Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

SEBOL74

Member
Bez reklam
dzis cena za ten model 6,499 w jednej z sieciowek!!! Taniej juz chyba nie bedzie. Dla nie zdecydowanych to moze byc najlpesza okazja. Mi sie udalo go dostac za 6,460 w grudniowej promocji swiatecznej i to byla najnizsza oficjalna cena. Jutro chyba juz po promocji wiec do dziela.
 

jarswi

New member
Nadal wg. mnie to nie jest dobra cena promocyjna - przypomnij sobie ile % taniej od ceny oficjalnej wtedy kupiłeś. Sieciówka ta daje tą cenę systematycznie co niedzielę.
Uważam, że jeśli już ma ktoś teraz kupić to lepiej od kikiego w cenach dla niebieskich sprawdzony i wstępnie ustawiony.
jarswi
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba, że ktoś ma tylko 6500pln tak jak JA. Wstępnie chciałem zamówić właśnie od Kikiego, ale jednak są inne wydatki, więc w środę wjeżdża z tejże sieciowki. Zobaczymy;)

Nadal wg. mnie to nie jest dobra cena promocyjna - przypomnij sobie ile % taniej od ceny oficjalnej wtedy kupiłeś. Sieciówka ta daje tą cenę systematycznie co niedzielę.
Uważam, że jeśli już ma ktoś teraz kupić to lepiej od kikiego w cenach dla niebieskich sprawdzony i wstępnie ustawiony.
jarswi
 

hugon2

New member
wyszła aktualizacja oprogramowania dla modeli z 2018r. niestety mimo tej samej platformy (TPM171E) co modele z 2017 roku aktualizacja ich nie objęła... kiki może mógłbyś zapytać u producenta, czy to tak jest? że nie będzie równoczesnych aktualizacji tej samej platformy?
pozdrawiam
 

japish911

New member
Nadal wg. mnie to nie jest dobra cena promocyjna - przypomnij sobie ile % taniej od ceny oficjalnej wtedy kupiłeś. Sieciówka ta daje tą cenę systematycznie co niedzielę.
A 5499 zł myślicie, że warto? Bo teraz jest tutaj na promocji https://inspiracje.x-kom.pl/przeprowadzka, przecena z prawie 6k. Patrze właśnie za drugim TV i się zastanawiam bo sporo teraz promocji właśnie na telewizory widzę, a raz się żyje :D Tak więc brać, czekać czy szukać coś innego?
 

oled1974

Banned
przecena z prawie 6k. Patrze właśnie za drugim TV i się zastanawiam bo sporo teraz promocji właśnie na telewizory widzę, a raz się żyje :D Tak więc brać, czekać czy szukać coś innego?[/QUOTE]


Witaj,
Tylko że mi wyskakuje inny model -: 7502 a nie 8102.....:shock:
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
A 5499 zł myślicie, że warto? Bo teraz jest tutaj na promocji https://inspiracje.x-kom.pl/przeprowadzka, przecena z prawie 6k. Patrze właśnie za drugim TV i się zastanawiam bo sporo teraz promocji właśnie na telewizory widzę, a raz się żyje :D Tak więc brać, czekać czy szukać coś innego?


Witam

To jest PUS7502 a nie model o ktorym mowa tutaj.
A tak na marginiesie, ja dolozylbym tysiaka i wzial PUS8102.
Matryca VA. direct led.
Model 7502 ma matryce IPS oraz krawedziowe podswietlenie (edge led)
co wielu znawcow tej marki uwaza raczej za minus.

Ponizej tytul dyskusji dotyczacy modelu 7502:

Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

Pozdr.

 

wesyr

Member
wyszła aktualizacja oprogramowania dla modeli z 2018r. niestety mimo tej samej platformy (TPM171E) co modele z 2017 roku aktualizacja ich nie objęła... kiki może mógłbyś zapytać u producenta, czy to tak jest? że nie będzie równoczesnych aktualizacji tej samej platformy?
pozdrawiam

Właśnie dziś odpowiedzieli na temat nowej aktualizacji

LINK do posta

Hi all,

New version of the software will be released in the near future

Best Regards,
:-D kiedyś wyjdzie ;)
 

Miyagi

Member
Witam cały czas mam dylemat pomiedzy 65PUS8102 a 65PUS7502.Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z kątami widzenia w 8102?? W tej chwili posiadam sharpa ips i nie wiem jak będzie z matrycą va.
 

oled1974

Banned
Witam cały czas mam dylemat pomiedzy 65PUS8102 a 65PUS7502.Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z kątami widzenia w 8102?? W tej chwili posiadam sharpa ips i nie wiem jak będzie z matrycą va.
Podejdź do marketu rtv zobacz obraz tv LG LCD np. SJ810 lub UJ670V pod kątem następnie podejdź do tv LCD Sony np. XF9005 lub XE8505. Sam organoleptycznie sprawdzisz co Ci bardziej pasuje.
 

Miyagi

Member
Wybiore sie do sklepu, tylko w sklepie jak to w sklepie stoi jeden tv kolo drugiego i ma sie metlik.Chodzi mi o opinie osoby ktora ma lub miala w domu ips i va.
 

oled1974

Banned
Wybiore sie do sklepu, tylko w sklepie jak to w sklepie stoi jeden tv kolo drugiego i ma sie metlik.Chodzi mi o opinie osoby ktora ma lub miala w domu ips i va.

Weź ze sobą pendrive z filmem, zdjęciami, meczem podejdź do obsługi i poproś o możliwość sprawdzenia TV , nikt Ci nie odmówi a ręczę że pomogą.
Każdy człowiek jest inny tak jak matryca OLED lub LCD i innaczej odbiera np. przekaz wizji.
Będziesz miał jasność czy matryca IPS (LG) czy matryca VA (SONY,Philips 8102).
A jak nie chce Ci się to dogadaj się z Kikim co do modelu i kosztów, przyjadą i zrobią Ci prezentacje w domu, w tedy będziesz widział co Cie kręci najbardziej.

Pozdro
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Witam cały czas mam dylemat pomiedzy 65PUS8102 a 65PUS7502.Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z kątami widzenia w 8102?? W tej chwili posiadam sharpa ips i nie wiem jak będzie z matrycą va.

z mojej strony i doswiadczenia dodam ze dobre katy widzenia to jedyny plus matrycy IPS.
Wady to slaby kontrast i czern. Na dodatek model 7502 ma krawedziowe podswietlenie. Spore ryzyko duzego bandingu.
Ja polecam 8102 z matryca VA i full direct led. Ale decyzja nalezy do ciebie.
Pozdr
 
Do góry