale jak klikam w apke i daje zainstaluj to system rzuca mi info:
"Modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB odczytywanie zawartości pamięci USB". Domyślam się że chodzi o uprawnienia. Jak można je nadać?
Korzystam z programu es file explorer.


EDIT
Użyłem innego programu Solid Explorer i się udało. Nie ma tematu :)

EDIT 2
Udało się odpalić Kodi :)
 
Ostatnia edycja:

gustdelf

Member
U mnie po upgrade nowy problem, znikaja urządzenia podłączone do HDMI, musze co chwilę wyciągać i wkładać kabel hdmi. Póki co nie robię nerwowych ruchów wciąż ciągnie się sprawa z robakami w matrycy KIKI obiecał w tym tygodniu załatwić sprawę, czekam z niecierpliwością zwłaszcza, że reklamacja wpłynęła do sklepu 03.08. Zdam relację co i jak czy warto tyle czekać i czy okaże się szczery.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spokojnie używaj - wymienimy jak będzie po trasie.
Tylko przypomnij się jutro na PW bo układamy trasy.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Po wizycie u znajomego w weekend zapytałem czy robił aktualizację - okazało się że nie.
Jakie zdziwienie kiedy na niebieskiej planszy ukazała się ciemna plama u góry (raczej to kurz gdyż czyszczenie matrycy nic nie pomogło) oraz 2 "skurczybyki" które się tam dostały - jeden jest całkiem sporych rozmiarów - znajomy ma to zgłosić na serwis - zobaczymy jaka będzie odpowiedź ?
W normalnym użytkowaniu (czytaj : nie na statycznych obrazach) tego jakoś nie widać ale jednak świadomość jest już zupełnie inna !
U mnie bez takich problemów.
Oto fotki dla potwierdzenia :
received_287102051897831.jpg
received_249675152414009.jpg
received_239384833418401.jpg
received_694853894221360.jpg
received_2211000895637952.jpg
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Dramat
Ja też kiedyś miałem takiego robaka bodajże w 8007 myślałem że to martwy piksel i wymasowałem:) technik zrobił zdjęcia i wymienili.
 
Do góry