Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski masz w specjalnej cenie Hue.
Kolega Ci pomoże w pełnej konfiguracji.
Ale pomaga - członkom Klubu HDTV.
 
Ostatnia edycja:

dlugilong

Member
Nie jestem niebieski i nie wiem czy będę. Potrzebuję pomocy co mam kupić, a nie że będę miał coś w specjalnej cenie. Nie chcę oszczędzać, tylko potrzebuję porady.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spoko - przecież nic na siłę. Chcesz płacić więcej - płacisz to tylko oferta nie przymus.

koniefka -W sprawie oferty napisz na PW dostaniesz info.
 

szybal

Banned
Mostek musi być najlepiej kwadratowy nowej generacji , ściemniacz jest do ściemniania mostek do łączenia .
Polecam lampki HUE Go i HUE taśme .
 

Attachments

  • 20180607_192138.jpg
    20180607_192138.jpg
    27,7 KB · Wyś: 42

dlugilong

Member
Mostek musi być najlepiej kwadratowy nowej generacji , ściemniacz jest do ściemniania mostek do łączenia .
Polecam lampki HUE Go i HUE taśme .

Super. Dzięki za merytoryczna odpowiedź. Tak myślałem że to mostek musi byck
A powiedz jeszcze czy Hue włącza się i wyłącza razem z TV czy trzeba je wyłączać i włączać "recznie"?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Super. Dzięki za merytoryczna odpowiedź. Tak myślałem że to mostek musi byck
A powiedz jeszcze czy Hue włącza się i wyłącza razem z TV czy trzeba je wyłączać i włączać "recznie"?
Wszystko się włącza i wyłącza z TV e jak masz ochotę to ręcznie też wyłączysz - konfiguracja dowolna.Hue świetna sprawa.
 

spooknienty

New member
Dzięki za pomoc ostatnim razem, poradziłem sobie sam;]
Ktoś wie czemu każda wersja KODI na tym TV pada po paru dniach... Już powoli tracę siły... Czy to 17.6 (ok tydzień) czy 18 beta (dwa, trzy dni) każda wersja wywala komunikat "Aplikacja KODI przestała działać" zaraz po ekranie startowym a potem "KODI wciąż przestaje działać". Tylko factory reset pomaga, żadne usuwanie kaszy, aplikacji itp nic nie daje. Żadna wersja nie wystartuje dopóki nie zrobię wipe...
Nie mam już k... siły powoli na ten TV. Miał być super a matryca ma taką kratę z podświetlenia że już nie mogę patrzeć, krzyżyk w pilocie ledwo działa przy naciśnięciu strzałki w górę (trzeba go tak nacisnąć że palec czerwony) i jeszcze ten android...
Miało być super bo jestem niebieski...
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dzięki za pomoc ostatnim razem, poradziłem sobie sam;]
Ktoś wie czemu każda wersja KODI na tym TV pada po paru dniach... Już powoli tracę siły... Czy to 17.6 (ok tydzień) czy 18 beta (dwa, trzy dni) każda wersja wywala komunikat "Aplikacja KODI przestała działać" zaraz po ekranie startowym a potem "KODI wciąż przestaje działać". Tylko factory reset pomaga, żadne usuwanie kaszy, aplikacji itp nic nie daje. Żadna wersja nie wystartuje dopóki nie zrobię wipe...
Nie mam już k... siły powoli na ten TV. Miał być super a matryca ma taką kratę z podświetlenia że już nie mogę patrzeć, krzyżyk w pilocie ledwo działa przy naciśnięciu strzałki w górę (trzeba go tak nacisnąć że palec czerwony) i jeszcze ten android...
Miało być super bo jestem niebieski...

U mnie KODI działa tylko repozytorium trzeba uaktualniać.
Krata na matrycy - też miałem na początku ale po zmianie softu zniwelowała się praktycznie do zera.
Pilot - działa bez zarzutu
Android - ani razu nie udało mi się go zawiesić (mam tv 8 miesięcy)
 

marioking

Member
nabyłem soundbara sony xf9000 i nie bardzo wychodzi by dźwięk szedł z tv, znaczy, antena, youtube, netflix nie działa.... jak próbuje wymuszać w opcji TV wyłączanie głośników tv, to dzwiek milknie, jak włączam w opcjach zestaw audio to potrafi na chwilkę puścić dźwięk przez xf9000, ale szybciutko to zanika i dźwięk dalej idzie z Tv :( nie wiem w czym problem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philip Android 8,0 będzie w 44 tygodniu do modeli 2018.
Do modeli 2017 miesiąc później , a do modeli 2016 pod koniec roku.
 

accu

New member
Bez reklam
Philip Android 8,0 będzie w 44 tygodniu do modeli 2018.
Do modeli 2017 miesiąc później , a do modeli 2016 pod koniec roku.

Witam uprzejmie,

Wydaje się , jednak , że aktualizacja oprogramowania układowego , w której będzie również zaktualizowana wersja systemu operacyjnego Android 7 do wersji systemu operacyjnego Android 8.0
Oreo będzie wydana w listopadzie 2018 r . , ale będzie przebiegać etapami dla poszczególnych krajów i linii telewizorów z lat 2016 , 2017 , 2018 . :-| Powinna się zakończyć na koniec I kwartału 2019 r.

https://toengel.net/philipsblog/2018/09/04/philips-android-tv-8-oreo-rollout-beginnt-im-november/

Dziękuję za uwagę .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry