Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Elpalako

New member
Witam wszystkich,
Kamil, miło mi :)

Przejrzałem niemal cały wątek dotyczący tego modelu (65PUS8102) i już byłem zdecydowany na kupno lecz przeraziły mnie posty mówiące o wadach i problemach z tym TV - kwestie przecinków pominę....... brak słów....

W tym momencie zastanawiam się czy dobrą alternatywa dla tego TV będzie Samsung 65NU8042/72 (w zależności od sklepu).

Co doradzacie?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jakie uwagi masz do Philips ?

Ci co mieli Samsunga NU8 opisują że "kaszana" .
Pismo cierpliwe i przyjmie wszystko.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja też zadowolony ogólnie choć kilka rzeczy jest do poprawy wg mnie ;) żeby nie było tak pięknie i same ochy i achy :lol:
 

Elpalako

New member
Postanowiłem że zamówię ten TV przez neta i przez 14 dni potestuję. Sprawdzę czy przypadkiem nie będzie za duży do salonu jestem ciekawy androida na TV bo jeszcze nie miałem z nim do czynienia.

A jeszcze bardziej ciekawi mnie ambilight.

Zamówię, sprawdzę i podzielę się opinią
 

irzi

Member
Ciekawi wrażeń ...

Postanowiłem że zamówię ten TV przez neta i przez 14 dni potestuję. Sprawdzę czy przypadkiem nie będzie za duży do salonu �� jestem ciekawy androida na TV bo jeszcze nie miałem z nim do czynienia.

A jeszcze bardziej ciekawi mnie ambilight.

Zamówię, sprawdzę i podzielę się opinią ��
Czekamy :)
 

Elpalako

New member
Słyszałem też o tym, widziałem na necie jak to wygląda. Jeśli tv ze mną zostanie to pomyślę nad dodatkowym oświetleniem [emoji6]

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Słyszałem też o tym, widziałem na necie jak to wygląda. Jeśli tv ze mną zostanie to pomyślę nad dodatkowym oświetleniem [emoji6]

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka

Ambilight + Hue to świetna sprawa :eek:k:
received_220170075322044.jpg
 
Do góry