Pierwsza recenzja nowej ST50

siekier_90

New member
Dzięki rafaello i Adrian za odpowiedź.
Teraz tylko zostaje pytanie, jakie okulary do 3D pasują do TV, które można nałożyć na okulary optyczne?
 

majki84

New member
Z tego co czytałem w jakiejś zachodniej recenzji to wreszcie okulary są nowego typu i uniwersalne, mają pasować od LG, Samsunga i chyba Sony. One są na blutooth lub radiowo synchronizowane. Koszt w USA ok 70 USD
 

copperman

New member
Witam


Mam od kilku dni P50ST50E. Kupilem go po około rocznych ''studiach forumowych'' i powiem,że nie żałuję.Obraz jest świetny,nie widzę żadnych wad .Połaczyłem tv z Liveboxem poprzez kabel ethernet i otrzymałem połączenie z Viera Connect.W instrukcji pisze żeby łączyć z kablem nieekranowanym tzw skrętkom/UTP/ Nie wiem jaka jest różnica.Jest You Tube , ale zacina się.Mam 6MB ,może to za malo,a może ten kabel? Obok stoi jeszcze Panas CRT 36'' tak że mam porównanie.Ekran odija mniej niż crt. Pozdrawiam.
 

Osato

New member
Faktycznie byłoby fajnie gdyby cena 42ST50 osiągnęła poziom około 2999zł. Choć byłem w MM i tam nie było jeszcze nowych modeli. Mam rozumieć, że aktywne okulary innych producentów będą pasowały do tego telewizora ?
 
Ostatnia edycja:

emdeno1

New member
Witam


Mam od kilku dni P50ST50E. Kupilem go po około rocznych ''studiach forumowych'' i powiem,że nie żałuję.Obraz jest świetny,nie widzę żadnych wad .Połaczyłem tv z Liveboxem poprzez kabel ethernet i otrzymałem połączenie z Viera Connect.W instrukcji pisze żeby łączyć z kablem nieekranowanym tzw skrętkom/UTP/ Nie wiem jaka jest różnica.Jest You Tube , ale zacina się.Mam 6MB ,może to za malo,a może ten kabel? Obok stoi jeszcze Panas CRT 36'' tak że mam porównanie.Ekran odija mniej niż crt. Pozdrawiam.

1.probowales youtuba w 1080p ? 720? ale zacina tak jakby predkosc internetu byla za wolna i po prostu zatrzymuje i doczytuje cz tak jakby sprzet nie daje rady i tak jakby "klatkuje"?
2. masz moze jakas konsole podpieta? pc ? chodzi mi o gry jak dzialaja?
 

copperman

New member
OK! Dzisiaj zastosowałem rdzenie ferrytowe z obu stron kabla ethernet i teraz nie ma zacięć.You Tube wygląda ,że jest w HD ,ale na razie nie wiem jak sprawdzić w jakim formacie.Prawdę powiedziawszy ,dla mnie to tylko gaget.Konsoli nie planuję.Sprawdzałem zużycie prądu,''najdroższe'' jest oglądanie arktyki ,maksymalnie ok 270W,przy normalnych scenach ok 170W.Nie słyszę żadnych przydżwięków,nie ma wentylatorów. Pozdrawiam.
 

MaciekMR

New member
Faktycznie byłoby fajnie gdyby cena 42ST50 osiągnęła poziom około 2999zł. Choć byłem w Media Markt i tam nie było jeszcze nowych modeli. Mam rozumieć, że aktywne okulary innych producentów będą pasowały do tego telewizora ?

2 maja byłem w sklepie co się nazywa jak jedna z planet ;-) w Warszawie i 50" ST50 był w magazynie (2 sztuki) a 42" na ekspozycji. Cena za 50-tkę: 4999 PLN.

Pozdr.
MR
 

Marl

New member
55ST50 jest już dostępny w jednym sklepie internetowym za cenę 6763 zł., przynajmniej takie info dostałem z tego sklepu. Chyba dzisiaj zamówię to się okaże jak jest.
 

Lughard

New member
55ST50 jest już dostępny w jednym sklepie internetowym za cenę 6763 zł., przynajmniej takie info dostałem z tego sklepu. Chyba dzisiaj zamówię to się okaże jak jest.
Zdecydowanie dobra nowina. Do wczoraj najtańsza oferta była za 7050 zł. Może jeszcze ktoś przebije i cena spadnie na 6500?:grin: Jeśli się zdecydujesz, daj znać jak wrażenia z oglądania.

Pozostaje jeszcze tylko czekać na test Kikiego.
 

sztmek

New member
Stoję przed ostatecznym wyborem w kwestii panasa st50 50 cali. Chyba za dużo o tym czytam.... Czy efekt wypalanie jeszcze istnieje w tych nowych plazmach? Czy muszę je jakoś docierać czy mogę ustawić je tak jak chce?
 

Osato

New member
Już są lepsze ceny, kiedy więcej telewizorów pojawia się na rynku. Na moorelach cena za model 42ST50 wynosi już 3309zł. ;)
 

majki84

New member
Czy ktoś się orientuje kiedy i gdzie można obejrzeć nowe TV na terenie szczecina? Wczoraj byłem w saturnie i nie mieli, parę dni temu w MM też nie mieli. Babka na infolinii SAturna twierdziła że mają w Szczecinie ST50 za 5999zł, oczywiście brak na wystawie.
 

Osato

New member
No i już cena ponownie spadła. Teraz wynosi około 3130zł. Wystarczy chwilę poczekać i ceny osiągną ładną wartość. Niektórzy już piszczeli ile ten telewizor kosztuje widząc na ceneo kilka sklepów, które podały kosmiczne ceny.
 

siekier_90

New member
No i już cena ponownie spadła. Teraz wynosi około 3130zł. Wystarczy chwilę poczekać i ceny osiągną ładną wartość. Niektórzy już piszczeli ile ten telewizor kosztuje widząc na ceneo kilka sklepów, które podały kosmiczne ceny.

O jakim modelu piszesz? Bo 50ST50 kosztuje ok 4300zł

No i ponawiam pytanie: Jakie modele okularów do 3D pasują do tego TV? I czy będą w tym modele, które bez problemu założy się na inne okulary. Bo na ten TV jestem już praktycznie zdecydowany.
 

Osato

New member
Chodziło mi oczywiście o model 42" o którym wcześniej wspominałem. :) Co do Twojego pytania, które modele okularów 3D pasują do tego telewizora - również mnie to ciekawi. ;)
 
Do góry