Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Elpalako

New member
Nie no super to wygląda. Obym dostał dobry egzemplarz!

Może ktoś powiedzieć coś na temat pilota? Jak się z niego korzysta? Aktualnie mam 49uh668v z Magic Remote - super sprawa! Będę musiał się przestawić na "standardowe" sterowanie.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
 

ThazoR

New member
Jak dla mnie pilot jest trochę mało precyzyjny, zdarza się że dwukrotnie wciska się np. strzałka. Przyciski są bardzo blisko siebie. Mikrofon bez zarzutu. Szkoda że nie ma podswietlenia
 

Elpalako

New member
No ciekawe. Zamówię i sprawdzę. Ale serio, jestem na niego nakręcony. W sumie to nie do końca dobre.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
 

Elpalako

New member
Jaka cena u Ciebie?

Dzisiaj idę się nim "pobawić" do sklepu. Chyba że któryś z forumowiczów z Torunia ma go u siebie to mogę wpaść z browarkami [emoji3]

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
 

mak777

New member
Pytanko, czy do naszego Philipsa da sie podpiac sluhawki po BT? Sprawdzilbym sam, ale zostawilem w robocie sportowe, a nie wiem czy kupowac jakies lepsze.
 

ThazoR

New member
Aktualizacja jakaś jest...od dwóch tygodni po włączeniu tv komunikat o aktualizacji. Komuś udało się to pominąć na stałe bez potwierdzenia?

Z innej beczki- bezprzewodowy pad x360 + emulator PS1 na androida. ^_^
Ktoś próbował?
 

spooknienty

New member
Jak odblokować tryby isf?
Zrobiłem wipe tv i na początku były isf noc i dzień wprowadziłem dane z kalibracji i podczas oglądania filmu zorientowałem się że to nie te ustawienia, ale w menu już nie było opcji isf..
 

szybal

Banned
Witam
Muszę napisać że u mnie już przyciemnianie ekranu po dłuższej przerwie
nie występuje . Męczyłem się z tym jakiś czas od ponad tygodnia wszystko wróciło do normy.
 

dlugilong

Member
Ambilight + Hue to świetna sprawa :eek:k:
View attachment 16867
Mam pytanie, bo zamierzam nabyć zestaw hue do swojego TV z amblilight. Co trzeba kupić, żeby uzyskać taki efekt rozszerzenia świateł?
Chcę użyć żarówek GU10 - widziałem zestaw z "mostkiem" z trzema żarówkami kolorowymi.
Czy ten mostek jest potrzebny do uruchomienia tej funkcji czy ściemniacz załączany do niektórych zestawów?
Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego konfiuguratora czy coś...
 
Do góry