Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

popson

New member
Jak dla mnie jak by usprawnili upłynniacze + redukcja bandingu czy DSE (każdy ma inaczej, ale tego softowo chyba nie da rady skorygować) nie miałbym żadnych zastrzeżeń.
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo, że obraz powrócił do normalności i w miarę jest już OK postanowiłem wystawić TV na sprzedaż. Znajomy zakupił xe9305 i mówiąc krótko - OGIEŃ!. Obraz kolory i PŁYNNOŚĆ na łeb.
Jak przyszedłem do domu to znowu coś mi nie pasowało w moim ustawieniu... To jest już choroba:bober:
No i sprzedałem 8102... W tygodniu poszukiwania nowego sprzętu;)
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
A ja sie poddalem z wyskakujacymi komunikatami o aktualizacji i zrobilem ponownie do 246, bo tak na prawde po downgrade z linka do 240 nie zauwazylem wielkich roznic w porownaniu do oryginalnej wersji 240. Na pewno wiekszy jest banding (tzn na tyle widoczny ze troche przeszkadza). Czekam na najnowszy soft. Jezeli ten nic nie poprawi to chyba tez wezme rozwod aczkolwiek to bedzie ostateczna ostatecznosc.
 

ebola1972

Member
Dzisiaj przeczytałem w innym temacie, że koledze z sony 65xe8505 w którym zadomowiły się przecinki wymienili tv na nowy. Technik przyjechał, przywiózł nowy, zabrał stary tv. Można, można. Czekam na ruch philipsa w przecinkowym temacie.
@gustdelf informuj jak się sprawy mają.
 
Ostatnia edycja:

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj przeczytałem w innym temacie, że koledze z 65xe8505 w którym zadomowiły się przecinki wymienili tv na nowy. Technik przyjechał, przywiózł nowy, zabrał stary tv. Można, można. Czekam na ruch philipsa w przecinkowym temacie.
@gustdelf informuj jak się sprawy mają.

Dokładnie. Już o tym pisałem wcześniej. Znajomy również miał i Sony nie robiło żadnych problemów. Natomiast Philips ...... itd.... itd.
To jest jeden z kilku powodów dla których zrezygnowałem z tej marki.
 

inuictus

Member
Dokładnie. Już o tym pisałem wcześniej. Znajomy również miał i Sony nie robiło żadnych problemów. Natomiast Philips ...... itd.... itd.

To jest jeden z kilku powodów dla których zrezygnowałem z tej marki.



Sprzedałeś przez znane polskie portale aukcyjne, czy gdzieś po znajomościach? Jeżeli to nie tajemnica to za cenę powyżej 5000 zł czy poniżej? :)

W co teraz celujesz?
 

gustdelf

Member
Dzisiaj przeczytałem w innym temacie, że koledze z sony 65xe8505 w którym zadomowiły się przecinki wymienili tv na nowy. Technik przyjechał, przywiózł nowy, zabrał stary tv. Można, można. Czekam na ruch philipsa w przecinkowym temacie.
@gustdelf informuj jak się sprawy mają.


Wysłałem reklamacje poleconym z tytułu rękojmi może kiki, który przyznał na forum, że reklamacja powinna być uznana ma większą siłę przebicia, czekam na odpowiedź.

Jest jeszcze jeden wymiar tego problemu, te robaczki mimo, że małe powinny być zauważalne w innych miejscach, jeśli naszło ich 6 to znaczy, że odwiedziłyby dom z znacznej ilości a nigdzie ich nie było, skora BOK twierdzil, że podjeli decyzje na podstawie wiekszej ilości zgłoszeń to powstaje pytanie czy nie zaprószyli robactwa w którymś ze swoich magazynów.
 
Ostatnia edycja:

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy gustdelf oraz ebola1972... Moim głównym powodem sprzedania 8102 gdzie z jakości byłem naprawdę zadowolony było przede wszystkim podejście do nas czyli do klienta. 2 modele Philipsa 7502 oraz wcześniej wspominany kolega z rodziny Premium przekonały mnie do zrezygnowania z tej firmy.
Wciorniaki wchodzą pod matrycę, a oni nic... pionowe ukośne pasy na matrycy widoczne także przez kuriera odbierającego TV zero reakcji. Wszystko w normach. Aktualizacja pogorszenie obrazu cisza... Obraz jak obraz. Efekt zabrudzeń na matrycy, pobudki o 4 rano, brak DTS. Czy zapomniałem o czymś moi drodzy?
A wystarczyło inne podejście do konsumenta.
Widocznie za dużo wymagałem!
Przyjemności Panowie.
 
Do góry