Pierwsza recenzja nowej ST50

Fankis

New member
specialnie pojechałem dzis 70 km do MM żeby zobaczyć st50 i filipa 5507..filipa nie było,ale Stek był...bawiłem sie nim długo..i powiem tak...już wiem co kupuje!! tv piękny,obraz naprawde świetny(przy sklepowym oswietleniu),obsługa,menu bardzo fajne..porównując do mojego poprzedniego sonego ex720 Panasonic o wiele bardziej na plus!!szkoda tylko ze na stanie mieli 42 cale,a nie 50,ale mimo to będe sie decydował..:)..niestety dopiero po ME(POLSKA!!) a do tego czasu jeszcze może zleci z ceny..
 

melkorr

New member
Z mkv sprawa rozwiązana, niestety okulary SAMSUNG model: SSG-3050GB nie współpracują tak jak się należy, testował ktoś ?
 

pasek

New member
Witaj Fankis.Myślałem że kupiłeś już st50. Ja wymieniłem w swoim ex720 panel na gwarancji i jestem mega zadowolony. Mam teraz kąty jak w plazmie ,ten telewizor to kozak tylko kiepskie panele ładowali Auo
 

Fankis

New member
Witaj Fankis.Myślałem że kupiłeś już st50. Ja wymieniłem w swoim ex720 panel na gwarancji i jestem mega zadowolony. Mam teraz kąty jak w plazmie ,ten telewizor to kozak tylko kiepskie panele ładowali Auo


witam..:)..to fajnie że jesteś zadowolony..ja nie mogłem tylko znieść cloudingu w sonym,bo ogólnie zadowolony z jakosci obrazu byłem..fajny tv..a co nie masz wogule cloudingu??ST jeszcze nie kupiłem,bo jade na euro,i tak mnie w domu nie będzie,więc wole kupić juz po..dzisiaj jak zobaczyłem stw50 odrazu podjąłem decyzje..:)szkoda ze 55 calowy panel jest aż o 700 euro droższy od 50 calowego..siedze od tv 3.2 metra więc troche sie obawiam,bo do 46 musiałem przysuwać sofe..
 

jjlukas7

New member
Koledzy (i koleżanki:) - krótkie i proste pytanie - p50st50 czy p50vt30?

Chodzi mi głównie o jakość obrazu. Różnica w cenie jednak spora - p50vt30 droższy od st50 o ~1200zł, a jednak według wielu testów jakość obrazu w st50 lepsza. Co byście wybrali na moim miejscu?
 

pasek

New member
Witam. Ten panel który teraz mam jak wyżej pisałem wymieniony na gwarancji to mistrzostwo świata. Cloudingu nie ma ale najlepsze są kąty,do tej pory sam jestem w szoku że z każdego miejsca w pokoju moge teraz oglądać tv i obraz sie nie zmienia, wcześniej wystarczyło że tylko wstałem z wersalki i robiło sie mleko na ekranie,kolory blakły. Musze gościowi z serwisu dobre piwo kupić i jeszcze raz podziękowac bo to juz drugi panel wymieniony i teraz jest super.
 

Fankis

New member
Koledzy (i koleżanki:) - krótkie i proste pytanie - p50st50 czy p50vt30?

Chodzi mi głównie o jakość obrazu. Różnica w cenie jednak spora - p50vt30 droższy od st50 o ~1200zł, a jednak według wielu testów jakość obrazu w st50 lepsza. Co byście wybrali na moim miejscu?

Ja bym brał st50..bardziej mi sie podoba,a jakość porównywalna..
 

Fankis

New member
Witam. Ten panel który teraz mam jak wyżej pisałem wymieniony na gwarancji to mistrzostwo świata. Cloudingu nie ma ale najlepsze są kąty,do tej pory sam jestem w szoku że z każdego miejsca w pokoju moge teraz oglądać tv i obraz sie nie zmienia, wcześniej wystarczyło że tylko wstałem z wersalki i robiło sie mleko na ekranie,kolory blakły. Musze gościowi z serwisu dobre piwo kupić i jeszcze raz podziękowac bo to juz drugi panel wymieniony i teraz jest super.

no to sie ciesze!teraz tylko sie delektować i używac..:)
 

Marl

New member
Zdecydowanie dobra nowina. Do wczoraj najtańsza oferta była za 7050 zł. Może jeszcze ktoś przebije i cena spadnie na 6500?:grin: Jeśli się zdecydujesz, daj znać jak wrażenia z oglądania.

Pozostaje jeszcze tylko czekać na test Kikiego.

ST55 dojechał. Co do jasności obrazu to na standardowych ustawieniach przy wyłączonym trybie Eco obraz rzeczywiście jest zbyt ciemny nawet w niezbyt nasłonecznionym pokoju, więc nie dziwi mnie fakt, że w marketach nie wygląda dobrze.
Ogólnie jakość obrazu nie odbiega od tego co widzę na 42S10, niestety obraz migocze tak samo.
 

melkorr

New member
Wracając do sprawy okularów 3D od Samsunga, dowiedziałem się dziś (info od PANASONIC), że nowy model okularów SSG-4100GB powinien współpracować bez problemu. Niebawem to potwierdzę.
 

Rathgar

New member
Mógłby ktoś poradzić który z tych modeli wybrać Panasonic TX-P50ST50E czy Samsung ps51d8000. Miałem w planach zakup leda ale mój budżet się zmniejszył więc zdecydowałem się na plazmę.
 

Rathgar

New member
Chyba już się całkowicie przekonałem do st50, co prawda nigdy nie miałem plazmy i troszkę obawiam się tych wypaleń na ekranie, ale może nie będzie aż tak źle. Z zakupem wstrzymam się jeszcze do testu kikiego.
Zastanawiam się jeszcze czy droższe okulary będą miały wpływ na obraz?
TY-ER3D4SE od 320zl natomiast TY-ER3D4ME od 256zl
 
Do góry