Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tylko najgorsze że w tym rozmiarze i tym przedziale cenowym nic lepszego nie dostaniesz :p
Może kup przez internet , powieś , zobacz i oceń jak to wygląda - masz na zwrot 14 dni więc dużo czasu na testy ;)
 

omnia

New member
Tylko najgorsze że w tym rozmiarze i tym przedziale cenowym nic lepszego nie dostaniesz :p
Może kup przez internet , powieś , zobacz i oceń jak to wygląda - masz na zwrot 14 dni więc dużo czasu na testy ;)

W zasadzie chciałem napisać to samo. A telewizor naprawdę daje czadu, nie posiadam go, ale widziałem w warunkach domowych i bomba
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
W zasadzie chciałem napisać to samo. A telewizor naprawdę daje czadu, nie posiadam go, ale widziałem w warunkach domowych i bomba

Wszyscy znajomi co przychodzą mówią to samo :p:p:p - oglądanie go w sklepie ze zwajhowanymi ustawieniami nie ma najmniejszego sensu ! W domu po odpowiedniej kalibracji pokazuje co potrafi !
Szkoda że trafiają się wadliwe egzemplarze dlatego trzeba sprawdzać przed albo po zakupie - zresztą jak i inne marki również !
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Dziś zmienił się mój status naprawy w serwisie na "Wymiana NSE (zgłoszona)" jak mam to rozumieć jest to wymiana matrycy czy całego telewizora na nowy?
 

accu

New member
Bez reklam
Dziś zmienił się mój status naprawy w serwisie na "Wymiana NSE (zgłoszona)" jak mam to rozumieć jest to wymiana matrycy czy całego telewizora na nowy?

Witam uprzejmie,

Pytanie , czy mają nową matrycę , jak nie , to mogą zaproponować wymianę , o ile stwierdzą , że
wada jest nienaprawialna . W każdym razie wtedy powinni również o tym fakcie poinformować sklep , w
którym kupowałeś telewizor .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Witam uprzejmie,

Pytanie , czy mają nową matrycę , jak nie , to mogą zaproponować wymianę , o ile stwierdzą , że
wada jest nienaprawialna . W każdym razie wtedy powinni również o tym fakcie poinformować sklep , w
którym kupowałeś telewizor .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Dziękuję za odpowiedź skoro status widnieje wymiana NSE a nie naprawa więc chyba raczej nie będą naprawiać, zastanawia mnie właśnie co konkretnego wymiana NSE oznacza.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Panowie pozwolę sobie ponowić pytanie... Czy korzysta ktoś z modułu Cam w tym Philipsie i mógłby podzielić się wrażeniami?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie juz zdecydowałem się na tego jednak philipsa 8102 wiec tak w rtv agd jest opcja ze 1 rate wplacam po 3 miesiącach i to mi mega pasuje cena 7500 zł możecie mi powedziec czy to prawda z tymi ratami i będę wplacal swoje 2.5 tyz
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Panowie juz zdecydowałem się na tego jednak philipsa 8102 wiec tak w rtv agd jest opcja ze 1 rate wplacam po 3 miesiącach i to mi mega pasuje cena 7500 zł możecie mi powedziec czy to prawda z tymi ratami i będę wplacal swoje 2.5 tyz

No cena lekko zaporowa - idzie kupić dużo taniej !
Ja swojego kupiłem za 6460zl ale najśmieszniejsze jest to że zacznę go spłacać dopiero w maju :grin::grin::grin:
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Ataszek pytanie czy dokupiłeś do 8102 Bloomy
HUE ? Ciekawy jestem jak najlepiej ustawić je względem ściany w instrukcji jest 30-50 centymetrów .
 
Do góry